Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 372438 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #135 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 09:18:40 »
SPIDER-MAN (1990) #1-14 and #16, and X-FORCE (1991) #4.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Itachi

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #136 dnia: Cz, 19 Wrzesień 2019, 18:11:41 »
Spoiler: PokażUkryj
Nowy Spidey się narodził a tutaj cisza?


Kurde czytam pochwały pod adresem miniserii od Abrams Family i chyba się skuszę.

Jak wrażenia Panowie?

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #137 dnia: Cz, 19 Wrzesień 2019, 22:51:12 »
Spoiler: PokażUkryj
Śmierć Mary Jane? Gdzie ja już to widziałem? Potomek Spider-Mana. Gdzie ja już to widziałem? Ze dwa razy coś takiego czytałem o córce Spider-Mana, a tu się okazuje, że jest syn. Bo rozumiem, to jest główne uniwersum 616. I choć wali odtwórczością, to po zastanowieniu widzę, że jest to ogromny krok do przodu w życiu Petera. Próba zmiany pokolenia. Bo przecież Peter nie może być Pająkiem w nieskończoność. Co będzie reprezentował sobą Ben Parker, to się jeszcze okaże.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #138 dnia: Cz, 19 Wrzesień 2019, 23:09:26 »
Spoiler: PokażUkryj
Naprawdę trzeba mówić wprost że to niekanoniczna historia?

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #139 dnia: Cz, 19 Wrzesień 2019, 23:25:26 »
Spoiler: PokażUkryj
Naprawdę trzeba mówić wprost że to niekanoniczna historia?


Jeśli tak, to nawet nie warto czytać.

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 15:00:37 »
Hej.
Mam pytanie odnośnie serii "Amazing Spider-man" Nicka Spencera.
Ukazały się już bodajże 4 TPB i zastanawiam się, czy warto się z nimi zapoznawać?
Ktoś czyta i podzieli się opinią?

Dodam, że nie jestem fanem tego, co działo się z bohaterem za czasów Dana Slotta. Czy wspomniana seria to powrót na "stare śmieci", czy raczej kontynuacja pomysłów w rodzaju "pająko-octopusa", "Parkera-biznesmena" itp?

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 15:32:23 »
Tak jak wspomniałem powyżej - nie podobał mi się, a pytanie dotyczyło serii Spencera, nie Remendera ::).

John

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 24 Wrzesień 2019, 15:36:39 »
Faktycznie, coś mi odwaliło. Tak, polecam run Spencera. Dobry klasyczny Pająk.

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #143 dnia: Pt, 27 Wrzesień 2019, 14:08:54 »
Dobra, zacznę od zakupu kilku pierwszych zeszytów na Comixology. Zobaczymy, czy mi podejdzie ???.

Offline Tzurugi

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #144 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 20:56:17 »
Cześć,  jestem tu nowy i mam pytanie.  Mam kilka komiksów spider mana z 2013 roku i chciałbym wiedzieć czy są coś warte,  jeśli jest tu ktoś kto się zna prosił bym o odpowiedz

Offline Arion Flux

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #145 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 22:20:01 »
Nikt się nie kwapi z odpowiedzią, bo pewnie się nie znają i ich zawstydziłeś (a tutejsi forumowicze są bardzo ambitni, przynajmniej jesli chodzi o znanie się na komiksach). 

Co prawda nie wiem, w posiadaniu jakich komiksów ze Spider-manem jesteś, niemniej na podstawie podanej przez Ciebie daty wydania oraz umieszczeniu pytania w sekcji "Komiksy polskie" szacuję, iż są one niestety warte niewiele. Niemniej aby się o tym przekonać, chyba najlepiej sprawdzić na allegro w jakich cenach posiadane przez Ciebie tytuły są oferowane.

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #146 dnia: Nd, 13 Październik 2019, 19:38:50 »
Czy ma ktoś Spider-Verse Hardcover ? Mam pytanie czy jest on szyty/klejony/szyto-klejony i czy jak się go otworzy to ten środek podnosi się do góry jak w omnibusach, które produkowane są w Chinach czy jest lipa, gdyż na żadnym filmie w internecie nie mogę tego dostrzec.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Voitas

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #147 dnia: Nd, 13 Październik 2019, 22:07:01 »
Wygląda mi to na szyte i klejone

Offline Mane

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #148 dnia: Nd, 13 Październik 2019, 22:27:44 »
Czy wiadomo z jaką częstotliwością będą wydawane kolejne tomy Ultimate Spiderman lub na jak długi czas sobie Egmont zaplanował wydanie całej kolekcji?

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #149 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 06:50:36 »
Czy wiadomo z jaką częstotliwością będą wydawane kolejne tomy Ultimate Spiderman lub na jak długi czas sobie Egmont zaplanował wydanie całej kolekcji?

Jakieś 12-13 tomów. Mamy już cztery. I co cztery miesiące wydają kolejny. Kiepski jestem z matmy, ale widzę jeszcze że mają co wydawać przez najbliższe dwa lata. Zakładając, że sprzedaż będzie się zgadzać i nie anulują.