Autor Wątek: Spawn  (Przeczytany 27095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Spawn
« Odpowiedź #120 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 14:48:15 »
Poprzedni film przy budżecie 40 mln $ zgarnął raptem 87 mln $, więc nic dziwnego, że się inwestorzy nie rzucaja drzwiami i oknami, a samego Todd'a nie stać.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #121 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 15:59:35 »
Tylko byl / jest czas na filmy superbohaterów to moglby zaryzykować skoro tak mu zależy.

Offline gashu

Odp: Spawn
« Odpowiedź #122 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:03:15 »
Widać aż tak bardzo mu nie zależy, żeby zaryzykować własną kaskę. O ile oczywiście ją posiada, bo wartość szacowanego majątku zazwyczaj nie oznacza tego, że ktoś ma dokładnie tyle gotówki na koncie i może te pieniądze z dnia na dzień wyłożyć np. na produkcję filmu :)

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #123 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 11:07:34 »
Mi jakby tak strasznie zależało to bym cos spienierzyl zeby zainwetowac w "moje" dziecko gdybym widzial w tym zysk - choc w tym przypadku nie tylko o pieniadze powinno chodzic - pieprzy i tyle...

Offline Czarorkuk

Odp: Spawn
« Odpowiedź #124 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 12:33:19 »
No wlasnie wpisuje sie on w hipokryzje dzisiejszego swiata i gada jedno ale jak juz trzeba sypnac wlasna kase to nie...

Kiedys myslalem ze to dobry rysownik z klasy sredniej i to rozumialem ale gdy sie dowiedzialem ze to milioner to jego slowa o filmie Spawn i jego "checi" zrobienia gdy slysze to mam odruch wymiotny ... ;/
a co ma piernik do wiatraka? Film Superhero to budżet około 200/250 milionów. Facet prowadzi różne firmy w tym topową firmę zabawkarską. Właśnie jak ktoś zarabia pieniądze to je bardzo ceni i nie wydaje na rzeczy nierealne a jak chce robić biznes to szuka kooperanta. Zawsze szuka się studia i producenta. Dla mnie taki film nie ma sensu jeśli moda na Superhero z R bez humoru, za to na poważnie , nie przynosi kasy.

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #125 dnia: Cz, 23 Marzec 2023, 14:57:04 »
To ma ze statystycznie teraz ma szanse na wieksza liczbę widzow bo sh popularne.

Po drugie to niech gada- chcialbym zrobić film Spawn ale nie az tak bardzo żeby postawić na to własne pieniądze bo do konca nie wierzę w moje "dziecko".

Offline Archie

Odp: Spawn
« Odpowiedź #126 dnia: Pt, 24 Marzec 2023, 22:02:06 »
To ma ze statystycznie teraz ma szanse na wieksza liczbę widzow bo sh popularne.
Już nie. Black Adam, Shazam 2 czy Quantumania to są wtopy finansowe.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

sum41

  • Gość
Odp: Spawn
« Odpowiedź #127 dnia: So, 25 Marzec 2023, 07:58:41 »
Ok teraz a Todd o Spawnie majaczy juz od kilku lat.

Offline Cringer

Odp: Spawn
« Odpowiedź #128 dnia: So, 25 Marzec 2023, 09:48:42 »
Przeciez wartosc majatku nie pieniądze w banku czekające na wydanie tylko wszystko co ma. Gość ma firmę zabawkarską, a chce zrobić film, który nawet przy niewielkim budżecie + promocji skosi minimum połowę jego majątku. Nic dziwnego że szuka inwestorów. I gdzie w tym niby hipokryzja? A już w ogóle hipokryzja naszych czasów? Czyli kiedyś inwestorów nie było? W jakich to niby latach było?

Offline Kielo

Odp: Spawn
« Odpowiedź #129 dnia: Cz, 27 Kwiecień 2023, 08:18:19 »
Spawn bedzie mial kolejny crossover. Tym razem wystapi w serii Killadelphia. Wiecej tutaj: https://screenrant.com/spawn-killadelphia-comic-crossover-spoilers/

Offline Kielo

Odp: Spawn
« Odpowiedź #130 dnia: Pt, 28 Kwiecień 2023, 22:12:41 »
Takie cos na facebooku znalazlem:


Offline michał81

Odp: Spawn
« Odpowiedź #131 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 09:56:26 »
Takie cos na facebooku znalazlem:


Jedna z najsłabszych zapowiedzi w katalogu na ten rok. Było do przewidzenia, jednak nie ma co się tym cieszyć zbytnio.

Offline PabloWu

Odp: Spawn
« Odpowiedź #132 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 10:32:19 »
Komiksu nie czytałem ale z ciekawości kupię , może to jakiś wstęp i badanie rynku czy warto wchodzić w Spawna.

Offline michał81

Odp: Spawn
« Odpowiedź #133 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 10:39:33 »
Komiksu nie czytałem ale z ciekawości kupię , może to jakiś wstęp i badanie rynku czy warto wchodzić w Spawna.
Jakie badanie rynku? Czy wydanie komiksu Batman/Wojownicze Żółwie Ninija zaowocowało wydaniem serii z Żółwiami? Nie. I tu jest podobnie, ten komiks wychodzi tylko dlatego, że jest w tytule Batman. Zresztą Spawn to komiks z Image, którego Egmont nie wydaje. Dobrze napisałem, nie wydaje, bo widzieliście jakaś nową serię po Invincible? Nie. Spawna nie będzie od Egmontu i może pora się z tym pogodzić. Zresztą mało prawdopodobne, aby jakieś inne wydawnictwo sięgnęło po tą serię.
« Ostatnia zmiana: So, 29 Kwiecień 2023, 10:48:49 wysłana przez michał81 »

Offline PabloWu

Odp: Spawn
« Odpowiedź #134 dnia: So, 29 Kwiecień 2023, 10:55:19 »
Michale wyluzuj, tak sobie tylko gdybam mogło też być tak że Batman z żółwiami słabo się sprzedał. Wydaje mi się że jest spora grupa czytelników która czeka na Spawna po polsku ( w tym ja) i jeżeli widzę gdzieś iskierkę nadziei na wydanie to może tutaj bo to jakby nie patrzeć jest powrót tego bohatera na nasz rynek. Wiem że szanse są prawie zerowe ale Thorgal mnie nauczył że jeśli jest choć cień szansy to nie wolno się poddawać  ;)
I dlaczego uważasz że to jest najsłabsza zapowiedź z katalogu? Czytałeś komiks?