Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 375672 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2475 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 09:52:08 »
One More Day to jeden z powodów dla których nigdy nie sięgnąłem i nie zamierzam sięgać po późniejsze Spider-many. Total bullshit.

« Ostatnia zmiana: Nd, 25 Wrzesień 2022, 09:55:39 wysłana przez Gieferg »

Offline dmlakers1

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2476 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 09:53:30 »
One More Day to jeden z powodów dla których nigdy nie sięgnąłem i nie zamierzam sięgać po późniejsze Spider-many. Total bullshit.
Dokładnie tak

Offline bogi1

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2477 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 18:50:06 »
Na pokazie była okładka 24 tomu Epica. Ten co była dziura czyli 23 wychodzi u USA w styczniu. Chyba go nie pominą i nie wydadzą od razu 24 co? Wiem, że to wszytko poglądowe prezentacje i okładki ale zastanowiło mnie to

Offline Kandor

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2478 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 19:40:03 »
Na pokazie była okładka 24 tomu Epica. Ten co była dziura czyli 23 wychodzi u USA w styczniu. Chyba go nie pominą i nie wydadzą od razu 24 co? Wiem, że to wszytko poglądowe prezentacje i okładki ale zastanowiło mnie to
Nie, nie pominą. Chociaż trzeba by ci napisać, że ktoś za kulisami pytał TK i ten powiedział temu komuś że pominą. Kara za czarnowidztwo musi być. Taki żart.  EDIT: I tak formalnie już sporo pominęli (zaczynając od nr 1) i wypadałoby żeby kiedyś do tego wrócili, choćby i za 10 lat, w oryginalnej serii w USA też to działa na podobnej zasadzie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 25 Wrzesień 2022, 19:45:42 wysłana przez Kandor »

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2479 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 01:09:48 »
No tam to skaczą strasznie, bo mają powód, a u nas nie, bo go nie ma, choć znaleźli wytłumaczenie, żeby zacząć nie od początku

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2480 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 07:08:34 »
Niech dojadą do 26 i potem mogą sobie wracać (aczkolwiek nie wiem czy będę zainteresowany).

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2481 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 08:40:47 »
Ładnie te Epici idą po kolei, chociaż u mnie jest niezadowolenie, że Hobgoblin Saga została pominięta poza samym jej rozwiązaniem. Powtarzanie po TM Semic też jest złe, bo można było zacząć od Clone Sagi i iść w stronę Marvel Now, a dopiero potem wrócić do dubli. Zapowiedzenie tomu ze Straczyńskim pokazuje, że chronologia nie jest problemem dla Egmontu Polska. I mam nadzieję, że 2 tom tego runu wyjdzie szybko i jakoś to się poukłada z innym wydaniem które mam na półce.

W ogóle dobrze, że coś się rusza i przyśpiesza jeśli chodzi o Pająka. Epici, tomy Klasyki Marvela, Venom i może kolejny Spectacular od Muchy, może Marvel Origins od Hachette i same początki tej postaci. Mimo wzrostu cen, ja patrzę optymistycznie na kwestię uzupełniania luk.

Offline Maragast

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2482 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 12:53:17 »
Nie pominęli Hobgoblin sagi bo tego wydania JESZCZE NIE MA w epicach - czego Ty tu nie rozumiesz - jest 15 epic, a 16 NIE MA więc Egmont po prostu NIE MOŻE wydać całej Hobgoblin Sagi.

Online Takesh

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2483 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 14:39:54 »
....I się znowu zaczęło... A było trochę spokoju...

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2484 dnia: Wt, 04 Październik 2022, 14:31:50 »
Jestem po tomie "Za Kulisami". Dowcipy o feminiźmie i patriarchacie naprawdę mnie rozbawiły. Ale trochę szkoda, że Spencer zrobił z Beattle tylko gag, że wchodzi w buty Boomeranga. Gdyby się rozwinęła i zmieniła swoje postępowanie, to mogłoby być ciekawsze.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2485 dnia: Śr, 26 Październik 2022, 22:42:11 »
Czytam opis tomu 12 Ultimate Spider-Mana na Gildi i tam jest napisane, że zawiera zeszyty Ultimate Comics: Spider-Man #1–14. A poprzedni tom kończył się na zeszycie 133. Czy numeracja się zmieniła na jakiś czas? Bo Śmierć Ultimate Spider-Mana to zeszyty 153-160. Wie ktoś jak to dokładnie idzie? Bo nie chcę przypadkiem kupić dubla od Egmontu.

Offline Sparnage

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2486 dnia: Śr, 26 Październik 2022, 23:33:41 »
Po zeszycie 133 serie Ultimate zakończono i zaczęto wydawać Ultimate Comics: Spider-Man.
Po kilkunastu zeszytach przywrócono legacy numerację serii, by zakończyć run na okrągłym numerku.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2487 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 13:35:07 »
Czyli jak teraz kończy się na 147 zeszycie to będę miał dziurę 6 zeszytöw, zanim zacznie się akcja z WKKM. Trochę szkoda, że Egmont tego nie rozciągną jak np w Punisher MK. No ale przynajmniej przez dwa ich tomy Ultimate to portfel trochę odpocznie.

Offline HugoL3

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2488 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 14:50:09 »
Egmont sam to składa, czy jest jakiś amerykański/europejski odpowiednik 1 do 1?

Żeby nie było, czy korzystałem z Google: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ultimate_Spider-Man_story_arcs#Collected_editions
Ale tutaj jest urwane na 7. tomie

Offline Kvothe

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2489 dnia: Cz, 27 Październik 2022, 15:11:27 »
Egmont sam to składa, czy jest jakiś amerykański/europejski odpowiednik 1 do 1?

Żeby nie było, czy korzystałem z Google: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ultimate_Spider-Man_story_arcs#Collected_editions
Ale tutaj jest urwane na 7. tomie

Nic nie jest urwane, przejedz niżej. To jest dokładnie to co wydaje egmont:

Ultimate Spider-Man has also been collected in the following hardcovers