Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 366453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #435 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:28:20 »
Coś może być na rzeczy. Bo kto by się spodziewał, że Egmont uruchomi regularną serię z klasycznym Spider-manem, wcześniej niż regularną serię z klasycznym Batmanem? Ta sytuacja z Spider-manem i nieudanym testem kolekcji, jest identyczna jak z Lucky Lukiem, kolejny raz wbrew temu co niektórzy twierdzą, że jak Egmont nie ma konkurencji w danym segmencie, to olewa go ;) To teraz tylko trzymać kciuki, by plany kolekcji z Batmanem, ostatecznie zostały skasowane 8)

Offline Cringer

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #436 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:32:04 »
A może niech jednak wyjdzie ta kolekcja a Egmont choć przez chwilę zajmie się innymi bohaterami zamiast Batmanem? 

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #437 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:35:37 »
Inni bohaterowie DC sie nie sprzedają.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #438 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:37:29 »
Przecież Egmont od dobrych kilku lat zajmuje się innymi bohaterami, na tyle na ile pozwala na to zainteresowanie czytelników. Ja wiem, że to wciąż mało, sam chętnie przeczytałbym GL Johnsa, Flasha Johnsa czy Waida, ale nie wiem czy kolekcja Eaglemoss sprawiłaby, że Egmont porzuci Batmana na rzecz dużo mniej rentownych postaci?

Inni bohaterowie DC sie nie sprzedają.

Otóż to  8)

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #439 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:40:54 »
No właśnie, a tego Flasha to Egmont wydaje bo chyba musi.
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #440 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:50:38 »
No chyba, że aż taką bazę fanów Flasha u nas, wygenerował serial? Śmiem wątpić, ale kto tam wie...

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #441 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 12:54:09 »
Przecież skasowali tą serie z Rebirth z innymi a później jednak stwierdzili, że będą dalej wydawać. Może nagle sprzedaż wzrosła, choć nie chce mi się w to wierzyć  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #442 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:01:17 »
A, zapomniałem, że ją też skasowali. To pewnie jest jak napisałeś, muszą wydawać.

Motyl

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #443 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:04:19 »
Przecież Egmont od dobrych kilku lat zajmuje się innymi bohaterami, na tyle na ile pozwala na to zainteresowanie czytelników. Ja wiem, że to wciąż mało, sam chętnie przeczytałbym GL Johnsa, Flasha Johnsa czy Waida, ale nie wiem czy kolekcja Eaglemoss sprawiłaby, że Egmont porzuci Batmana na rzecz dużo mniej rentownych postaci?

Otóż to  8)

Eaglemoss? to to wydawnictwo co tak profesjonalnie wydawało kolekcję, wycofując się z niej rakiem, a ostatnie tomy docierały do prenumeratorów do pół roku po zakończeniu? W podziemiu wydawniczym dostali nagrodę Kapiszona Roku? Nie, podziękuję za wszelkie wykwity ich działalności, nawet jakby mieli dawać Batmana po 15 zł w miękkiej oprawie i papierze toaletowym.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #444 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:06:23 »
Mi tego nie musisz mówić, ja trzymam kciuki, by ta kolekcja nie wystartowała 8)

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #445 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:08:52 »
No właśnie, a tego Flasha to Egmont wydaje bo chyba musi.
To jest bardziej złożona sprawa fabularna. Flash Forward jest serią kontynuującą wątki Walliego z Kryzysu Bohaterów. Bez niej będzie pewna (mała) dziura fabularna w serii Flash oraz ma pewne powiązania z eventem Dark Nights: Death Metal. Odpowiadając najprościej, tak musi.

Motyl

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #446 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:11:38 »
Coś może być na rzeczy. Bo kto by się spodziewał, że Egmont uruchomi regularną serię z klasycznym Spider-manem, wcześniej niż regularną serię z klasycznym Batmanem?

Tu jest oczywista oczywistość, Batman nikt im nie weźmie, mają wyłączność na wydawanie DC, a w przypadku Marvela są inne wydawnictwa, które mogłyby się pokusić o wydanie popularnych bohaterów. Więc pocisnęli Spidera.

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #447 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:12:34 »
Na pewno nie pocisnęli X-men :(

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #448 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:16:54 »
Tu jest oczywista oczywistość, Batman nikt im nie weźmie, mają wyłączność na wydawanie DC, a w przypadku Marvela są inne wydawnictwa, które mogłyby się pokusić o wydanie popularnych bohaterów. Więc pocisnęli Spidera.
Nie liczyć Hachette to tylko jedno wydawnictwo :) Mucha by wydała te Epici? Dzieliliby tomy na pół i wydawali po 2 rocznie :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #449 dnia: Nd, 15 Listopad 2020, 13:17:06 »
Tu jest oczywista oczywistość, Batman nikt im nie weźmie, mają wyłączność na wydawanie DC, a w przypadku Marvela są inne wydawnictwa, które mogłyby się pokusić o wydanie popularnych bohaterów. Więc pocisnęli Spidera.

A nie jest czasami tak, że nawet jak te "inne wydawnictwa" byłyby zainteresowane jakimś Spider-Manem, czy innymi X-menami, to i tak Marvel śle zapytanie do Egmontu (swojego największego partnera), czy będą to brać?