Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 375950 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maragast

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2340 dnia: Nd, 12 Czerwiec 2022, 19:53:26 »
Chodzi o Superiora?
Jeśli tak to trochę się dziwię bo mi się rysunki tam mega podobały - dużo bardziej niż w Amazingu.

Offline Knl

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2341 dnia: Nd, 12 Czerwiec 2022, 20:02:07 »
Chodzi o Amazing

Online Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2342 dnia: Nd, 12 Czerwiec 2022, 22:19:58 »
To nie manga, to Ramos. :)

Teraz to już w ogóle mi się nie podoba, podobnie jak Bachalo. Chociaż jeszcze w Spectacularze trzymał formę. :)


Offline SawiK

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2343 dnia: Pn, 13 Czerwiec 2022, 16:25:22 »
Up
Pamiętam tego Pająka, odrzucało mnie od niego na kilometr. SF i UXM  wtedy w DK wymiatali 😎

Online Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2344 dnia: Pn, 13 Czerwiec 2022, 17:14:42 »
Dobry Komiks otworzył mi oczy i na Romitę Juniora i Ramosa. Wtedy ich rysunki mi się podobały, zwłaszcza że Ramos miał jeszcze dobrą komputerowa obròbkę i ładnie to wyglądało na błyszczącej kredzie od Axel Springer. Ale wraz z napływem kolejnych prac ich obu, to mina mi rzedła bo się okazywało, że wszystkie postaci Romity wyglądają tak samo, tylko inne fryzury im dodaje. A Ramos i odmładzał i wygładzał wszystkich na przedszkolaków i robił im coraz większe oczy. Bachalo jeszcze jakoś wyglądał w X-Men ale potem w tych jego paciajach ciężko się już było rozeznać.

Offline Tymon Nadany

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2345 dnia: Pn, 13 Czerwiec 2022, 17:24:04 »
Street Fighter tak wymiatał że nie kupiłem ani jednego numeru, spectaculara miałem komplet, choć rysunki niezbyt mi się podobały ale cena i głód na spidermana zrobiły swoje.

Offline Frank_C

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2346 dnia: Wt, 14 Czerwiec 2022, 08:35:41 »
To nie manga, to Ramos. :)

Teraz to już w ogóle mi się nie podoba, podobnie jak Bachalo. Chociaż jeszcze w Spectacularze trzymał formę. :)


Ramos to sięgnął dna w tym tomie Ścigany od Marvel Fresh. Wszystkie rysunki koślawe i powykręcane, widać, że mu się nie chciało i robił to szybko i byle jak. Do tego te beznadziejne ciemne kolory, które jeszcze bardziej psuły odbiór całości. Jakby nie mogli dać któregoś z rysowników z tych tie-inów/zapychaczy, np. tego z numeru skupionego na Black Cat.

Zgadzam się też, że wiele z tych historii to taki remake tego co już znamy i w większości lubimy z dziejów Pajączka. Na plus w tym wszystkim to to, że Spencer porządkuje burdel, który przez lata na robił Marvel z Spderem: nie potrzebne zmartwychwstanie Kravena, uśmiercenie jego rodzinki z którą i tak nikt nie wiedział co robić. Generalnie nie jest najlepiej ale daje to radę.

Offline Hobgoblin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2347 dnia: So, 18 Czerwiec 2022, 16:13:18 »
Czy ktos sie orientuje czy zmienila sie zawartosc Epica 24?

Bo spadla mu liczba stron i to wyraznie wedlug wiki. Mial miec 496 a teraz 424. Wiem bo patrzylem i pamietam. Czy to moze taki standard, ze wpisuja domyslnie 496 a potem ktos to przelicza i dopiero edytuje wlasciwa liczbe?

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2348 dnia: So, 18 Czerwiec 2022, 17:20:05 »
oby okladek nie powycinali...

Offline andy13

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2349 dnia: So, 18 Czerwiec 2022, 18:45:10 »
oby okladek nie powycinali...
TK zna nasz sentyment do TM-Semic i poza okładkami wycina strony z niektórych zeszytów :)

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2350 dnia: So, 18 Czerwiec 2022, 20:08:40 »
Ja się zastanawiam czy warto kupować ten tom. Przyznam, że poza tytułową zemstą nie pamiętam żadnej historii z tego tomu. Pytanie do tych bez amnezji: scenariuszowo jest to taka sama katastrofa jak Kosmiczne przygody, czy jest lepiej?

