Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #615 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:11:57 »
Zgłaszam wniosek formalny o usunięcie systemu laików! Przełoży się to na merytoryczność dyskusji :)
W celu poparcia wniosku proszę o zlaikowanie postu :D :D :D :D

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #616 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:13:08 »
No nie, ręce opadają. Ty masz problem z tym kto za co dostaje lajki, to jest naprawdę smutne. I nie pierwszy raz o tym wspominasz. Może faktycznie nie powinno być na forum możliwości lajkowania, skoro takie żale zaś są.
Połowa laików na forum są za debilizmy i z tego mam bekę. Błędny wpis OokamiG dostał 5 laików tylko dlatego że się "przydupcył" :) Motyl zapytał o propozycje i ludzie zaczęli podawać a ten się przydupca i lecą laiki  ;D
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:15:04 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #617 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:17:09 »
Połowa laików na forum są za debilizmy i z tego mam bekę.

Niech zgadnę. Przeanalizowałeś swoje lajki, i pewnie wyszło, że wszystkie 2165 były za mądrości?

Motyl zapytał o propozycje i ludzie zaczęli podawać a ten się przydupca i lecą laiki  ;D

Przecież większy syf się zrobił z twojego przydpcenia się o jego żart, ale tego nie widzisz 8)

Edit: cyk! i wpadł lajk  ;D

Offline Teli

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #618 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:21:27 »
I pyk! Nawet dwa ;)

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #619 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:21:56 »
Edit: cyk! i wpadł lajk  ;D
miałem pytać o zgodę JanT, żeby się nie przydupcał, ale... co tam ;)

Offline death_bird

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #620 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:26:08 »
Zgłaszam wniosek formalny o usunięcie systemu laików! Przełoży się to na merytoryczność dyskusji :)

Pytanie brzmi ile komiksów na tym forum zostało zakupione, sfotografowane, wrzucone do galerii i odłożone na stos wstydu żeby dodatkowe lajki złapać. Generalnie ten system premiuje celne riposty a nie sensowne dyskusje.
Pomysł przynajmniej jego zamrożenia na jakiś czas nie wydaje się być zły.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #621 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:28:06 »
Przecież większy syf się zrobił z twojego przydpcenia się o jego żart, ale tego nie widzisz 8)
Czyli teraz że on żartował? ;D Przydupcył się do mnie więc odpowiedziałem ale kilka tych samych osób co zawsze się musiało dołączyć robiąc syf i jeszcze mi wypominać że robię syf  ;D Przecież twoje wpisy i Xanara były całkowicie niepotrzebne ale jak zawsze musicie wtrącić swoje trzy grosze po kolejne laiki  ;D
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:31:39 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #622 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:31:20 »
Czyli teraz że on żartował? ;D Przydupcył się do mnie więc odpowiedziałem ale kilka tych samych osób co zawsze się musiało dołączyć robiąc syf i jeszcze mi wypominać że robię syf  ;D

Naprawdę widzisz, że w tym poście się do ciebie przydupcył?

Naprawdę jestem pod wrażeniem, że ustaliliście plan wydawniczy Spidera dla Muchy i Egmontu na 5 lat w ciągu raptem 4 dni od zapowiedzi.

Serio Jan, to jakaś obsesja, przecież do wszystkich nas kierował to zdanie.

OokamiG, żartowałeś, czy przydupcałeś się do Jana?

Przecież twoje wpisy i Xanara były całkowicie niepotrzebne ale jak zawsze musicie wtrącić swoje trzy grosze po kolejne laiki  ;D

Powołaj jakąś komisję, która zajmie się tymi lajkami za debilizmy Panie Macierewicz ::)



« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:33:33 wysłana przez ramirez82 »

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #623 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:33:30 »
Pomysł przynajmniej jego zamrożenia na jakiś czas nie wydaje się być zły.
może wyrobię jeszcze na równy tysiąc ;)

Wracając do tematu Spider-man, to trzeba wziąć pod uwagę, że Mucha nie wydaje takiej ilości komiksów jak Egmont, więc lepiej w poleceniu co mogą wydać, celować w pojedyncze zamknięte historię w jednym tomie.

Spectacular Spider-Man wydaje się tu najbardziej sensowy, bo historię można zamykać konkretnych tomach, a Egmont raczej tego nigdy nie wyda.

Offline OokamiG

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #624 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:33:55 »
Moj post był wyłącznie w żartobliwym tonie. I nie byl ustosunkowany personalnie. JanT dokonał przesadzonej interpretacji.

Offline Teli

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #625 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:34:21 »
Pytanie brzmi ile komiksów na tym forum zostało zakupione, sfotografowane, wrzucone do galerii i odłożone na stos wstydu żeby dodatkowe lajki złapać.

Ciekawa sprawa.
Już widzę te nagłówki w najbliższym "Relaksie": "Zamrożenie systemu laików na Komiksspecu wywołuję wielką recesję w komiksowie", "Kupki wstydu topnieją! Czy grozi nam katastrofa makulaturowa", "To wszystko wina Egmontu - wywiad z Bazyliszkiem", "Przydupcał czy nie przydupcał? - JanT powołuje komisję śledczą" :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:36:47 wysłana przez Teli »

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #626 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:35:25 »
JanieT te twoje wpisy o tym, że lajki to zło zaczynają powoli przypominać wrzutki innego osobnika z tego forum na temat Egmontu.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #627 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:38:24 »
Egmont raczej tego nigdy nie wyda.

Tu się zgadzam z JanemT.

Egmont już będzie miał 3 różnorodne pająki: Ultimate, Marvel NOW/Restart, Epici + do tego dochodzi Mucha. Dodając do tego jeszcze jakąkolwiek serię z pająkiem byłoby mega nierozsądne :) Na bank nie będzie prędko (jeśli w ogóle) JMSa od Egmont.

Egmont jest już zawalony pająkiem i prędko nic nowego nie dorzucą. Jeśli Mucha będzie wybierała tytuły, nie wchodząc w drogę Egmontowi, mogą fajne rzeczy wygrzebać, nie będąc blokowanym.


Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #628 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:50:51 »
Tu się zgadzam z JanemT.
W sensie że Egmont nie wyda więcej pająkowatych serii? Ludzie małej wiary.  :)

Miękko okładkowe są skierowane do szerszej grupy odbiorców niż te twardo okładkowe. Pająk JMSa będzie od Egmotu prędzej czy później.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #629 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:53:12 »
Nie, w sensie, że na razie nie wyda więcej pająkowatych serii. No gdzie czwartą linie z pająkiem mieliby wcisnąć? JMS jeśli już, to jak zakończą Ultimate, a pewnie z dwa, trzy lata jeszcze im to zejdzie.