Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 236076 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gustavus_tG

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1860 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2024, 11:26:36 »
Batman miał po prostu lepszy punkt wejścia, który zezwala na łatwą kontynuację kolejnymi znanymi i pożądanymi cyklami jak Contagion, Legacy, NML, etc. Superman wchodzi do gry w innym momencie - dostaniemy Śmierć Supermana, Rządy Supermenów i Powrót Supermana. Bezpośrednio po nich nie ma jakichś bardzo oczekiwanych historii, które Egmont mógłby pociągnąć, a jako że Supkowi brakuje bazowej podbudowy na rynku polskim - którą Batman zdecydowanie ma w postaci pierdyliona innych albumów począwszy od Batmana: Rok Pierwszy - jedynym sensownym ruchem jest start od Byrne'a.
Ja oczywiście jestem jak najbardziej za. Pozostaje tylko liczyć na dobrą sprzedaż śmierci Supermana i wtedy na kolejny krok ze strony wydawcy nie trzeba będzie długo czekać.

Offline death_bird

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1861 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2024, 13:19:32 »
Jak M dobrze pokombinuje, to będzie w stanie tak to wydać.

Bardzo ponury dowcip.
Przecież oni nie są tam od tego żeby dobrze kombinować i sklejać wszystko tak żeby kupujący mieli całość w standardzie i jednolitej szacie graficznej tylko po to żeby doić kasę od frajerów sprzedając im po kilka razy to samo w różnych odsłonach z nieco zmienioną kolejnością.
Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kandor

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1862 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 21:39:55 »
Normalnie nie jestem fanem pytań w stylu "warto to brać? dobre to jest?". Jednak tak mnie jakoś naszło bo mam zamiar sobie tak na szybko zamówić (w Azylu) małe "omnibusowe" combo w postaci "Batman Adventures Omnibus" oraz "spider-Man 2099 vol. 2 omnibus". Warto to brać? Dobre to jest? :-)

Poza tym chyba zdecyduję się na odwiedzenie Pyrkonu (zwłaszcza że przechodzę obok jego aktualnej miejscówki praktycznie codziennie) w tym roku z kilkoma znajomymi i stąd moje drugie pytanie: czy warto przeznaczyć jakąś sumkę właśnie na zakupy na stoisku Atomu lub Azylu właśnie w czasie imprezy (pomijając kwestię "targania" ze sobą 2-3 omnibusów)?

Offline Bushiken

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1863 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 22:06:52 »
Na konwentach oba sklepy mają zawsze specjalne ceny niższe niż standardowe online. Pytanie o ile mniejsze.

Offline Kandor

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1864 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 22:19:56 »
Na konwentach oba sklepy mają zawsze specjalne ceny niższe niż standardowe online. Pytanie o ile mniejsze.
Nie chodziło mi tylko o same ceny, ale o ogólne wrażenie, odczucia. Niemniej, dzięki :-) Faktycznie, o cenach słyszałem coś. Mnie kusi nie tyle cena (ja jestem taki centuś, że sobie odruchowo doliczę cenę biletu wstępu na konwent ;-)), ale możliwość obejrzenia egzemplarza komiksu przed zakupem - mniej nerwów potem.

Online xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1865 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 22:39:31 »
Czytałem Spider-Manana 2099 to co Egmont wydał, spoko było. Peter David ma tam jakiś swój poziom.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Murazor

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1866 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2024, 11:39:26 »
Zapowiedziano zbiorcze Harrow County z ciekawym pomysłem na slipcase :)