Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366561 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1140 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 11:08:11 »
orientacje mu zmieniają ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1141 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 12:46:14 »
No nowoczesny, modny jegomość. Ewidentnie za mocno weszła moda ala młodzi raperzy z USA, ale trzeba iść z duchem czasu. Zapewne to tylko na chwilę, więc nie przywiązywałbym do tego wagi.

Offline Frank_C

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1142 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 12:52:35 »
Widać, że finansowo nie domagają skoro uciekają się do tak oklepanych i tandetnych trików jak nostalgia do lat 90-tych. Starają się celować w to co znane i z grubsza lubiane: saga klonów - era Bena Railego, kostium Moralesa ala Scarlet Spider 2 - Kain Parker, a scenka w szpitalu z MJ przypomina mi motyw z crossovera Other, w którym Spidey dostał swoje nowe totemiczne moce. Żal i żenada, dlatego przestałem czytać obecnego Marvela - albo politpoprawna papka albo żerowanie na tym co już było i zwykle było zrobione lepiej.

Offline Cypher

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1143 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 12:57:22 »
Dokładnie. Miles ostatnio w swojej serii Miles Morales - Spider-Man zmaga się z własną Sagą Clonów.
Może to kostium uzupratora, albo odpowiedż na jego kostium. :D

Offline jotkwadrat

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1144 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 15:03:08 »
Pomijając nawet aspekt estetyczny, akurat osobie z mocami pająka taka obszerna bluza chyba utrudniałaby ruchy?

Offline death_bird

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1145 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 15:43:37 »
Tak się zastanawiam czy gdyby jutro Marvel wyprowadził sztandar i skupił się na wydawaniu już wyłącznie wznowień starych przygód to czy ktokolwiek by to zauważył.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kadet

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1146 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 16:07:02 »
Pomijając nawet aspekt estetyczny, akurat osobie z mocami pająka taka obszerna bluza chyba utrudniałaby ruchy?

Może rozkłada się jak ta błona u latającej wiewiórki, żeby ułatwić szybowanie między wieżowcami.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1147 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 16:22:34 »
Tak się zastanawiam czy gdyby jutro Marvel wyprowadził sztandar i skupił się na wydawaniu już wyłącznie wznowień starych przygód to czy ktokolwiek by to zauważył.
Chyba już to się dzieje, było Heroes Reborn zaraz będzie World War She-Hulk itd.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1148 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 18:40:29 »
Kolor rozowy to jeszcze w miare ale te buty wielkie, jak on sie do sciany przyczepi ?

Offline pawlis

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1149 dnia: Śr, 14 Lipiec 2021, 20:47:17 »
Już kij z tym różowym. W tym wzorku gatek wygląda jak jakiś średniowieczny trubadur :P.

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1150 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 08:13:27 »
Mi to w ogóle ten "cartoonowy" styl w Spidermanie (obojętnie, kto nim byłby) nie podchodzi...

#marudzenie 

Offline Tymon Nadany

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1151 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 09:09:31 »
Widać, że finansowo nie domagają skoro uciekają się do tak oklepanych i tandetnych trików jak nostalgia do lat 90-tych.(....)Żal i żenada, dlatego przestałem czytać obecnego Marvela - albo politpoprawna papka albo żerowanie na tym co już było i zwykle było zrobione lepiej.

Zawsze mówiłem że komiks superbohaterski to taka soap opera pokroju mody na sukces tam też  były takie powtarzalne  po latach motywy. W 1995 Taylor  zostaje uznana za zmarłą i trafia na dwór księcia Omara , Zostaje uznana za zmarłą bo jakaś złodziejka pobiłą ją i zabrała jej dokumenty a potem   zginęła w katastrofie lotniczej. W 2005 znowu trafia na dwór kięcia Omara tylko tym razem dostała postrzał  i niby umarła ale bystry książe podmienił jej ciało na kukłę i nikt nie zauważył. Dodajmy do tego  że w międzyczasie pojawiała się nawet jako duch  boskiemu Ridgowi.

Po co tyrady  jakimś durnym  serialiku  day time, bo właśnie taki jest dzoisiaj Marvel to samo co kiedyś  tylko głupiej.

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1152 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 10:11:59 »
kostium Moralesa ala Scarlet Spider 2 - Kain Parker
No właśnie pomyślałem, że to jest Scarlet Spider.

Offline Teli

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1153 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 11:34:10 »
Zawsze mówiłem że komiks superbohaterski to taka soap opera pokroju mody na sukces tam też  były takie powtarzalne  po latach motywy. W 1995 Taylor  zostaje uznana za zmarłą i trafia na dwór księcia Omara , Zostaje uznana za zmarłą bo jakaś złodziejka pobiłą ją i zabrała jej dokumenty a potem   zginęła w katastrofie lotniczej. W 2005 znowu trafia na dwór kięcia Omara tylko tym razem dostała postrzał  i niby umarła ale bystry książe podmienił jej ciało na kukłę i nikt nie zauważył. Dodajmy do tego  że w międzyczasie pojawiała się nawet jako duch  boskiemu Ridgowi.


Zaiste scenariusz godny flagowca wielkiej dwójki jak Spiderman czy inny Batman. Aż dziw że te wszystkie emerytki oglądające "Modę na sukces" po zakończeniu jej emisji nie rzuciły się tłumnie kupować amerykańskiego SH. Oj, przy takim obrocie spraw Egmont w kooperacji z "radiem z twarzą" wydawałby wszystko jak leci ;)

Offline pawlis

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1154 dnia: Cz, 15 Lipiec 2021, 13:21:15 »

Więc nie tylko ja zauważyłem, że obecne superhero to od dawna moda na sukces i niekończąca się opowieść :).