Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 376178 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1185 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 20:47:00 »
My tu pitu pitu, a tym czasem w Ultimate Spider-Man 9 nie ma zapowiedzi kolejnego tomu. Urywajo serię pewnie...
Już dawno wspomniałem, że może mają dziwną ambicję, żeby zsynchronizować "Ultimatum" z Ultimate Spider-Mana i X-Men/Fantastycznej Czwórki.

Offline michał81

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1186 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 21:18:44 »
Już dawno wspomniałem, że może mają dziwną ambicję, żeby zsynchronizować "Ultimatum" z Ultimate Spider-Mana i X-Men/Fantastycznej Czwórki.
Tylko co z tego że chcą synchronizować (po mimo że brak w zapowiedziach Fantastycznej Czwórki ze świata Ultimate), jak do zrozumienia tego co się dzieje w Ultimatum są potrzebne serie o których pisałem powyżej.

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1187 dnia: So, 31 Lipiec 2021, 08:21:27 »
Nie wiem, tak to trochę wygląda. "Czarny Wir" też był zsynchronizowany, choć wybrakowany. Na zapowiedzenie F4 jest jeszcze czas.

Offline Piterrini

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1188 dnia: So, 31 Lipiec 2021, 11:56:43 »
Miąłem napisać, że wstrzymują się ze Spiderem bo chcą wystartować z Ultimate Fantastic Four, żeby event się pod koniec spiął, ale uznałem, że to za bardzo niedorzeczne ;D
Jeszcze rok temu zdecydowanie tak jak piszesz, ale teraz, gdy będzie u nas F4 w wersji 616, a z Ultimate są też X-Meni, wydanie UF4 wydaje się możliwe.
Na zapowiedzenie F4 jest jeszcze czas.
No właśnie tak patrzę po tym co piszecie, że chyba czasu już nie ma. Koniec F4 pokrywa się ze Spiderem około zeszytu 130, czyli jak pisze @michał81 Ultimatum/tom 11 USM, a F4 to 60 zeszytów/4-5 standardowych tomów...
(...)jak do zrozumienia tego co się dzieje w Ultimatum są potrzebne serie o których pisałem powyżej.
Z perspektywy wydawcy z pewnością wszystko da radę streścić we wstępniaku :P

A co tam dalej za serie są istotne (dla końca świata Ultimate)?
Bo widzę, że tak samo z X-Men nie nadgodnią żeby zsynchronizować Ultimatum (Ultimatum/koniec X-Men to setny zeszyt, a więc 8[?] tomów w sumie...).
Także gonienie do tego "półmetka" gdzie kończy się 'era' Parkera wygląda na to, że w grę nie wchodzi. Ale może właśnie cykl wydawniczy jest planowany do końca Ultimate, żeby był Spider od początku do końca (czyli też z Moralesem), a reszta serii z tego świata nie kończyła się po Spiderze(?).

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1189 dnia: So, 31 Lipiec 2021, 17:38:16 »
chyba czasu już nie ma.
Jak dobrze pamiętam, UF4 ma 3 tomy mniej niż UXM, więc niedługo powinni to zapowiedzieć.

Offline andrewk21

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1190 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 17:07:46 »
Na pazdziernik Egmont nie zapowiada 3 tomu Epic a miał być...

Offline misiokles

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1191 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 17:12:29 »
Odpowiedź w temacie Egmontu. Opóźnienia związane z zapchanymi drukarniami.

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1192 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 17:53:59 »
Bo może ludzie się wkurzają, że dostają duble po TM Semic, zamiast premierowych historii i sprzedaż Venoma spadła?

Offline SawiK

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1193 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 19:01:53 »
Nie Bazyl nikt z pokolenia Tm-Semic nie jest wkurzony. Każdy z Nas cieszy się nowym, bardzo dobrym wydaniem komiksów które mogliśmy czytać za dzieciaka. Im więcej takich Semikowych "dubli" tym lepiej 🤟

Może Spider zwyczajnie nie ma brania patrz nieudany test z jakiejs tam kolekcji 😂🤣😂

Offline andrewk21

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1194 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 19:05:17 »
Szkoda jakby zrezygnowali z wydawania. Jak dla mnie Epici to pełnia szczęścia :) :)

Offline Bazyliszek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1195 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 19:10:49 »
Może Spider zwyczajnie nie ma brania patrz nieudany test z jakiejs tam kolekcji 😂🤣😂

O tak. To by było "najlepsze". Wydano McFarlane Egmontu wtedy kiedy Kolekcję i test się nie udał. A teraz nie będzie też więcej Epiców. Nie opłaca się, nie sprzedaje się czyli stara śpiewka. Jeden Batman rocznie wystarczy.

Offline Pan M

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1196 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 19:24:18 »
Bo może ludzie się wkurzają, że dostają duble po TM Semic, zamiast premierowych historii i sprzedaż Venoma spadła?

Duble po Tm Semic....  ;D

Ja w czasach wychodzenia tm semic byłem berbeciem, któremu po czasie magicznie wszystkie te cudeńka poznikały bo pewnie matka wywaliła albo dała jakimś dzieciakom.

Domyślam się, że nie ja jeden tak miałem... także tego. Duble.... tego stwierdzania też trzeba umieć używać w dobrym kontekście, bo inaczej się robi z tego takie komiksowe prawo Godwina.


 

Offline LukCook

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1197 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 19:38:36 »
Egmont nie zrezygnuje z pajęczych epików. Jest problem z dostępnością drukarni, przerzucą na następne miesiące. Nie pierwszy raz zmienia się plan wydawania.

Offline SawiK

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1198 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 19:56:54 »
Bazyl wytłumacz bo ja to już nic nie wiem: Duble poEgmontowe nie zblokowały nowej kolekcji DC 🤔 Wszak tam dubel dublem przykrywano i poszło 😲
Kolekcja Pająka miała 1 pól dubel i to położyło Pająka na łopatki 🤪 Co za siłą zadzialala, co z tymi premierowymi materiałami co nie były dublalami 😳🤯😵

Online xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1199 dnia: So, 07 Sierpień 2021, 20:16:00 »
No właśnie, może przydałby się jakiś wzór na obliczanie tego, koniecznie z dokładnością do ośmiu miejsc po przecinku.
Twój komiks jest lepszy niż mój