Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366338 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #675 dnia: Śr, 06 Styczeń 2021, 21:43:50 »
No, też racja, kiedy czytaliśmy Torment, dowiedzieliśmy się o tym jak skończyły się Ostatnie łowy, kiedy je później czytaliśmy, znaliśmy już zakończenie. Ja akurat nigdy nie miałem problemu z spoilerami, chyba, że twist był naprawdę istotny, jak finał Skazanych na Shawshank. Dziś ludzie trochę zbyt przewrażliwieni są na tym punkcie.

Motyl

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #676 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 11:16:45 »
A jakby Mucha strzeliła to 5-cio tomowe wydanie Clone Sagi to by było dopiero coś.

Doceniam poczucie humoru :) Na pewno saga klonów wzbudza skrajne emocje, jedni wielbią, drudzy przeklinają, ale nie oszukujmy się, nie jest to historia najwyższych lotów. W dodatku pięć tomów. To chyba trzeba byłoby zbierać oświadczenia od klientów, że się nie wycofają w trakcie, jak po pierwszym tomie poczują rozczarowanie. To też istotna cecha naszego rynku, że sporo osób rezygnuje w trakcie serii z jej zbierania. Więc jak coś ma kilka tomów, to raczej musi to być pierwszorzędny materiał.

To była jedna z przyczyn upadku Tm-Semica.

Możliwe, ale jak już to malutka :) Wówczas zeszyty sprzedawały się na poziomie, o którym obecnie można tylko pomarzyć, ale włodarze wydawnictwa uznali, że to jednak za mało. Problem leżał bardziej w tym, co też już tu było poruszane, że Marvel wtedy produkował miałkie historie, pogubił się nieco, bo bankrutował. Semic nie doczekał tego momentu, w którym mógłby odwrócić niekorzystny trend, a właściwie doczekał już jako Fun Media, ale udało się wydać tylko jeden zeszyt. Liczę na to, że kiedyś po polsku doczekamy się kompletnej totemicznej mitologii Pająka. 

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #677 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 11:44:16 »
Zróbcie kampanie na jakiejś platformie crowdfundingowej, to się zaraz okaże jakie jest zainteresowanie  :)

Jak wydacie całą Clone Saga + te dwa omnibus z Benem Reilly to kupie  ;D
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Styczeń 2021, 11:48:09 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #678 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 11:54:55 »
Zróbcie kampanie na jakiejś platformie crowdfundingowej, to się zaraz okaże jakie jest zainteresowanie  :)

Jak wydacie całą Clone Saga + te dwa omnibus z Benem Reilly to kupie  ;D

Nie głupi pomysł. W Czechach bodajże w ten sposób sfinansowano kompletne wydania "Witchblade". Gdyby coś takiego u nas ruszyło z Pająkiem też bym się dołożył.

Offline zombie001

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #679 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 12:13:21 »
Ciekawe ile osób musiałoby się złożyć, żeby wydawca rozważył bawienie się w takie rzeczy.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #680 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 13:31:14 »
Po cholerę Clone Saga jak wcześniej jest dużo lepszych rzeczy do wydania. Niech Mucha robi składaki jak z tym zapowiedzianym tomem i będzie gitarka :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #681 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 14:38:05 »
Po cholerę Clone Saga...

Może komuś zależy, by pozbyć się Muchy z rynku? ;)

Offline pawlis

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #682 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 14:56:04 »
Mam nawet typ. Nie chcę nic zdradzić, bo boję się o rodzinę, ale podpowiem, że jego dane zaczynają się na T, a kończą na K :). To pewnie kara za zbyt duży format, by nie zgadzał się z innymi Spiderami ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Styczeń 2021, 15:00:00 wysłana przez pawlis »

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #683 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 15:08:58 »
Nie głupi pomysł. W Czechach bodajże w ten sposób sfinansowano kompletne wydania "Witchblade". Gdyby coś takiego u nas ruszyło z Pająkiem też bym się dołożył.

Też bym wsparł z checią.

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #684 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 15:28:54 »
Po cholerę Clone Saga jak wcześniej jest dużo lepszych rzeczy do wydania. Niech Mucha robi składaki jak z tym zapowiedzianym tomem i będzie gitarka :)

Ale lajków dostałeś  :)

Przecież to była luźna gadka z tymi klonami, Spidera Sterna tak mogliby zrobić, albo Spidera od początku :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #685 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 15:30:29 »

Offline jotkwadrat

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #686 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 16:15:23 »
Też bym wsparł z checią.
Jeden z niewielu komiksów, który chętnie zobaczyłbym w formacie Eternalsów. Nie koniecznie ze względu na wyrafinowany scenariusz.  ::)

Offline bibliotekarz

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #687 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 17:20:02 »
Nie głupi pomysł. W Czechach bodajże w ten sposób sfinansowano kompletne wydania "Witchblade". Gdyby coś takiego u nas ruszyło z Pająkiem też bym się dołożył.
Też bym wsparł z checią.
Doskonały pomysł. Macie absolutnie rację. Weźcie się za to i zróbcie.
A Mucha niech sobie takie pomysły odpuści i pozostanie przy bardziej opłacalnych i lepszych komiksach.
Batman returns
his books to the library

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #688 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 17:25:43 »
Doskonały pomysł. Macie absolutnie rację. Weźcie się za to i zróbcie.
A Mucha niech sobie takie pomysły odpuści i pozostanie przy bardziej opłacalnych i lepszych komiksach.

wiadomo tylko najlepsze same dzieła sztuki, bedzie łatwiej bo to by sie z 10 komiksow  uzbieralo i juz by wiecej nie trzeba było zbierać :)

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #689 dnia: Cz, 07 Styczeń 2021, 17:26:49 »
Doskonały pomysł. Macie absolutnie rację. Weźcie się za to i zróbcie.
A Mucha niech sobie takie pomysły odpuści i pozostanie przy bardziej opłacalnych i lepszych komiksach.

Mnie osobiście to .... , ja mam to wszystko po amerykańsku, podsuwam jakieś tam pomysły, nie wiem czy są one do zrealizowania, ale jakieś tam są.
Nie wiem czy ktoś u nas wziąłby się za Spidera Sterna bo to przecież stare 1982 i nikt nie kupi, to już prędzej Egmont, chociaż patrzeć jak się się "wzięli" za X-men to raczej wątpię.
Twój komiks jest lepszy niż mój