Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 372179 razy)

Crono, Necr09 i 10 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #90 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 18:17:07 »
Zaczynam gnębić Kołodziejczaka. Idealny tytuł, nie kolidujący z kolekcją, a nawet mogący świetnie się sprzedać dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu jakie wytworzy się wokół Pająka.
Nie ma szans bo miejsca brak. Puszczą Spider-Man/Deadpool :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 20 Czerwiec 2019, 18:24:07 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #91 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 19:34:14 »
Skoro Spider-man sprzedaje się dużo lepiej, niż mało znani u nas Punisher i Daredevil, to zawsze jest szansa na kolejną serię z nim.  8)

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 20 Czerwiec 2019, 19:50:02 »
No i nią będzie Spider-Man/Deadpool. Ile razy mam pisać? :)

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #93 dnia: Pt, 21 Czerwiec 2019, 15:07:28 »
Erik Larsen, Gerry Conway, and Mark Bagley unite for a special Marvel 80th anniversary one-shot about the hero they helped become the most beloved character in all of fiction. Written by Conway and Larsen with art by Larsen, Bagley, and more, this killer Spidey story will keep you guessing until the very last page...

Szkoda że nie do głównej serii - wtedy było by MEGA ! :D

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Antari

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #95 dnia: Pt, 21 Czerwiec 2019, 18:04:33 »
Grzbiet taki sam jak w omnibusie.

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #96 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 01:21:58 »
Grzbiet taki sam jak w omnibusie.

To jest omnibus, więc skąd zdziwienie? Pracuję w "korporacji", gdzie jest masa zagranicznych komiksów. Takie chudsze omnibusy także się zdarzają. Podobny grubością do tego wydanego jest także:

Niestety, jego zawartość ukaże się w kilku tomach nadchodzącej kolekcji, więc Pan Kołodziejczak nie zdecyduje się na jego wydanie. Za to możemy mu podsunąć pomysł na Peter Parker the Spectacular Spider-Man Zdarsky'ego.

Offline LordDisneyland

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #97 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 02:36:00 »
Komiksiarskie korpo? Czyżbyś zatem był człowiekiem z Panini?
,, - Eeeeech.''

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #98 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 02:42:30 »
Komiksiarskie korpo? Czyżbyś zatem był człowiekiem z Panini?

BUAHAHA! Jam jest maluczki, za to mój szef jest najpotężniejszym człowiekiem na świecie :P Z tej firmy nie lubicie zamawiać komiksów, bo rzekomo - tak tu powiadają ludzie, paczki są źle zapakowane i bez zabezpieczeń.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #99 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 05:26:56 »
Egmont wydał tie-in do Secret Wars który jest początkiem serii Amazing Spider-Man: Renew Your Vows.
To powinni pociągnąć skoro już polski czytelnik poznał Pająka i jego córkę z tamtego uniwersum.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #100 dnia: Nd, 23 Czerwiec 2019, 08:22:36 »
Niestety, jego zawartość ukaże się w kilku tomach nadchodzącej kolekcji, więc Pan Kołodziejczak nie zdecyduje się na jego wydanie.
A to co teraz wydali nie będzie? To i tak jest za grube.

Nowa seria z pająkiem to będzie Spider-Man/Deadpool :) I myślę że przez lata nie dojdzie żadna nowa seria z nim poza przejściem Slott>Spencer.
« Ostatnia zmiana: Nd, 23 Czerwiec 2019, 08:24:42 wysłana przez JanT »

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #101 dnia: Pn, 24 Czerwiec 2019, 21:27:40 »
Egmont wydał tie-in do Secret Wars który jest początkiem serii Amazing Spider-Man: Renew Your Vows.
To powinni pociągnąć skoro już polski czytelnik poznał Pająka i jego córkę z tamtego uniwersum.

Czytałeś tę serię? To nadal dzieje się na Battleworldzie?

John

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #102 dnia: Pn, 24 Czerwiec 2019, 22:53:20 »
Nie. To normalny NY na innej ziemi, tyle że Regent wymordował większość superbohaterów. Ostali się tam jacyś Avengers, rządzi nimi Hawkeye. Nie pamiętam ile czytałem. Teraz wrócę i nadrobię, bo mi przypomnieliście. Polecam Ci, jeśli lubisz dojrzałego Spidera z żoną.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 10:41:42 »
Nie. To normalny NY na innej ziemi, tyle że Regent wymordował większość superbohaterów. Ostali się tam jacyś Avengers, rządzi nimi Hawkeye. Nie pamiętam ile czytałem. Teraz wrócę i nadrobię, bo mi przypomnieliście. Polecam Ci, jeśli lubisz dojrzałego Spidera z żoną.

Czytałem tylko tie-in do "Tajnych wojen" i choć nie jest to historia wybitna, uważam że poza pierwszymi zeszytami Supriora, to najlepsze co z Pająka napisał Slott. Sam wątek Regenta nie zaciekawił mnie, ale to co jest w tym komiksie świetne, to pokazanie relacji rodzinnych.

John

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 20:51:29 »
Czytaj dalej, ja też w końcu nadrobię to sobie o tej serii będziemy mogli porozmawiać na forum. Na upały, superbohaterska rodzina Parkerów wsam raz.