Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 372415 razy)

ThePinkFin i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Darth_Simon

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #540 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 18:54:25 »
Czy była jakaś kontynuacja wątków z odnowić śluby ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Kadet

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #541 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 19:02:38 »
Tak, zrobili potem serię "Renew Your Vows".

Niestety nie czytałem, więc nie wypowiem się o jakości.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #542 dnia: Śr, 30 Grudzień 2020, 19:55:03 »
Cytuj
Nie wiem gdzie dostrzegasz, że ten strój jest kobiecy. Mi on bardziej przypomina zmodyfikowany strój, który nosił będąc członkiem FF

  W którym wygląda jak Cruella wciśnięta w legginsy.

Cytuj
Zapewne był związany umową.

   To musiała być doprawdy niezwykła umowa.

KOMIKSIARZ

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #543 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 09:08:08 »
Naszła mnie taka myśl. Czy Miles Morales może być lepszym Spider-Manem od Petera Parkera? Skoro Miles Morales wychodzi na jego następcę to czy szykowany jest również następca Milesa? ;) Zobaczymy. Jak będzie to nie wiadomo. :)

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #544 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 09:57:59 »
Przecież obydwoje funkcjonują więc nie ma żadnego zastępstwa. Pajęcza rodzina jest spora i zawsze może się jeszcze powiększyć :)

Offline Kielo

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #545 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 17:06:23 »
A co powiecie na taka wersje stroju:






JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #546 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 18:07:15 »
O tej wersji mowa od początku :)

Offline Lavender Blue

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #547 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 18:38:32 »
Ja powiem, że przez tę paletę kolorów Pajączek wygląda tak, jakby aplikował na stanowisko sidekicka Taskmastera. ;) Plus aktywowany tryb instant kill z MCU, jak widzę.

Szczerze, to nie bardzo mi się podoba, ale nie na tyle, żebym rozkładała ręce. I tak zaraz zmieni z powrotem na bardziej klasyczny.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #548 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 19:11:09 »
Ja chyba jestem mentalnym starym ramolem, bo nigdy nie podobają mi się te nowe kostiumy, czy to ten z Wojny domowej, czy teraz ten. Tylko tradycyjny niebiesko-czerwony i czarny kostium.

Offline Voitas

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #549 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 22:14:29 »
Też jestem starym ramolem. Żenujące jest to nowe wdzianko. Cały nowy Spider jest żenujący. Bleh.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #550 dnia: Cz, 31 Grudzień 2020, 23:00:03 »
Ja powiem, że przez tę paletę kolorów Pajączek wygląda tak, jakby aplikował na stanowisko sidekicka Taskmastera. ;)

Raczej wygląda jakby aplikował na stanowisko didżeja w lokalnej dyskotece ;) ogólnie lubię kiedy postać nie biega cały czas w tym samym ubraniu i raz na kiedy zmienia strój. Warunek jest jeden: strój musi być dobry a ten moim zdaniem nie jest.

Offline Kielo

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #551 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 00:26:52 »
O tej wersji mowa od początku :)

Sorry, przejzalem dwie ostatnie strony i nie widzialem :)

Offline Frank_C

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #552 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 01:58:49 »
Najgorsze jest to, że - jak pokazało "Odnowić śluby" - umie, tyle że nie może albo nie chce.
Slott tego przecież nie pisze, bo jest zajęty tłitowaniem, on ma tylko pomysły a grupa zastępczych scenarzystów i redaktorów składa to wszystko do kupy. On się tylko pod wszystkim podpisuje. W sumie to żaden komiks pisany obecnie przez niego nie jest jakimś hitem. Ten koleś IMHO nigdy nie powinien pisać takiej postaci jak Spider-Man i to jeszcze przez dziesięć lat. Facet nadaje się co najmniej do pisania backup story, a jego jedynym wkładem w lore Spider-Mana to są chyba jedynie właśnie przeróżne kolorowe zbroje i kostiumy, które Marvel później mógł wykorzystać do sprzedaży zabawek.

Offline Gieferg

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #553 dnia: Nd, 03 Styczeń 2021, 18:41:14 »
Może ktoś dać jakieś podsumowanie co z klasycznego Spider-Mana jest zapowiedziane na ten rok?
Miały być jakieś zbiorcze tomy od Egmontu, teraz znowu Spectacular od Muchy,  a dyskusje o tym w kilku różnych wątkach...
« Ostatnia zmiana: Nd, 03 Styczeń 2021, 18:43:18 wysłana przez Gieferg »

Motyl

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #554 dnia: Nd, 03 Styczeń 2021, 19:11:11 »
The Amazing Spider-Man Epic Collection - Kraven's Last Hunt
The Amazing Spider-Man Epic Collection - Venom
The Amazing Spider-Man Epic Collection - Assassin Nation
The Spectacular Spider-Man by J.M. DeMatteis/Sal Buscema