Autor Wątek: Spawn  (Przeczytany 25765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cyber

Spawn
« dnia: So, 09 Luty 2019, 13:38:02 »
Spawn
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Marzec 2019, 18:15:27 wysłana przez Cyber »

Offline Marvelek

Odp: Spawn
« Odpowiedź #1 dnia: So, 09 Luty 2019, 13:53:43 »
Zamiast Spidermana, mogli by wydać kolekcję z komiksami Spawn. Ewidentnie brak mi tego bohatera na naszym rynku. Ktoś kiedyś, wspominał że któreś wydawnictwo się szykuje... ale chyba ten pomysł umarł.

Tylko czy Spawn miałby takie samo wzięcie jak Spider-Man? Nie sądzę.

JanT

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #2 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:21:16 »
Nie ma kolekcji Spawna ani żadnej z Image.

Z możliwych kolekcji u nas to: Spider-Man, Deadpool, Batman, Superman/Batman, Aliens/Predator (ale to pewnie nie prędko jeśli w ogóle ruszy w UK) Może jeszcze Star Trek?  :)
« Ostatnia zmiana: So, 09 Luty 2019, 14:25:07 wysłana przez JanT »

Offline U.F.O

Odp: Spawn
« Odpowiedź #3 dnia: So, 09 Luty 2019, 14:52:00 »
Kurcze, Spawna bym przytulił w każdej formie ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Spawn
« Odpowiedź #4 dnia: So, 09 Luty 2019, 16:17:55 »
Przecież TMSemickie Spawny co i rusz pojawiają się na portalach aukcyjnych w niskich cenach, więc można małym kosztem kolekcję skomletować :)
Co innego Hellspawn- to i ja rad byłbym ujrzeć w polskim wydaniu :) To jest Pomiot na miarę moich oczekiwań    ;D
,, - Eeeeech.''

Offline U.F.O

Odp: Spawn
« Odpowiedź #5 dnia: So, 09 Luty 2019, 17:52:10 »
Nie tylko Ty :D

Offline erol

Odp: Spawn
« Odpowiedź #6 dnia: So, 09 Luty 2019, 17:58:59 »
Tylko ze Spawnem jest ten problem że ciężko byłoby go wydać bo tak naprawdę w jakieś formie i od którego nr? Od #1, tam gdzie skończyła mandra, od #150?

Offline Gascon200

Odp: Spawn
« Odpowiedź #7 dnia: So, 09 Luty 2019, 18:12:00 »
Pamiętam, że był jakiś dobry artykuł, czemu raczej Spawn się w Polsce nie pokaże, tylko znaleźć go nie mogę...

John_

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #8 dnia: So, 09 Luty 2019, 21:16:22 »


Może wszystko się zmieni, kiedy wejdzie do kin nowy film z tym bohaterem. Sam Todd McFarlane będzie reżyserował ten film

To akurat mnie martwi. McFarlane nie jest filmowym reżyserem. Żałuję że filmu nie dostał do zrobienia Alex Proyas który był moim oczywistym kandydatem. Po Dark City i The Crow ma idealne referencje do zrobienia filmu o Spawnie, do tego przez skromne CV jest raczej nie drogi, i byłem z jakiegoś powodu przekonany że Blumhouse do niego zapuka. Todd skoro chciał nad wszystkim mieć kontrolę mógł po prostu objąć rolę producenta wykonawczego. Do tego sam ma pisać scenariusz. Nie oszukujmy się, te komiksy są dobre ale jak na swoje czasy, oraz dzięki wspaniałym rysunkom i pomysłom na World-building. Mistrzem dialogów to Todd nigdy nie był.

Offline R~Q

Odp: Spawn
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 14:20:20 »
Kurcze, Spawna bym przytulił w każdej formie ;)
No to masz obecnie na Humble Bundle już od dolara. W takiej formie też jest ok?

Offline U.F.O

Odp: Spawn
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 11 Luty 2019, 14:39:00 »
Tia, widziałem tego bundla, ale to nie dla mnie, ja muszę posiadać fizyczny, papierowy komiks w reku, inaczej to nie dla mnie ;) Tak, to już dawno bym miał comixology i inne wymysły na tablecie ;)

Offline Kielo

Odp: Spawn
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:08:08 »
Cisza w temacie straszna, wiec troche wiadomosci:

Pierwszy Spiderman rysowany Todda McFarlane to numer 298. Todd postanowil uczcic numer 298 Spawna okladka, bedaca homage (jest jakis polski odpowiednik?) tegoz wlasnie numeru pajaczka:



Wielkimi krokami zbliza sie Spawn numer 300 i jest to krok milowy poniewaz wkrotce stanie sie najdluzej wydawana przez niezaleznego wydawce seria.

Z mniej powaznych wiadomosci - jako zart prima aprilisowy McFarlane podal dzisiaj, ze nastepnym rysownikiem serii Spawn bedzie Jim Lee  :)

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 22:24:20 »
może i u nas ktoś (NSC) wreszcie się pokusi wydanie Spawna.

Offline vision2001

Odp: Spawn
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 09:59:52 »
Pamiętam, że był jakiś dobry artykuł, czemu raczej Spawn się w Polsce nie pokaże, tylko znaleźć go nie mogę...
O tym można poczytać tutaj: http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2018/09/felieton-spawn-ktory-nie-chce-dac-sie.html

Offline Gascon200

Odp: Spawn
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 09 Kwiecień 2019, 10:07:06 »
O tym można poczytać tutaj: http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2018/09/felieton-spawn-ktory-nie-chce-dac-sie.html

O właśnie to miałem na myśli, dzięki :P
sam osobiście chciałbym zobaczyć go ponownie  u nas w formie komiksu, ale raczej nie ma na to szans, może jeśli będzie jakiś film/serial ze Spawnem? Chociaż chyba na to też mała szansa jest.