Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 375085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darth_Simon

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1440 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 10:04:53 »
Dla mnie pokazanie przeszłości dr Kafki było rewelacyjne. Mimo ciężkich przeżyć i traum znalazła w sobie siłę by pomagać innym. Niesamowite na mnie wrażenie zrobiła scena jak ją zmroziło podczas zagrożenia. Jak nie mogła podjąć działań. Jak przełamywała strach i próbowała wrócić do bycia sobą. Jak zaczęła od "Eee" i to były pierwsze słowa jakie wypowiedziała od dłuższego czasu. Co do kłótni między Peterem MJ to moim zadaniem była pokazana bardzo dobrze. Rosnąca frustracja Petera. Troska o ukochaną. Jedno słowo za dużo i kaskada emocji. Jak w życiu. Całe przesłanie tego Spectaculara to moim zdaniem fakt że większości problemów nie powinno się rozwiązywać pięściami.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1441 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 11:18:45 »
Poza tym Spectacular u mnie gra na odpowiednich nutach. Chce się więcej i więcej Pająka. Chciałbym poczytać te wątki Clone Sagi z Normanem Osbornem. Drugi tom Elisa z Thunderbolts. Dark Reign i Dark Avengers. Norman Osborn jest fajnym wrociem do czytania o nim. Naprawdę szkoda, że jego tom nie wyszedł w SBM. Chciałbym całość Iron Spidera sprzed Wojny Domowej, jak stał się chłopcem na posyłki Tony'ego. Im więcej Pająka tym lepiej. Jak już pisałem - wiadomo co trzeba wydać, tylko trzeba to w końcu zrobić.

Offline Takesh

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1442 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 12:09:51 »
Nic prostszego - zacznij pisać do Hachette codziennie listy, maile i dzwoń na infolinię, żeby wydali. Zamiast wielu postów tutaj o niczym, czy też ETZ, przelej swoje siły na coś dobrego. Jeśli będą dostawać codziennie tyle informacji, to może wreszcie wydadzą jakąś serię. Albo dokończą swoje pojedyńcze duble z urwanych historii.

Ja będę Ci mocno kibicował i trzymał kciuki, żeby się udało.

To co? Dasz radę?

Offline Motyl

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1443 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 12:38:22 »
@UP
Wiem, że było, ale nie skojarzyłem, że tutaj też jest "Oko Pumy". I gdy nowy komiks wygląda gorzej niż tak pogardzane przez was zeszytówki TM Semic, to człowiek zaczyna żałować wydania tych 140 zł.

Nie podoba Ci się, to odsprzedaj swój egzemplarz. Chętnego na pewno znajdziesz. A jak poczekasz do przyszłego roku to pewnie i trochę zarobisz, skoro kupiłeś tylko za 140 zł.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1444 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 13:36:20 »
@UP
"Nie podoba się, nie kupuj" Hmmm... Słyszałeś @Takesh - nie podobają ci się moje posty, to ich nie czytaj. :) I jeszcze - gdybyście kupowali razem ze mną test kolekcji Spider-Mana, miałbym wszystko co bym chciał. A teraz pozostaję tylko na łasce tego co Egmont może nam kiedyś wyda.

Jeśli Mucha sama obrabiała te materiały, to nie mogła wykorzystać Spider-Mana 4/95? :) :D

« Ostatnia zmiana: Śr, 06 Październik 2021, 13:38:10 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Takesh

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1445 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 13:40:28 »
A skąd wiesz, że nie kupiłem?

Offline AntekSocjalny

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1446 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 14:15:50 »
Ale kolekcje Spider-Mana udupiłeś Ty Bazyliszku zakłamując sprzedaż

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1447 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 15:16:31 »
Haczet za to powinno pociągnąć go do odpowiedzialności.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Cringer

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1448 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 16:30:59 »
Haczet za to powinno pociągnąć go do odpowiedzialności.
Już to widzę
H: - Wysoki sądzie proszę wsadzić Bazyliszka do więzienie
S: - A co takiego zrobił?
H: - Kupił nasze komiksy.
:)
Co najwyżej to skarbówka może się tym zainteresować jeśli komiksy były sprzedane przed upływem określonego czasu od zakupu, a i tak nie wiem czy im by się chciało babrać. Bo koszt pracy urzędnika pewnie byłby droższy niż straty Skarbu Państwa.

Offline vision2001

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1449 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 16:56:36 »
Taka ciekawostka z FB profilu Pawła Kryńskiego ( https://www.facebook.com/pablorysunki/ )

Cytuj
Kochani!
Dostałem propozycję rysowania dla
Marvela! Trzymajcie kciuki!
Dla mnie to wielka rzecz!
Work is progress :)
P.S. Jedno z pytań rekrutacyjnych brzmiało:
- "Czy ma Pan słabe strony?"
Odpowiedziałem:
- "...że mam lęk wysokości, ale zapominam o nim kiedy wspinam się po kolejnych
szczeblach kariery ...wszystko inne jestem w stanie narysować!" :)
Zadziałało :)


Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1450 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 21:24:20 »
Ale kolekcje Spider-Mana udupiłeś Ty Bazyliszku zakłamując sprzedaż

Moim zdaniem wypuszczenie McFarlane'a to zrobiło, bo omamiło komiksiarzy tym, że Egmont na poważnie ruszy z publikacją komiksów ze Spider-Manem.

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1451 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 21:44:06 »
A co, nie ruszył ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Sebo

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1452 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 22:50:42 »
Kolekcja nie wypaliła raczej przez to, że te numery testowe nie trafiły w ogóle do potencjalnie zainteresowanych. Ja bym chętnie zakupił ale co z tego skoro nigdzie w pobliżu nie można ich było dostać i w ogóle.dowiedzialem się o tym teście po fakcie.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1453 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 07:38:58 »
A co, nie ruszył ?

Po dwóch latach, jak wyszła kolejna Kolekcja. Dwa tomy na rok jakie teraz są zapowiadane to jest nic wobec 26 tomów rocznie które wyszłyby w Kolekcji z pełnym runem Sterna, większą częścią lat 80-tych itd.

@Sebo
No sorry - napisaliśmy o tym 100 stron tematu na forum, były prezentacje na YT, na fb dyskusje i komiksy były obecne na Allegro. Szkoda, że się nie załapałeś.

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1454 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 08:26:56 »
Czyli Haczet lepsze, bo nic nie wydaje ze Spiderem a Egmont zły bo wydaje, to ma sens.
Twój komiks jest lepszy niż mój