Autor Wątek: DC Finest  (Przeczytany 1488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Warpath

Odp: DC Finest
« Odpowiedź #15 dnia: So, 24 Luty 2024, 12:26:43 »
To prawda, ale dobrze się tego słucha :) Jest dużo gdybania, ale też rozmowa czy wybrali dobrze, co mogliby wybrać w to miejsce, co sprawdziłoby się lepiej, etc. Sam widziałbym całkowicie inne tytuły lub lata / momenty z nich wyrwane. Ale zakładam, że to tylko pierwsza fala, kolejna pewnie uderzy z innymi bohaterami. Pozostaje czekać :)

Offline xanar

Odp: DC Finest
« Odpowiedź #16 dnia: So, 24 Luty 2024, 13:13:49 »
Ciężko stwierdzić czy dobrze wybrali, Batman to wiadomo wszystko się sprzeda.
Wonder Woman - ostatnio omnibus był dodruk, mogliby dać coś co nie było w zbiorczych, ale najwyraźniej tylko to i Perez sprzedaje.
Superman - od początku trochę słabo, lata 40-te, to już mogliby dać coś bardziej współczesnego np. to po Exile, chyba aktualnie nie jest nic dostępne.
Flash - tutaj to praktycznie oprócz tego co było po kryzysie (najpierw dali jednego grubszego trejda i dalej nic a teraz ma być omnibus) Waid, Morrison/Millar i Johns to wszystko zostało w ostatnimi czasie wydane w grubszych trejdach. Teraz Waida próbują w omnibusach i Morrison/Millar w deluxie a Johns to wiadomo wszystko sprzedaje.
Catwoman - w ogóle mnie ta postać nie obchodzi, czytałem Brubakera ale jakoś mnie nie porwało.

Tak jak pisałem wcześniej fajna inicjatywa tylko spóźniona z 10 lat, tak to mogliby np. wydać te wszystkie Flashe, 15 ksiązk pod tym szyldem Finest to lepiej bym im się sprzedało niż to jak wcześniej wydawali, zresztą nawet Marvel zrezygnował z tych swoich complete collection na rzecz epic bo się nie sprzedawało.
Tam jacyś niepełnosprytni ludzie pracują w tym DC, to że Marvelowi epiki się sprzedają można było zaobserwować pod dwóch latach wydawania:
2013 - 4
2014 - 19
2015 - 21 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: DC Finest
« Odpowiedź #17 dnia: So, 24 Luty 2024, 13:15:36 »
I tak wygląda to lepiej niż pstrokate panoramy w kolekcjach od Hachette.

Jeden z bardziej absurdalnych argumentów jakie przeczytałem obok tego że komiksy są wydawane w różnych formatach.

  Dla jednego absurdalne dla innego nie. Mi się na ten przykład smutno robi, jak niektórzy tu pokazują te półki od linijki układane, jakoś tak "obozowo" to wygląda. U mnie każda półka to z innego klucza bo rzecz jasna jakiś powinien być, aby znaleźć to czego się szuka. A to seriami, a to gatunkami, a to autorem, a to kolejnością wydawania, a to wydawnictwami i zawsze wiem gdzie co leży. Nie widzę problemu, żeby mieć serię ukompletowaną z trzech różnych wydań, podobają mi się pstrokate grzbiety DC Deluxe innemu to nie podejdzie i powiedziałby, że moje regały wyglądają jak śmietnik. Zmysł estetyczny raczej zależy od pewnych cech charakteru.

Offline xanar

Odp: DC Finest
« Odpowiedź #18 dnia: So, 24 Luty 2024, 13:17:47 »
U mnie są układane w kolejności wydawania, jak przyjdzie tak kładę :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kandor

Odp: DC Finest
« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 25 Luty 2024, 16:02:35 »
"Er atidius, Patiem clus cuppliciis consima, nostis. Ignonvenihi, quondam seniur poporum publinerus, conum nos ex mium lostermus Marbena tiaela rei pris aliena, consula reditientiem testus? Veris venim duciam. Achuis Ahalartem in nos auci is." - to taki łaciński "placeholder" w opisie na tylnej okładce Supermana :-) Każda okładka ma inny tekst z tyłu.
« Ostatnia zmiana: Nd, 25 Luty 2024, 16:07:33 wysłana przez Kandor »