Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przemo1

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #720 dnia: So, 09 Styczeń 2021, 18:11:29 »
Nie wiem, czy Egmont odpuści epici z Punisherem, bo nowego i dobrego materiału dużo nie zostało.
Przynajmniej skupi się na serii Punisher, a pierwsze historie z Franciszkiem oprócz Circle of blood, aż prosi się o podobną do Animal Mana wersję omnibusa.

Offline Maragast

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #721 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 23:23:01 »
Pytanie do osób czytających na bieżąco to co wychodzi:
Co z tym odkręcaniem One More Day? Ponoć fabuła szła w tym kierunku - czy wyszło coś z tego?

Offline gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #722 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 07:07:48 »
Nic nie zostało odkręcone.
Niby w serii Spencera Peter i MJ są ponownie parą (bez ślubu ;) ), ale w którymś momencie scenarzysta wysyła Rudą do innego miasta więc i tak jest ona raczej postacią drugoplanową, pojawiającą się sporadycznie.
Peter jest natomiast studentem-ciamajdą na poziomie rozwoju 15-latka.

Offline cinemaman

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #723 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 19:29:46 »
Również czekam za Epicami z Punisherem. To będzie coś!!!

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #724 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 18:44:14 »
Ale to, że Mucha wreszcie wraca do Spider-Mana, mimo średniego przyjęcia Niebieskiego i Reign, to bardzo dobry ruch z ich strony. Wreszcie jakaś główniejsza seria. I nie trzeba będzie części TM Semiców kupować. :) No i ten Wolverine też bardzo na plus. Może się kiedyś doczekam jednak tego vol.5, co Egmont chamsko przeskoczył?

Offline SawiK

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #725 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 18:50:13 »
Up
Chamsko to by było jakby wydał jeden tom bądź coś że środka jak to masz w tych dogasających się kolekcjach.

Spiderek Niebieski i Regin srednio przyjety 🤔🤔🤔
Egmont zapowiedział Pająki narzekałeś że coś blokują, MC wchodzi w sieć jest aplauz...Bazyl wtf 🤯🤯🤯

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #726 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 18:58:04 »
Dwa lata czekania na kolejnego starszego Pająka od Egmontu. Dwa lata podczas których pogrzebali Kolekcję swoim dzwonieniem do Panini. I dopiero jak już wiedzieli że nie będą mieli konkurencji od Hachette, z łaski wydadzą nam parę Epiców, a potem urwą i tyle będzie. Mucha zaś fajnie zaczyna wydawać jak TK patrzy na Widok 8 i najpierw X-Men, potem zaraz obok Wolverine i wreszcie jakiegoś porządnego Pajączka. I tak to trzeba robić - brawo Mucha. Żebyśmy ciągle mieli jakiś wybór między wydawnictwami.

Offline SawiK

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #727 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 19:17:01 »
Czyli konkurencja mogła działać w tych 2latach a nic nie zrobiła. Sorki był nieudany test kolekcji która nie porwała ludu.
 " Żebyśmy ciągle mieli jakiś wybór między wydawnictwami." dokładnie zrobił tak TK i mamy Epici , mamy te marvel 2.0 czy 0.0 kij z tym, to nie dla mnie. Mnie cieszy ze MC wyda Pajaka tak samo jak to ze będą Epici z klasykami. Kolekcja pogrzebana nic nie poradzisz, ja bym tego nie prenumerował :)

Offline Kadet

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #728 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 19:24:02 »
Spiderek Niebieski i Regin srednio przyjety 🤔🤔🤔

"Niebieski", wiadomo, genialny. Ale "Reign" miało ciepłe przyjęcie? Dla mnie to bardzo marne było. Próba nagięcia Spider-Mana do "Powrotu Mrocznego Rycerza".
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline SawiK

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #729 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 19:26:31 »
No chodzi o to ze mało Pajaka wiec chyba większość fanów to kupi ,wiadomo ze lepszy wróbel w garści...

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #730 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 19:35:19 »
Ale "Reign" miało ciepłe przyjęcie? Dla mnie to bardzo marne było. Próba nagięcia Spider-Mana do "Powrotu Mrocznego Rycerza".

Reign to była straszna padaka. Do dziś się zastanawiam, kto te świnię Muszce podłożył ;)

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #731 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 19:42:47 »
Ja jestem fanem Pająka, kupuję nawet to wtórne Ultimate sam nie wiem po co. Ale Reigna nie wziąłem i za te 45 zł dalej nie mam zamiaru brać. Do niczego mi to nie potrzebne. To już te futurospekcje ze Spider-Mana #500 były lepsze niż Reign.

Offline Kadet

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #732 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 19:53:53 »
"Ultimate" do tej pory, moim zdaniem, trzyma bardzo porządny poziom (i trzymało mnie przy życiu w okresie, gdy główny Pająk szedł tylko od Slotta ;) ). Z pewnością "Ultimate" jest w mojej hierarchii jakieś 1000 półek wyżej od "Reign".
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #733 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 20:46:01 »
Reign tonajgorsze wizualnie co widzialem z pajakiem, nawet buchomazy Sienkiewicza byly ladniejsze.

Offline TranwaY

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #734 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 10:45:46 »
Wiecie może czy historie (oprócz tytułowej) z zapowiedzianego Epic Colection "Ostatnie Łowy Kravena" są warte przeczytania i nazwania ich epickimi ;) ? Wolałbym mniejsze wydanie z samymi Łowami, ale jak się nie ma co się lubi to się szuka opinii....