Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366402 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #915 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 19:13:44 »
Komiks za 85 zł, a na jednym kadrze niebieskie tło wchodzi na dymki.
No to faktycznie wydanie się nadaje do śmieci, powinni na przemiał rzucić...

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #916 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 23:17:57 »
Powinni. Przełożyć premierę o miesiąc i wydać porządnie. Sorry ale jak płacę 85 tałzenów za grubasa w lakierowanej okładce, to liczę, że zawartość będzie bez zastrzeżeń. Tym bardziej, że na forum czytało się narzekania właśnie na TM Semic chociażby, że zdarzały mu się dokładnie takie błędy w druku. A tamte komiksy nie kosztowały aż tyle.

Offline amsterdream

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #917 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 23:37:47 »
Ostatecznie saga klonów do końca wydana nie została, a wiele pytań zostało bez odpowiedzi... Myślę, że to mogłoby się sprzedać na naszym ryneczku :)

Zakończenie sagi klonów jest w w 80 tomie SBM o Benie Reilly. Imo najlepszy komiks superbohaterski jaki czytałem w tym roku.

Offline slaw

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #918 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 00:11:58 »
Ale oczywiście Egmont musi coś zepsuć, a Edica Poznań to już się patologia robi. Komiks za 85 zł, a na jednym kadrze niebieskie tło wchodzi na dymki. Kto nakładał tak te kolory?!

No faktycznie, taka patologia, że nawet w oryginale popsuli...


Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #919 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 00:21:51 »
Powinni. Przełożyć premierę o miesiąc i wydać porządnie. Sorry ale jak płacę 85 tałzenów za grubasa w lakierowanej okładce, to liczę, że zawartość będzie bez zastrzeżeń. Tym bardziej, że na forum czytało się narzekania właśnie na TM Semic chociażby, że zdarzały mu się dokładnie takie błędy w druku. A tamte komiksy nie kosztowały aż tyle.
Aż dziw bierze, że jak kupisz dwa Haczety za 80, to literówki ci nie przeszkadzają, tam to dopiero jest patologia.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #920 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 00:25:54 »
Jak Hachette wydrukowała Weapon X z oryginalnymi kolorami od Marvela i na kredowym papierze wyszło zbyt jaskrawo, to była ich wina. Jak Egmont powtarza błędnie nałożone kolory z oryginału, to wina Marvela. Taka jest wasza pokręcona logika.

Czyli upływa 35 lat i wszyscy w kolejnych wydaniach będą powtarzać błąd drukarski i nikt z tym nic nie zrobi? Ma ktoś TM Semic ze Ślubem? Tam też to jest?

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #921 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 00:33:54 »
A jak Hachet popełnia te same błędy w 100 tomach jeden za drugim to czyja to wina.
#WinaEgmontu
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #922 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 01:23:38 »
Cytuj
Czyli upływa 35 lat i wszyscy w kolejnych wydaniach będą powtarzać błąd drukarski i nikt z tym nic nie zrobi? Ma ktoś TM Semic ze Ślubem? Tam też to jest?

W Semicu jest kolor "kropkowany" i tylko minimalnie wjeżdża w dymek, ale za to ten Peter zaraz na lewo ma niebieską plamę na czole i na całej tej (i poprzedniej) stronie niebieski na marynarkach wyraźnie wyjeżdża za kontur.
« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Kwiecień 2021, 01:26:13 wysłana przez Gieferg »

Offline burberry

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #923 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 09:43:45 »
Zakończenie sagi klonów jest w w 80 tomie SBM o Benie Reilly. Imo najlepszy komiks superbohaterski jaki czytałem w tym roku.

Narobiłeś mi smaka, szkoda, że niedostepny. 4 dychy bym za niego dał. Ktoś coś? ;-)

edit: zamówiłem na stronie Hachette (opcja tylko za pobraniem?), jest spoko
« Ostatnia zmiana: Cz, 15 Kwiecień 2021, 09:54:02 wysłana przez burberry »

Offline Castiglione

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #924 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 10:41:18 »
No faktycznie, taka patologia, że nawet w oryginale popsuli...
Hahaha, może to taki zabieg artystyczny ;D

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #925 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 12:50:29 »
Narobiłeś mi smaka, szkoda, że niedostepny. 4 dychy bym za niego dał. Ktoś coś? ;-)

edit: zamówiłem na stronie Hachette (opcja tylko za pobraniem?), jest spoko

Z tym tomem to jest jeden zgrzyt. Treść głównej historii czyli "Redemption" odnosi się do "Straconych lat". Da się to przeczytać ze zrozumieniem, ale bez znajomości "Straconych lat" odbiór jest uboższy, nie wspominając, że Redemption spoiluje dość mocno wydarzenia z tej historii. Nie zmienia to faktu, że to jeden z lepszych tomów czerwonej kolekcji.

Offline burberry

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #926 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:06:32 »
Stracone lata opublikował kiedyś Semic, prawda? Z mega fantastyczną okładką Spidera, na którego leją się ścieki. To ta historia? Jeśli tak, to czytałem kiedys

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #927 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:17:23 »
Stracone lata opublikował kiedyś Semic, prawda? Z mega fantastyczną okładką Spidera, na którego leją się ścieki. To ta historia? Jeśli tak, to czytałem kiedys

Tak, tylko ze to nie scieki a ulewny deszcz w ciemnej uliczce.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #928 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:19:45 »
Stracone lata opublikował kiedyś Semic, prawda? Z mega fantastyczną okładką Spidera, na którego leją się ścieki. To ta historia? Jeśli tak, to czytałem kiedys

Niestety Semic opublikował tylko początek o narodzinach klona natomiast pominąl mini serię która opowiada co dzialo się z klonem później.  I to właśnie do tej nieopublikowanej części odwołuje się Redemption. Jest to jeden z najlepszych originów, do tego trykot nie pojawia się tam ani razu. Kawał świetnego komiksu.

Offline burberry

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #929 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 15:47:35 »
Niech Egmont to wyda :P