Autor Wątek: Spawn  (Przeczytany 27138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kyms

Odp: Spawn
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 12 Październik 2022, 00:34:29 »
Gdyby ktos byl zainteresowany kupnem wszystkich wariantow do komiksu Spawn/Batman to jeden ze sklepow podal ceny  ;D

CVR A GREG CAPULLO - £4.95

TODD MCFARLANE VARIANT - £4.95

GABRIELE DELL’OTTO VARIANT - £4.95

SEAN MURPHY VARIANT - £4.95

FRANCESCO MATTINA VARIANT - £4.95

J. SCOTT CAMPBELL VARIANT - £4.95

JIM LEE VARIANT - £4.95

JASON FABOK VARIANT - £4.95

JORGE JIMINEZ ACETATE VARIANT - £5.95

TODD MCFARLANE (CVR T) VARIANT - £4.95

TODD MCFARLANE & GREG CAPULLO TEAM VARIANT - £8.95

TODD MCFARLANE & GREG CAPULLO GLOW IN THE DARK VARIANT - £7.95

BLANK VARIANT - £4.95

1:25 JASON FABOK B&W VARIANT - £14.95
(PLEASE NOTE THE 1:25 IS NOT B&W VARIANT)

1:50 BRETT BOOTH VARIANT - £34.95

1:100 JIM LEE VARIANT - £79.95

1:250 SIGNED TODD MCFARLANE INKED VARIANT - £199.95

1:666 SIGNED TODD MCFARLANE VARIANT - £499.95

1:666 SIGNED GREG CAPULLO VARIANT - £499.95

1:1000 SIGNED GREG CAPULLO & TODD MCFARLANE VARIANT - £1199.95

A tutaj wszystkie okładki w jednym miejscu do wglądu https://www.gamesradar.com/batman-and-spawn-reunite-for-a-december-one-shot/

Offline Kielo

Odp: Spawn
« Odpowiedź #91 dnia: So, 22 Październik 2022, 18:27:17 »
Jesli cztery serie ongoing ze Spawnem oraz grudniowy crossover to za malo - w styczniu dostaniemy dwuczesciowa miniserie Spawn Unwanted Violence. Za scenariusz odpowiada Todd McFarlane, za rysunki Mike Del Mundo:


Offline dreamer36

Odp: Spawn
« Odpowiedź #92 dnia: Pn, 13 Luty 2023, 14:41:21 »
cd. wątku z tematu o Nagle Comics - nie chcę tam robić off-topu :)

tylko tak jak napisałem:
Edit. I znów człowiek się zdziwił jakie cenne rzeczy ma w domu po tym jak spojrzał na Allegro, pierwszy zeszyt za 99 zł...
dość słabo jest z cenami, chyba fatycznie jakieś kompendium lub orgin po angielsku lepiej cenowo wychodzą

Niekoniecznie, bo numery z 1999 i 2000 to w granicach 10-20zł za sztukę można znaleźć (chcę na próbę, wiec stan nieważny - byleby kompletny). Czy jak kupie 3-4 randomowe numery z tego okresu to będzie w miarę ok? Czy trafię na jakiś wielki story arc i wskoczę w połowę?

Offline eyesore

Odp: Spawn
« Odpowiedź #93 dnia: Pn, 13 Luty 2023, 14:46:08 »
cd. wątku z tematu o Nagle Comics - nie chcę tam robić off-topu :)

Niekoniecznie, bo numery z 1999 i 2000 to w granicach 10-20zł za sztukę można znaleźć (chcę na próbę, wiec stan nieważny - byleby kompletny). Czy jak kupie 3-4 randomowe numery z tego okresu to będzie w miarę ok? Czy trafię na jakiś wielki story arc i wskoczę w połowę?
Z tego co pamiętam pierwsze kilkanaście zeszytów to jeden wątek, potem gdzies po drodze są małe odskocznie ale myślę żeby miało to sens to przynajmniej trzeba kilka pierwszych numerów czytać ciągiem. 

Offline Kielo

Odp: Spawn
« Odpowiedź #94 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 10:00:21 »
Troche zalezy jak na to patrzec. Seria nie miala resetu az do numeru 185 wiec w sumie mozna stwierdzic, ze to jeden watek. Sposob pisania powoduje, ze trudno wyodrebnic story arch bo sie wiekszosc rzeczy zazebia.

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #95 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 10:34:50 »
Wiekszosc ktorzy chca Spawna to chca tego od poczatku z artami Mcfarlanea i Capullo w tym i ja.

Offline Szekak

Odp: Spawn
« Odpowiedź #96 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 17:35:20 »
Nie ma sensu wydawac spawna od poczatku, bo to jest zwyczajnie slabe. Co do pozniejszych numerow to nie wiem, ludzie mowia, ze sa miejscami ok i za wydaniem tego jestem, sam chetnie kupie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #97 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 17:53:51 »
Mi tam sie podoba, jesli nie pojdzie od poczatku sporo osob odpadnie bo nie bedzie kompletu od poczatku tylko wyrwa ze srodka czy gdzies tam.

Offline Xmen

Odp: Spawn
« Odpowiedź #98 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 19:12:09 »
X MEN Jim Lee od egmontu nie dość że był słaby to jeszcze był składakiem i to tak poskładanym że się czytać nie dalo a miał dodruk, sukces zawdzięcza zdecydowanie rysunką.
Epiki spidera tez są słabe a idą konkretnie. Jest masa słabych rzeczy a są wydawane.
Właśnie te początki spawna chcą ludzie ,dla rysunków.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Chmielu

Odp: Spawn
« Odpowiedź #99 dnia: Pn, 20 Luty 2023, 21:42:29 »
Właśnie te początki spawna chcą ludzie ,dla rysunków.

No nie wiem. Wystawiłem ostatnio duży zestaw "Spawn" od TM-Semica i poza ostrożnym badaniem ze strony potencjalnych nabywców żaden jeszcze się nie skusił. A trzeba przyznać, że akurat "Spawn" był jedną z dwóch lepiej edytorsko przygotowanych serii tego nieszczęsnego wydawnictwa (przed przekształceniem w Fun Media).
To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

Offline Xmen

Odp: Spawn
« Odpowiedź #100 dnia: Wt, 21 Luty 2023, 00:05:21 »
Z ciekawości które to spawny? Ja mam te pierwsze zeszyty z tm semic i widziałem na allegro że one są najdroższe, nie wiem za ile wystawiłeś no bo jak cena jakaś wysoka to wiadomo że raczej ciężko będzie...
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline bibliotekarz

Odp: Spawn
« Odpowiedź #101 dnia: Wt, 21 Luty 2023, 09:46:12 »
1/97 może jest drogi. Miałem kolejne numery i nawet po 15 zł ciężko to sprzedać.
Batman returns
his books to the library

Offline michał81

Odp: Spawn
« Odpowiedź #102 dnia: Wt, 21 Luty 2023, 09:55:49 »
Bo ludzie czekają na zbiorcze wydania, a nowi raczej nie są zainteresowani semikowym Spawnem.

Offline bibliotekarz

Odp: Spawn
« Odpowiedź #103 dnia: Wt, 21 Luty 2023, 10:00:45 »
Bo ludzie czekają na zbiorcze wydania
Bo ludzie czekają na inne komiksy?  ;)
Batman returns
his books to the library

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #104 dnia: Wt, 21 Luty 2023, 10:05:53 »
Bo ludzie czekają na zbiorcze wydania, a nowi raczej nie są zainteresowani semikowym Spawnem.

Tez jestem tego zdania.