Autor Wątek: Spawn - filmy  (Przeczytany 2519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dziku77

Spawn - filmy
« dnia: Śr, 10 Kwiecień 2019, 03:29:13 »
Dawno temu kupiłem sobie wydanie DVD z animowanym SPAWNem (https://www.imdb.com/title/tt0118475/). Do dzisiaj go nie obejrzałem. Bo płyty zostały wydane nie nasz nasz region  ::) [bo wydany na rynek USA, więc bodajże na region 1, a nie 2]
Przypomniałeś mi o tym, że gdzieś to mam, więc muszę sprawdzić czy obecnie posiadany przeze mnie blu-ray sobie z tym poradzi.
Graficznie seria stylizowany jest na to co McFarlane zrobił przy teledyskach KoRn (Freak On a Leash), ale nawet bardziej do tego co zrobił dla Pearl Jam (Do the evolution)
Oglądałem to lata temu, ale z tego co pamiętam to jedna z lepszych animacji dla dorosłych. Swego czasu mówiło się o kontynuacji przez HBO , ale niestety temat ucichł .

John

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 16:51:48 »
Ciekawe co tam u Todda. Kręci ten film czy nie?

Offline komiksowe_warianty

Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 17:00:22 »
Przecież to się nie ukaże. Można zamknąć temat.

John

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 17:26:02 »
Jak ostatnio o nim mówiono, to niby Renner i Foxx mieli grać główne role.

sum41

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 05 Czerwiec 2019, 08:05:33 »
Z tym to jest gorzej niż z filmami DC w poprzednich  latach ;/

John

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 12:24:26 »
Dzisiaj przeczytałem że McFarlane poprawia scenariusz do filmu. Parskłem śmiechem, i mówię to szczerze. Ile już ten proces trwa? Dlaczego Todd nie pójdzie do Netfliksa, który przygarnia przeróżne zlewki po popularnych markach, więc pewnie wyłożyłby mu pieniądz i zezwolił na upragnioną przez McFarlane'a Rkę? Pewnie idzie o to, że McFarlane koniecznie chce sam reżyserować. Netflix kiedyś kupił prawa do Millarworld, Spawna też pewnie by przygarnął, zwłaszcza teraz gdy konkurencji Netfliksa, czyli DisneyPlus i HBO Max będą mieć ogromne biblioteki komiksowych produkcji. A ten znowu pcha się ze swoim skryptem do Hollywood, czy On jest poważny?

Offline komiksowe_warianty

Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #6 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 16:04:52 »
Każdy wie, że nie jest, a dodatkowo to narcyz, który wszystko wie najlepiej. Oczywiście Spawn się nie ukaże, a jeżeli jakimś cudem tak będzie, to pewnie w stylu kupa/10.

John

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 19:55:42 »
Netflix nie takie pierdoły skupywał, i do tego daje dużą swobodę, dlaczego Todd pcha się do Holly z tym swoim zapewne przeciętnym scenariuszem? Streaming jest miejscem na eksperymenty, nikt nie da mu pieniędzy na film o jakim marzy. Chyba że studio Asylum...

Offline gashu

Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #8 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 20:27:24 »
czy On jest poważny?

Człowiek z majątkiem wycenianym na 300 milionów USD na pewno jest niepoważny... ::)

John

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #9 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 20:36:29 »
Taki z Ciebie zatwardziały kapitalista Gashu a nie dostrzegasz różnicy w biznesie ukręconym na kolportacji i produkcji figurek/komiksów a upieraniem się przy tuzach Hollywood na swój na 99% średni scenariusz (każdy kto czytał Spawna, przyzna że umiejętności scenopisarskie Todda są średnio-słabe)? McFarlane idzie z tej perspektywy "nagi" do tego interesu, czy tego nie dostrzegasz? Nie wykłada swoich prywatnych pieniędzy, więc ma niewielkie pole negocjacji. Chce być twórcą, reżyserem filmu, na czym doświadczenie też ma marne. Jego kompetencje przy PROCESIE TWÓRCZYM FILMU KINOWEGO są żadne. Więc mówić coś takiego mógłbyŚ gdybym polemizował z jego umiejętnościami biznesnowymi. A skoro czytałeś mój post, to wiesz że tego nie zrobiłem.

Offline gashu

Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 05 Grudzień 2019, 09:27:15 »
Taki z Ciebie zatwardziały kapitalista Gashu

Bosh.... Kapitalista-satanista... ::)

Otóż chodzi o to, że McFarlane obecnie zupełnie nic nie musi...
Jeżeli widzi możliwość realizacji swojej wizji (jakakolwiek ona by nie była) bez ryzykowania własnych pieniędzy, to nie rozumiem dlaczego miałby tego nie robić.

Netflix akurat znany jest głównie z kręcenia gniotów (jedno "Stranger Things" wyszło im chyba przypadkiem), które w 90% przypadków w zamierzchłych czasach trafiłyby od razu na VHS/DVD, więc nie wiem, co miałoby to zmienić w temacie ewentualnej jakości filmu.

John

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #11 dnia: Cz, 05 Grudzień 2019, 09:33:33 »
Aż tak nie jest tragicznie z Netfliksem żeby tylko 1 ST im wyszło, ale generalnie masz rację. Nie mówiłem o Netfliksie jako gwarancie jakości, ale gwarancie wolności artystycznej. A McFarlane jest bardzo, ale to bardzo uparty by przeforsować takiego Spawna jaki mu się marzy - brutalnego i bardzo poważnego. Początkowo chciał by film miał kategorię X, ostatecznie zdecydował się odpuścić na mocną Rkę.

sum41

  • Gość
Odp: Spawn - filmy
« Odpowiedź #12 dnia: Cz, 05 Grudzień 2019, 10:46:54 »
Człowiek z majątkiem wycenianym na 300 milionów USD na pewno jest niepoważny... ::)

Ma tyle kasy i film ma mieć budżet między 10 a 20 mln USD, chyba mu nie zależy na tym filmie bo by z 10/20 mln dołożł od siebie dla swojego "dziecka" - dziwne...