Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366393 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #210 dnia: Pn, 27 Styczeń 2020, 20:38:50 »
Daredevila Diabeł Stróż czytałem w WKKM. Musiałbym sobie go tylko jeszcze raz przejrzeć. A jeśli chodzi o Todda Mcfarlane to jest możliwość dostania gdzieś tego albumu? Wiem, że raczej jest niedostępny. Chyba, że miałby ktoś na sprzedaż, albo może miałby ktoś na zbyciu nawet dwa albumy to może jeden kupiłbym od kogoś? :)

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #211 dnia: Pn, 27 Styczeń 2020, 21:10:55 »
Jeśli chodzi o Spider-Mana to brałbym tylko pojedyncze wydania niż serię Ultimate. Mam tylko jeszcze pytanie czy warto nabyć album Spider-Man i Czarna Kotka Zło, które ludzie czynią? :)

Jeśli masz więcej niż 15 lat, to nie warto.

Offline Kadet

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #212 dnia: Pn, 27 Styczeń 2020, 21:58:20 »
Wiem, że raczej jest niedostępny. Chyba, że miałby ktoś na sprzedaż, albo może miałby ktoś na zbyciu nawet dwa albumy to może jeden kupiłbym od kogoś? :)

 Takie rzeczy to w temacie Giełda, dział Zakupy... albo możesz poczekać, licząc, że Egmont dodrukuje McFarlane'a.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #213 dnia: Pn, 27 Styczeń 2020, 22:24:00 »
Może faktycznie warto poczekać, nie raz się przekonałem, że po jakimś czasie coś się ukazało w empiku. Uzupełniłem obie kolekcje Marvela o sagę nieskończoności. A w grudniu zeszłego roku udało mi się nabyć wojnę nieskończoności. Także trzeba się rozglądać co jakiś czas i pojeździć po empikach a może się uda trafić. :)

Offline pawlis

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #214 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 17:05:52 »
Komiks ociera się wręcz o infantylizm, co najdobitniej widać w idiotycznej wymianie zdań między Murdockiem a Parkerem.
Dla mnie akurat dialog Spidera i Daredevila to jedna z lepszych rzeczy w Diable Stróżu (który jakiś wybitny nie był, ale nie nazwałbym go złym). Miło było zobaczyć Petera, który nie użala się i to on daje dobre rady.

A Zło, które czynią to faktycznie było słabe, zwłaszcza z nagłym wyskoczeniem o molestowaniu seksualnym, które samo w sobie jest żenującą kliszą (co wytknęła Jodie Foster).

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #215 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 18:56:25 »
Dla mnie akurat dialog Spidera i Daredevila to jedna z lepszych rzeczy w Diable Stróżu (który jakiś wybitny nie był, ale nie nazwałbym go złym).


Ale mowa jest o dialogu między Peterem a Murdockiem w "Zło, które ludzie czynią".

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #216 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 14:13:57 »
Jestem świeżo po lekturze pierwszego tomu "Amazing Spider-mana" Nicka Spencera. Całkiem przyjemny komiks to jest (oczywiście jeżeli kogoś nie rażą super-bohaterskie głupotki), mocno heheszkowaty i momentami przypominający stare dobre czasy Davida Micheline.

Chętnie sięgnąłbym po ciąg dalszy i w związku z tym mam pytanie - czy wiadomo coś o kontynuacji Pająka w Polsce po zakończeniu runu Dana Slotta? Ze względów ekonomicznych i ekhem.... patriotycznych wolałbym lokalne wydanie.

Z drugiej strony nie chciałbym czekać na nie 100 lat ::).

Offline OokamiG

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #217 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 14:21:11 »
Polecam zeszytówki, mam wszystkie zeszyty Spencera kupione, lub zamowione jak na razie. Tym sposobem nie czeka się 100 lat.

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #218 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 14:23:52 »
Hmmm... no, ale po cenach "atomowych" zeszytówki to chyba najdroższa opcja z możliwych...

Offline OokamiG

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #219 dnia: Śr, 05 Luty 2020, 15:06:32 »
Muszę się niestety zgodzić, ale śledzenie serii w tej pistaci jest niezwykle satysfakcjonujące.  Ale muszę podkreślić, że to moje pierwsze takie doświadczenie z ongoingiem. Zdarzają się też niestety zeszyty eventove, co wybijają z głównej linii fabularnej.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #220 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 22:29:07 »
Tak na szybko o początku 1 tomu Globalnej Sieci powiem, że zrobili tutaj ze Spider-mana Iron Mana w starym stylu, gdy też udawał własnego ochroniarza. I nie za bardzo wiem, czy mi się to podoba, ale dopiero zaczynam lekturę. Po drugie - Camuncoli naśladuje styl rysowania Romity Jr z runu Straczyńskiego. Choćby rysy Parkera na tej konferencji prasowej. To akurat fajne jest.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #221 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 22:46:22 »
A w filmach Ci to przeszkadza? Bo tam też robią z niego Iron Mana Juniora.
Tylko tam jest jeszcze dzieciakiem, a w runie Slotta chociaż ma 30stkę i był to chwilowy eksperyment z postacią.

Cytuj
Camuncoli naśladuje styl rysowania Romity Jr z runu Straczyńskiego. Choćby rysy Parkera na tej konferencji prasowej. To akurat fajne jest.

Mi ciężko pojąć, że ktoś niecierpi Romity Jr, a jednocześnie chwali Ramosa :D Spotykałem się z takimi opiniami.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #222 dnia: Pt, 07 Luty 2020, 22:53:40 »
"Trzeba było zostać w Hydrze" - hue hłe - to był dobry żart.

"Tony Stark dla ubogich" - już bardziej wyraźniej nie da się pokazać biedy umysłowo-pomysłowej w redakcji Marvela. I nie to, że źle mi się coś takiego czyta. Tylko jestem rozczarowany tak wtórnymi rozwiązaniami fabularnymi w tym tomie. Fajnie że Prowler powrócił. Ale wolałbym wydanie starego Iron Mana z lat 80-tych, 90-tych, gdzie takie rozwiązanie się pojawiło pierwszy raz, a nie przenoszenie starych sztuczek jednego bohatera na drugiego. Te wycinki przygód Starka z poszczególnych tomów Kolekcji mi się podobały. Kupowałbym zbiorcze.

"Piu! Piu! Piu! Piu!"
« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Luty 2020, 22:56:51 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #223 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 20:18:49 »
- Ej to poufna dokumentacja medyczna Spider-Manie! Nie możesz tego czytać. Teraz nagle jesteś doktorem?!
- Taa, to jedna  z moich mocy. Ugryzł mnie Radiolog. Poczytaj sobie o mnie na Wiki.

To dobry tekst. Ale znowu Szakal? Wszystko się zapętla. Szkoda też że Regentowi nie udało się zabić Marvel universe jak Punisherowi. :)

Offline celtic

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #224 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 17:05:09 »
McFarlane wrzucił coś takiego na Face'a
https://www.facebook.com/liketoddmcfarlane/photos/a.171300292914061/3038349189542476/?type=3&theater

Czyżby długo oczekiwany crossover?
Co na to JOE QUESADA??
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10