Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damian788

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #360 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 01:36:25 »
Są jeszcze jakieś serie które opowiadają przygody Petera od początku oprócz Ultimate i Marvel age? Marvel age bardzo słabe swoją drogą. Bo tak przebrnąłem do Molaresa w Ultimate i nie jest źle ale jednak raz że jest troszkę za młody a dwa co to za spider man jak nie jest nim Peter Parker. 

Offline Maragast

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #361 dnia: Pt, 10 Lipiec 2020, 14:43:45 »
Oj, pojawiło się kilku innych Spider-Manów, którzy mieli swoje serie:
- Ben Reily (jakoś tak się to pisało),
- Kaine (dostał swoją serię po Spider Island),
- Spider-Man 2099 (Migual O'Hara czy jakoś tak),
- Superior Spider-Man,
- Spider-Gwen,
- no i wspomniany Miles.

Większość z nich ma naprawdę dobre serie więc nie ma co się zamykać tylko na Petera.

Offline horror

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #362 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 17:13:12 »
Mam ostrzeżenie ale też pytanie do osób, które kolekcjonują Ultimate Spidermana. Ostatni 7 tom , który kupiłem niestety zawiera dwa razy zeszyt 79, a jeden z nich jest zamiast zeszytu 80, kórego brakuje. Zastanawiam się na ile jest to przypadłość zbiorowa, a na ile jednostkowa. Mam prośbę do osób, które już swój egzemplarz kartkowały lub czytały czy mogłyby napisać czy w ich egzemplarzu jest podobnie (nie wiem czy zwracać komiks czy reklamować). Ci którzy jeszcze nie kupili mogą zapytać w księgarni przed zakupem czy ich egzemplarz przypadkiem nie jest wybrakowany (o ile takie istnieją).

Na domiar złego Egmont jeszcze popełnił błąd, podając na tylnej stronie okładki błędną ilość zeszytów w tym wydaniu zamiast 72-85 mamy 72-82 (rażą takie błędy bo to niedbalstwo jest). Czy błędy jak i nieszczęścia chodzą parami (prawda to Kuki?)?

Nieładnie Egmoncie :(


martinezpl

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #363 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 17:20:29 »
Mam ostrzeżenie ale też pytanie do osób, które kolekcjonują Ultimate Spidermana. Ostatni 7 tom , który kupiłem niestety zawiera dwa razy zeszyt 79, a jeden z nich jest zamiast zeszytu 80, kórego brakuje. Zastanawiam się na ile jest to przypadłość zbiorowa, a na ile jednostkowa. Mam prośbę do osób, które już swój egzemplarz kartkowały lub czytały czy mogłyby napisać czy w ich egzemplarzu jest podobnie (nie wiem czy zwracać komiks czy reklamować). Ci którzy jeszcze nie kupili mogą zapytać w księgarni przed zakupem czy ich egzemplarz przypadkiem nie jest wybrakowany (o ile takie istnieją).

Na domiar złego Egmont jeszcze popełnił błąd, podając na tylnej stronie okładki błędną ilość zeszytów w tym wydaniu zamiast 72-85 mamy 72-82 (rażą takie błędy bo to niedbalstwo jest). Czy błędy jak i nieszczęścia chodzą parami (prawda to Kuki?)?

Nieładnie Egmoncie :(

W sklepie Gildii też ktoś o tym wspomniał w opiniach

Offline Arne

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #364 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 17:22:38 »
Juz komus na to odpowiadalem, ale moj egzemplarz jest w porzadku. Ale ktos juz pisal, ze ma ten sam blad co ty.

Offline horror

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #365 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 17:29:44 »
Juz komus na to odpowiadalem, ale moj egzemplarz jest w porzadku. Ale ktos juz pisal, ze ma ten sam blad co ty.

ok dzieki. nie przegladnalem watku.

martinezpl

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #366 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 18:12:47 »
ok dzieki. nie przegladnalem watku.

Właśnie przyszedł mój i jest wszystko w porządku. Musiało wyjść parę wadliwych egzemplarzy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #367 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 18:54:41 »
Albo parę dobrych ;)

Offline Voitas

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #368 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 20:37:26 »
U mnie ok

Offline death_bird

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #369 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 22:53:42 »
Albo parę dobrych ;)

Czyli jeszcze nie wiadomo, która ze stron może się chwalić białym krukiem. :)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jotkwadrat

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #370 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 11:09:07 »
Ale to ciekawe.
O ile rozumiem, że przez jakiś błąd techniczny mogły się wszyć niewłaściwe zeszyty, o tyle dziwne, że na części okładek są podane zeszyty 72-85 zamiast 72-82.  :o

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #371 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 11:18:09 »
To jest nic, w Marvelu przy ostatni omnibusie Surfera to się dopiero cuda dzieją a to zwykły reprint jest, także tam to dopiero zdolniachy są.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline R~Q

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #372 dnia: Śr, 22 Lipiec 2020, 13:19:19 »


To trochę ciekawe, bo DC działa właśnie tak, jak postulujesz - co kilka-kilkanaście lat robią restart i zaczynają opowieści na nowo...
Otóż nie. W historii DC były 2 restarty. W 1985 i 2011.

Online freshmaker

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #373 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 20:46:00 »
czy są w planach kolejne po vol 1 omnibusy ultimate spidermana?

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #374 dnia: Cz, 23 Lipiec 2020, 20:47:22 »
Śmiem wątpić, Bendis w omnibusach się nie sprzedaje
Twój komiks jest lepszy niż mój