Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 361534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Spider-Man
« dnia: Pn, 04 Luty 2019, 23:35:31 »
Wymiękam.
"Amazing Spider-Man. Globalna sieć": od kiedy
Spoiler: PokażUkryj
ciotka May znowu nie wie, że jej
Piotruś łazi po ścianach w piżamie?

A tak na marginesie: niby z grubsza wiedziałem co się stało wcześniej i miałem jakieś tam wyobrażenia nt tego jak to może teraz wyglądać. Ale jeżeli wg Marvela to jest ten Spidey z którym czytelnik może się identyfikować to nie mam pytań i czekam na Egmont aż wreszcie raczy wydać klasycznego Ścianołaza, bo to szaleństwo to ewidentnie za dużo.  :-\
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

KamilM

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:10:26 »
Wymiękam.
"Amazing Spider-Man. Globalna sieć": od kiedy
Spoiler: PokażUkryj
ciotka May znowu nie wie, że jej
Piotruś łazi po ścianach w piżamie?

Ymm... One More Day :-\

Offline death_bird

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 17:10:07 »
Nie miałem pojęcia, że to aż tak diabolicznie podła historia jest.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline R~Q

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 18:41:26 »
Nie zapominajmy, że także w Spider-Island Peter przypadkiem wyjawił światu, że ma moce pająka i wtedy magia coś tam coś tam i były problemy i trzeba było je cofnąć.

Offline redkaz

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 18:48:08 »
Mój 11-letni syn jest totalnie rozczarowany tą Globalną siecią. Podobały mu się filmy, teraz katuje grę na PS4, więc na zachętę kupiłem mu komiks, bo akurat nowe rozdanie to ma od czego zacząć. Niestety nie przebrnął całego, bo jest dla niego niezrozumiały i nudny, dlatego uważam, że takim crapem ciężko będzie Egmontowi pozyskać nowych czytelników.
Za to bardzo podobali mu się Młodzi Tytani.

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 19:05:29 »
  Podobali mu się bo byli młodzi, gdzie tam będzie czytał o perypetiach starego piernika Parkera. Egmont szukając nowych czytelników niekoniecznie celuje w 11-latków (swoją drogą ja będąc młodszy niż Twój syn teraz zachwycałem się komiksem-fantastyką). Może kup mu Ultimate?

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 20:48:43 »
Tez pomyslalem ze Ultimate Spider-man mu bardziej podpasuje.

KamilM

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 21:12:32 »
Nie zapominajmy, że także w Spider-Island Peter przypadkiem wyjawił światu, że ma moce pająka i wtedy magia coś tam coś tam i były problemy i trzeba było je cofnąć.
Tam był jakiś retcon chyba. Slott próbował jakoś wycofać te głupoty z OMD i stanęło niby na tym, że to Dr Strange rzucił  zaklęcie, które miało sprawić, że wszyscy zapomnieli kim jest Spidey. Nick Spencer nawet o tym wspominał w ostatnich numerach jego AS-M.

Offline Adolf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 20:49:27 »
W Worldwide największą wadę upatruję w otwarciu masy pobocznych wątków. Przez to historia jest szczególnie trudna zwłaszcza dla mniej obeznanych czytelników. Wciśnięto ciężarną Spider-Woman (akurat niedawno czytałem tom z WKKM), Regenta (a więc po to wprowadzono go w Secret Wars) i zubożony wątek Octopusa. Jest to bez wątpienia budowanie podwalin pod coś nowego, ale za dużo tego na raz. Wolałbym żeby coś więcej powiedziano o tej organizacji Zodiak, czy choćby o tych brakujących 8 miesiącach od Tajnych Wojen. Nowy numer dopiero w kwietniu, a szkoda. Szybkie rozwinięcie akcji akurat bardzo by się przydało.

Offline szulig

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 30 Kwiecień 2019, 20:14:07 »
Prośba o info ile ma byc tomów Ultimate Spider-man? Na Amazon znalazlem nr 22. Czy jest to ostatni tom czy jest ich jeszcze wiecej?

sum41

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 30 Kwiecień 2019, 20:33:38 »
W HC chyba 12 tomow.

Offline stachel

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 30 Kwiecień 2019, 20:44:05 »
Egmont korzysta z tego wydania:

Problem w tym, że nie widzę kolejnych tomów w ramach tego wydania, jest tylko wcześniejsze. Ale generalnie poprzednie HC pokrywa się zeszytami (inne okładki, nie wiem co z dodatkami), więc jeśli Egmont nie urwie to będzie 11 tomów.


Offline szulig

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 30 Kwiecień 2019, 21:06:53 »
Dziękuje wsystkim za info

Offline MLeKSk

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 30 Kwiecień 2019, 21:51:24 »
Ciekawe czy pojadą potem z Moralesem?