Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 372947 razy)

stab i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dragomirus

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2145 dnia: Wt, 29 Marzec 2022, 12:18:00 »
Niby czemu? Wejdź z tego linka

https://tantis.pl/lepsi-wrogowie-spider-mana-p3214091?utm_source=ceneo

No 37% to już jest opłacalne, bo 2% więcej niż na stronie egmontu czasami można złapać.
A to, że powinni mieć najniższą cenę to akurat biorę stąd, że dokładnie tak jest w różnego rodzaju materiałach budowlanych. U producentów (jak się ogarnie dobrego przedstawiciela) to jest zawsze najtaniej bo mogą sprzedać z najniższą marżą.
Btw. dzięki wielkie za linka.
« Ostatnia zmiana: Wt, 29 Marzec 2022, 12:22:06 wysłana przez Dragomirus »

Offline xardas

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2146 dnia: Śr, 30 Marzec 2022, 23:01:50 »
Licząc na to, że TK lurkuje na forum, skoro cofamy się do Marvel NOW w Marvel Classic i dostaliśmy "The Superior Foes of Spider-Man", to fajnie by było jakby za jakiś czas wyszło w jakiejś zbiorczej formie "Spider-Man/Deadpool". Aż dziwne, że ta seria nie wychodziła wcześniej jako "ongoing" skoro jest team-upem bohaterów, których solowe serie ponoć dość dobrze się sprzedają... ???

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2147 dnia: Śr, 30 Marzec 2022, 23:13:02 »
Oni głównie "jadą" po autorach, pewnie byli w szoku, że vol.1 tak szybko się wyprzedał, to dali Superior Foes ...
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2148 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 02:20:21 »
Licząc na to, że TK lurkuje na forum, skoro cofamy się do Marvel NOW w Marvel Classic i dostaliśmy "The Superior Foes of Spider-Man", to fajnie by było jakby za jakiś czas wyszło w jakiejś zbiorczej formie "Spider-Man/Deadpool". Aż dziwne, że ta seria nie wychodziła wcześniej jako "ongoing" skoro jest team-upem bohaterów, których solowe serie ponoć dość dobrze się sprzedają... ???

Ja do teraz nie rozumiem dlaczego Spider-Man/Deadpool, taki pewniak sprzedażowy ominął nas podczas Marvel Now 2.0? Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie Spider-Man sprzedaje się świetnie. Egmont inwestuje w kolejne Epiki, a Mucha wznawia Spider-Mana Niebieskiego. Czytam Superior Foes of Spider-Man i jest świetne. Chętnie poznam inne poboczne serie, m.in. słynnego Spectaculara Spider-Mana od Chipa Zdarskiego.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2149 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 19:42:41 »
No ominął nas S-M/Deadpool, bo urwano WKKM PL. Nie ma konkurencji, nie ma motywacji do wydawania. Dla mnie proste.



Niestety ja się rozczarowałem Lepszymi Wrogami Spider-Mana. Slap-sticki były dobre, ale zaczęło się robić za gęsto - Silvermane, Toombstone, Ovl, Kameleon - i za dużo tego. Coś jak sernik w którym jest za dużo rodzynków, że nie starcza już miejsca na masę. Plus ta Złowieszcza Szóstka, to taka banda przegrywów, że nie mogłem już wytrzymać tej ich żałosności. A jak nie mogę się utożsamić z żadnym z prezentowanych postaci, to czyta mi się dany komiks mniej przyjemnie. Bolał zwłaszcza upadek Shockera i leciałem przez te zeszyty, chcąc aby się to już skończyło. Rysunki średnie. No i wkurzyło mnie, że zeszyt 10 i 11 dano na koniec, zamiast zostawić to interludium w spokoju - bez sensu.

Choć chciałem to przeczytać, teraz się zastanawiam, czy nie lepszym wyborem były np. Superior Spider-Man Team Up?

@DOWN
Odezwał się mistrz różnorodności. Komiks jest słabszy niż myślałem. Za to jak napisałem wcześniej o Starmanie to go pochwaliłem. Są lepsze i gorsze komiksy i dzielę się wrażeniami.
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Kwiecień 2022, 19:58:28 wysłana przez Bazyliszek »

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2150 dnia: Cz, 28 Kwiecień 2022, 19:47:04 »
Czy ty masz świadomość, że twoje posty wyglądają tak samo, tylko rotujesz tytułami.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2151 dnia: So, 30 Kwiecień 2022, 23:40:38 »
No ominął nas S-M/Deadpool, bo urwano WKKM PL. Nie ma konkurencji, nie ma motywacji do wydawania. Dla mnie proste.

Dzięki temu jest jakaś nadzieja, że to kiedyś wyjdzie.

Choć chciałem to przeczytać, teraz się zastanawiam, czy nie lepszym wyborem były np. Superior Spider-Man Team Up?

Przecież się pojawiło w kolekcji i przez to szanse na normalne wydanie spadły drastycznie.

Offline Takesh

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2152 dnia: Pn, 09 Maj 2022, 08:52:38 »

Online stab

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2153 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 15:55:06 »
Ulala coś się szykuje na 60 Spidera


Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2154 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 16:03:16 »
W sumie to by było niezłe pytanie do TK na WTK - czy na 60 lat Spider-Mana Egmont Polska wyda coś ekstra spoza katalogu, tak jak na urodziny Batmana.

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2155 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 16:17:05 »
Gdzie jest Bagley ! ?

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2156 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 18:16:30 »
No ja właśnie liczyłem, że katalog coś zdradzi.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2157 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 19:28:25 »
W sumie Mucha dała nam coś fajnego ze Spider-Manem już we wrześniu, a my tylko na to narzekaliśmy. :) A teraz byłby 2 tom. :)

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2158 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 21:21:38 »
Ja nie narzekam. Czekam na "duchową" kontynuację.

Offline death_bird

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2159 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 22:43:37 »
Gaiman będzie smędził w Pajęczaku?  ::)
Biedny Piotruś...  :(
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".