Autor Wątek: Spawn  (Przeczytany 25764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 10:10:41 »
Przecież film się robi  :)

Offline vision2001

Odp: Spawn
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 10:11:51 »
Dawno temu kupiłem sobie wydanie DVD z animowanym SPAWNem (https://www.imdb.com/title/tt0118475/). Do dzisiaj go nie obejrzałem. Bo płyty zostały wydane nie nasz nasz region  ::) [bo wydany na rynek USA, więc bodajże na region 1, a nie 2]
Przypomniałeś mi o tym, że gdzieś to mam, więc muszę sprawdzić czy obecnie posiadany przeze mnie blu-ray sobie z tym poradzi.
Graficznie seria stylizowany jest na to co McFarlane zrobił przy teledyskach KoRn (Freak On a Leash), ale nawet bardziej do tego co zrobił dla Pearl Jam (Do the evolution)
« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Kwiecień 2019, 10:14:03 wysłana przez vision2001 »

Offline Gascon200

Odp: Spawn
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 14:00:19 »
Przecież film się robi  :)

Niby robi się, ale jest często przesuwany, i raczej w tym roku się nie ukaże jak zapowiadano.

John_

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 21:08:53 »
W ogóle mnie to nie dziwi. Za 10 milionów dużego pola do popisu tam nie ma, na pewno Todd musi kalkulować i kombinować jak może żeby coś z tego wyszło. A że nie jest prawdziwym reżyserem tym bardziej musi go to przerastać.

Offline Mateusz

Odp: Spawn
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 11:31:33 »
Dyskusję na temat filmów o Spawnie możecie kontynuować tutaj: https://forum.komikspec.pl/filmy-i-seriale/spawn-filmy/
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline freshmaker

Odp: Spawn
« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 21:12:36 »
pojawiło się trochę postów o spiderze todda macfarlanea. ja niestety wpadłem w te nostalgiczna pułapkę i skompletowałam spawn origins. graficznie todd i capullo po prostu miażdżą, ale czytać to się tego nie da.

w pamięci mam jakieś zeszyty ze sredniowiecznym spawnem. da się to czytać?

Offline Kielo

Odp: Spawn
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 09 Czerwiec 2019, 21:42:00 »
w pamięci mam jakieś zeszyty ze sredniowiecznym spawnem. da się to czytać?

Spawn the Dark Ages jest ok. Moze inaczej - wypada dobrze na tle zwyklej serii. Nie jest az tak infantylne, pisal to miedzy innymi Niles. Dla fanow Spawna zdecydowanie tak, dla osob niezaznajomionych z tematem - niekoniecznie.

Natiomiast seria, ktora moge polecic to Hellspawn - absolutna uczta dla oczu oraz bardzo "prawdziwe" czytaj brutalne podejscie do tematu. Obrazowo mozna porownac to do filmow z Batmanem - glowna seria Spawn to "Batman i Robin" a Hellspawn to "The Dark Knight" Nolana.

Offline LordDisneyland

Odp: Spawn
« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 16:25:44 »
Hellspawn- trzy razy tak. Świetna rzecz.
 Dodajmy, że tworzył to m.in. Wood. Dla mnie TPB "Blood&Shadows" był zresztą pierwszym kontaktem z tym rysownikiem.

Kielo- mam deja vu, już kiedyś chyba na Gildii też była o tym mowa, nie? :)
Nie ma końca agitacja, a ludzie i tak słabo ten tytuł kojarzą ;)
,, - Eeeeech.''

Offline Kielo

Odp: Spawn
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 19:05:07 »
Dla mnie TPB "Blood&Shadows" był zresztą pierwszym kontaktem z tym rysownikiem.

No to tylko jedna rzecz Ci zostala z uniwersum Spawna autorstwa A. Wooda - Spawn: Book of the Dead. Chyba, ze juz czytales ;)

Kielo- mam deja vu, już kiedyś chyba na Gildii też była o tym mowa, nie? :)
Nie ma końca agitacja, a ludzie i tak słabo ten tytuł kojarzą ;)

Byla mowa, ale jako, ze seria nieznana za bardzo agitacja potrzebna. Zeszyty dostepne i tanie :)

Offline LordDisneyland

Odp: Spawn
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 19:19:18 »
Czytać BotD czytałęm, ale nie mam. Na Pyrkonie w ostatniej chwili zrezygnowałem z "complete collection" - już za dużo dobra kupiłem...
,, - Eeeeech.''

John

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 10 Czerwiec 2019, 23:15:43 »
Co do Spawna w Polsce, wspominałem Wam że kiedyś pisałem w tej sprawie do NSC? Nie pamiętam dokładnej odpowiedzi, ale odpowiedzieli wymijająco, z sugestią że może i by kiedyś chcieli, ale to już tylko moja interpretacja. Na pewno ktoś by chciał zabrać się za te serię, ale jak już dobrze wyjaśnił sprawę Krzysztof Tymczyński na swoim blogu, nie jest to sprawa prosta do ugryzienia przez potencjalnego wydawcę.

Offline Odyn

Odp: Spawn
« Odpowiedź #26 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 07:28:15 »
Może Mucha to kiedyś wyda? Oni mają coraz bogatszą ofertę Image Comics.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Szekak

Odp: Spawn
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 07:32:27 »
 Byloby bardzo fajnie jakby ktos sie wzial za Spawna, ale nie od paczatku, bo mocno sie zestarzaly te pierwsze jego zeszyty i moglyby zniechecic tylko potencjalnych zainteresowanych.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Cypher

Odp: Spawn
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 08:19:30 »
Co do Spawna w Polsce, wspominałem Wam że kiedyś pisałem w tej sprawie do NSC? Nie pamiętam dokładnej odpowiedzi, ale odpowiedzieli wymijająco, z sugestią że może i by kiedyś chcieli, ale to już tylko moja interpretacja. Na pewno ktoś by chciał zabrać się za te serię, ale jak już dobrze wyjaśnił sprawę Krzysztof Tymczyński na swoim blogu, nie jest to sprawa prosta do ugryzienia przez potencjalnego wydawcę.
To i tak nie najgorsza odpowiedz.
Poza tym, pytanie na ile można wierzyć NSC, oni już błaznowali z Invincible, że film wychodzi i licencja suuuper droooga! A tu nagle Egmont cyk i Invincible wydany.

JanT

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 11 Czerwiec 2019, 08:31:45 »
Ale na Inivincible licencja jest super droga  :) Nie tylko NSC było tym zainteresowane wcześniej. NSC ostatnio odpisali komuś na pytanie o Spawna że nie planują.