Offline Hobgoblin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2351 dnia: Nd, 19 Czerwiec 2022, 09:43:26 »
Ja się zastanawiam czy warto kupować ten tom. Przyznam, że poza tytułową zemstą nie pamiętam żadnej historii z tego tomu. Pytanie do tych bez amnezji: scenariuszowo jest to taka sama katastrofa jak Kosmiczne przygody, czy jest lepiej?

Pytasz o tom 24, o ktory pytalem czy zmienili mu zawartosc czy o tom 21, ktory bedzie w lipcu w PL?

Oba nie beda bardzo wysokich lotow. Np.powod dla ktorego Octopus w epicu 21 chce umiescic
Spoiler: PokażUkryj
 kapsule na orbicie zeby narkotyki przestaly dzialac i mogl sprzedawac antidotum zeby narkotyki dalej dawaly kopa
jest absurdalny dla kazdego powyzej 12 roku zycia a to i tak bedzie relatywnie lepsza historia :) Nasylanie na Spidera kolejnych robotow zabojcow w tomie 24 zestarzalo sie mocno to jak 4to ligowi jednorazowi superlotrowie, a juz bedzie sporo uwagi poswieconej
Spoiler: PokażUkryj
 rodzicom Parkera co ... OZYLI, tak niestety ozywili ich
W Epicach co najmniej rownie wazne co czytanie jest zbieranie, a nawet chyba wazniejsze wiec jezeli aspekt zbierania i posiadania po kolei zeby sobie stalo nie jest dla Ciebie wazny to generalnie ta cala serie Epic Spider mozesz sobie darowac poza tomami 17,18 co wyszly w Polsce oraz 12,13,14 (Stern) bo tam beda bardzo dobre historie ale to nie wyszlo jeszcze nawet w USA. A forumowicze jak Egaroc ostrzegaja, ze jest wysokie ryzyko, ze Egmont tych tomow od Marvel w ogole nie kupi! I wtedy cala kolekcja pojdzie sie walic tak czy siak...
« Ostatnia zmiana: Nd, 19 Czerwiec 2022, 09:47:28 wysłana przez Hobgoblin »

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2352 dnia: Nd, 19 Czerwiec 2022, 10:52:54 »
Czy ktos sie orientuje czy zmienila sie zawartosc Epica 24?

Bo spadla mu liczba stron i to wyraznie wedlug wiki. Mial miec 496 a teraz 424. Wiem bo patrzylem i pamietam. Czy to moze taki standard, ze wpisuja domyslnie 496 a potem ktos to przelicza i dopiero edytuje wlasciwa liczbe?
Marvel na pewno nic nie wyciął i nic nie pominął. Nie wiem gdzie sprawdzałeś (może na wiki, gdzie każdy może robić zmiany), ale widocznie w tym miejscu był podany błąd co do ilość stron.
Nawet na amazonie takie rzeczy się też zdarzają.
Z pierwszej zapowiedzi jaką widziałem czyli z 24 lutego 2022 była podana tylko zawartość tego epika, a nie ilość stron.

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2353 dnia: Nd, 19 Czerwiec 2022, 11:15:07 »
Przecież to ma być może w grudniu, nawet tego nie ma w katalogu Pingwina.
A Sterna wydali w omnibuse ze dwa razy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kadet

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2354 dnia: Nd, 19 Czerwiec 2022, 11:52:47 »
W Epicach co najmniej rownie wazne co czytanie jest zbieranie, a nawet chyba wazniejsze wiec jezeli aspekt zbierania i posiadania po kolei zeby sobie stalo nie jest dla Ciebie wazny to generalnie ta cala serie Epic Spider mozesz sobie darowac poza tomami 17,18 co wyszly w Polsce oraz 12,13,14 (Stern) bo tam beda bardzo dobre historie ale to nie wyszlo jeszcze nawet w USA. A forumowicze jak Egaroc ostrzegaja, ze jest wysokie ryzyko, ze Egmont tych tomow od Marvel w ogole nie kupi! I wtedy cala kolekcja pojdzie sie walic tak czy siak...

Mam... odmienną opinię. Tych tomów, które już mam, nic mi nie zabierze, nawet gdyby przerwano wydawanie Epików. Być może dla Ciebie aspekt kolokcjonerski jest ważniejszy od samego czytania komiksów - u mnie jest chyba inaczej.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!