Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 372449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #600 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:04:41 »
Ja bym proponował wcześniejsze 41 zeszytów Spectacular z rysunkami Sala Buscemy

O, fajny pomysł. Byłby to też taki składak, jak ten zapowiedziany.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #601 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:06:07 »
Uważasz, że nie ma? Spider-man JMS jest na pewno bardziej przystępny niż niektóre starsze historię ze epików. Ja nie jestem taki hura optymistą, że Egmont wyda wszystkie te epiki. Wiele osób odpadnie pod drodze. A tak przeplatając Spider-man JMSa, epikami i Ulitmate Spider-manem będzie mógł zainteresowanie podtrzymywać dłużej. Bo nie będzie cały czas tego samego. Jeszcze trochę i pewnie zapowiedzą.
Egmont już będzie miał 3 różnorodne pająki: Ultimate, Marvel NOW/Restart, Epici + do tego dochodzi Mucha. Dodając do tego jeszcze jakąkolwiek serię z pająkiem byłoby mega nierozsądne :) Na bank nie będzie prędko (jeśli w ogóle) JMSa od Egmont.

edit: Przecież jak ruszy ten "Restart" to od Egmont będzie średnio w każdym miesiącu Spider-Man bo tak:

Ultimate 3 rocznie.
Epici 3 rocznie.
Amazing by Spencer 5-6 rocznie (oryginalnie 10 tomów w 2 lata)

O, fajny pomysł. Byłby to też taki składak, jak ten zapowiedziany.
2 składaki :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:24:30 wysłana przez JanT »

Offline OokamiG

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #602 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:21:16 »
Naprawdę jestem pod wrażeniem, że ustaliliście plan wydawniczy Spidera dla Muchy i Egmontu na 5 lat w ciągu raptem 4 dni od zapowiedzi.

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #603 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:22:39 »
Na 20  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #604 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:26:47 »
Naprawdę jestem pod wrażeniem, że ustaliliście plan wydawniczy Spidera dla Muchy i Egmontu na 5 lat w ciągu raptem 4 dni od zapowiedzi.
Gdzie masz ten plan? Ja podałem tylko częstotliwość która została oficjalnie podana.

Typowe du#^*nie po laiki  ;D

edit: Zacytujesz ten plan w końcu?
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:40:35 wysłana przez JanT »

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #605 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:46:25 »
Egmont już będzie miał 3 różnorodne pająki: Ultimate, Marvel NOW/Restart, Epici + do tego dochodzi Mucha. Dodając do tego jeszcze jakąkolwiek serię z pająkiem byłoby mega nierozsądne :) Na bank nie będzie prędko (jeśli w ogóle) JMSa od Egmont.

edit: Przecież jak ruszy ten "Restart" to od Egmont będzie średnio w każdym miesiącu Spider-Man bo tak:

Ultimate 3 rocznie.
Epici 3 rocznie.
Amazing by Spencer 5-6 rocznie (oryginalnie 10 tomów w 2 lata)
2 składaki :)
Nie przeszkadza to wydawać Batman w kilku różnych wydaniach prawie co miesiąc. Nie przeszkadza to wydawać Deadpoola co miesiąc.

Nie bez powodu przytoczyłem przykład DD. Nie będzie to wydawane wszystko naraz, będzie przerwa w epikach, na czas JMSa i potem ewentualny powrót do epików.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #606 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:46:36 »
Co ty z tymi lajkami? Trochę dystansu nie zaszkodzi :)

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #607 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:50:33 »
Co ty z tymi lajkami? Trochę dystansu nie zaszkodzi :)
Bo na tym forum żeby zarobić laiki wystarczy się przydupcyć jak teraz OokamiG (błędnie i bez sensu) albo żartować z Bazyla. Takie forumowe mądrości  ;D OokamiG cały czas nie potrafi zacytować tego planu.

Nie będzie to wydawane wszystko naraz, będzie przerwa w epikach, na czas JMSa i potem ewentualny powrót do epików.
W sumie do tego pasuje wpis OokamiG :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:52:51 wysłana przez JanT »

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #608 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 11:59:24 »
Bo na tym forum żeby zarobić laiki wystarczy się przydupcyć jak teraz OokamiG (błędnie i bez sensu) albo żartować z Bazyla.

Nie przesadzaj. Pewnie gdybym przeanalizował moje lajki, wyszłoby, że raptem połowa za przy*ebywanie się i Bazylożarty 8)

Offline OokamiG

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #609 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:00:48 »
Z paru ostatnich stron przecież zrobił się niezły plan.

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #610 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:01:53 »
Dziwne, jak JanT miał swojego czasy najwięcej laików to mu to jakoś nie przeszkadzało  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #611 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:02:44 »
Nie przesadzaj. Pewnie gdybym przeanalizował moje lajki, wyszłoby, że raptem połowa za przy*ebywanie się i Bazylożarty 8)
Z czymś podobnym wyskakujesz co chwilę https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/egmont-2021/msg112466/#msg112466 7 laików.

Z paru ostatnich stron przecież zrobił się niezły plan.
Czyli propozycje o które zapytał Motyl też uważasz za plan?  ;D

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #612 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:04:19 »
Z czymś podobnym wyskakujesz co chwilę https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/egmont-2021/msg112466/#msg112466 7 laików.

Napisać coś podobnego i dostać tyle laików też trzeba umieć  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #613 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:06:23 »
To tylko pokazuje poziom poczucia humoru osób laikujących. Od lat śmieszy "ten sam" żart  ;D

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #614 dnia: Pn, 04 Styczeń 2021, 12:10:32 »
No nie, ręce opadają. Ty masz problem z tym kto za co dostaje lajki, to jest naprawdę smutne. I nie pierwszy raz o tym wspominasz. Może faktycznie nie powinno być na forum możliwości lajkowania, skoro takie żale zaś są.