Autor Wątek: Sin City  (Przeczytany 14313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Sin City
« Odpowiedź #45 dnia: Nd, 20 Grudzień 2020, 08:55:58 »
To nie "przewały", tylko chyba zmiana drukarni.

Offline poxi

Odp: Sin City
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 15 Styczeń 2021, 11:06:05 »
Czy ktoś może posiada wszystkie sześć tomów z najnowszego dodruku i nie rozjeżdża mu się panorama na grzbietach? U mnie do 5 tomu spoko, ale pomiędzy 5 a 6 tomem ewidentnie brakuje 0,5 cm obrazka i jest spore przesunięcie.
Mam niestety podobnie, otrzymałem informację, z obsługi gildia.pl, że wszystkie egzemplarze, które otrzymali mają stary grzbiet.

Offline JanJ

Odp: Sin City
« Odpowiedź #47 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 19:55:18 »
Ok, czyli widać że u wszystkich jest tak samo i E. niestety znowu pokpił sprawę...

Offline Castiglione

Odp: Sin City
« Odpowiedź #48 dnia: So, 16 Styczeń 2021, 22:52:22 »
No słabo, ale tyle dobrego, że nie rzuca się już tak w oczy, jak to było przy tomie czwartym. Chociaż teraz nie wiadomo, jak drukną siódmy...

Offline JanJ

Odp: Sin City
« Odpowiedź #49 dnia: Pt, 29 Styczeń 2021, 19:08:24 »
No muszę donieść, że najprawdopodobniej będziemy mogli cieszyć się panoramą Sin City bez żadnych przeunięć  :D

Ale po kolei.

Nie powiem, widząc tę "rozjechaną" Nancy na grzbietach trochę się wkurzyłem. Wiem, pewnie sporo osób nie zawraca sobie tym głowy, ale ja postanowiłem jednak napisać do Egmontu, że znowu coś im się rozjechało. Pisałem to bardziej informacyjnie, żeby chociaż zdali sobie sprawę, że coś jest nie tak. Po krótkiej wymianie e-maili powiedzieli, że przyjrzą się sprawie i dziś dostałem informację, że w marcu ma być nowy dodruk tomu 6 z poprawionym grzbietem !!!  :o

Powiem szczerze, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw i muszę tu podziękować osobom z Egmontu, które po pierwszym e-mailu nie "olały" całej sprawy, tylko postarały się rozwiązać cały problem. Wbrew wszelkim krytykom u mnie Egmont bardzo mocno zapulsował.

Poczekajmy jeszcze do marca, ale sprawa wygląda bardzo obiecująco. Osoby, które już zakupiły tom 6 z najnowszego dodruku, będą mogły wymienić swoje egzemplarze w wydawnictwie.

Offline amsterdream

Odp: Sin City
« Odpowiedź #50 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 07:53:09 »
A nie chodziło raczej o tom 5? U mnie to 5 nie pasuje ani do 4 ani do 6. Zmiana grzbietu w tomie 6 w moim przypadku nic nie naprawi.

Offline adamarluk

Odp: Sin City
« Odpowiedź #51 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 09:04:20 »
A nie chodziło raczej o tom 5? U mnie to 5 nie pasuje ani do 4 ani do 6. Zmiana grzbietu w tomie 6 w moim przypadku nic nie naprawi.
Zmień na ostatni dodruk (nie pamiętam czy z 2019, czy 2020), wówczas będzie ok

Offline Castiglione

Odp: Sin City
« Odpowiedź #52 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 10:02:01 »
A nie chodziło raczej o tom 5? U mnie to 5 nie pasuje ani do 4 ani do 6. Zmiana grzbietu w tomie 6 w moim przypadku nic nie naprawi.
Pewnie masz tylko 5 z nowego wydania, a resztę stare. A tutaj chodzi o to, że 6 z nowego nie pasuje do reszty nowych i to mają poprawić.

Online Torpedo

Odp: Sin City
« Odpowiedź #53 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 10:21:06 »
I to jest prawdziwe ekologiczne podejście. Wytnijmy ileś tam drzew, zużyjmy farbę i energię, bo tam komuś panoramka się nie schodziła... No po prostu brawo dla wszystkich, a szczególnie wydawnictwa!  :)

Offline adamarluk

Odp: Sin City
« Odpowiedź #54 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:08:54 »
Problem polega na tym, że wszystkie tomy z dodruków są węższe od pierwotnych wydań (pewnie zmiana gramatury papieru). By panorama grała trzeba niestety wymienić wszystkie tomy.

Offline deFranco

Odp: Sin City
« Odpowiedź #55 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:24:41 »
Albo trafić kogoś kto ma podobne problemy tyle, że z innymi numerami
i wymienić się tak by obydwojgu grało  ;)

Offline Castiglione

Odp: Sin City
« Odpowiedź #56 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:28:31 »
I to jest prawdziwe ekologiczne podejście. Wytnijmy ileś tam drzew, zużyjmy farbę i energię, bo tam komuś panoramka się nie schodziła... No po prostu brawo dla wszystkich, a szczególnie wydawnictwa!  :)
Jak cię to tak boli to możesz się przerzucić na skany online, pomyśl ile drzew zaoszczędzisz. Przecież oni tych komiksów nie wyrzucą, tylko pewnie będą w obiegu dwie wersje, myślisz że nagle zgłosi się do Egmontu tysiąc osób, żeby wymienić sobie grzbiet?

Offline gashu

Odp: Sin City
« Odpowiedź #57 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 11:50:57 »
Świetny, ekologiczny pomysł z tymi on-line'owymi wersjami!
W końcu prąd w Wolsce powstaje z powietrza :/

Offline Cringer

Odp: Sin City
« Odpowiedź #58 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 12:33:59 »
Świetny, ekologiczny pomysł z tymi on-line'owymi wersjami!
W końcu prąd w Wolsce powstaje z powietrza :/
jakim to ekologicznym urządzeniem napisałeś posta?

Offline gashu

Odp: Sin City
« Odpowiedź #59 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 16:50:38 »
Tam bicie piany o panoramy ;).
Przedstawiam Wam moją kolekcję Egmontowskich Asteriksów.



Szkoda tylko, że te różnice w wysokości nie układają się w żaden wzór :/