Autor Wątek: Sin City  (Przeczytany 14240 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sin City
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 10:00:25 »
Też liczę, że wznowi 2,4,6 i 7.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline Murazor

Odp: Sin City
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 10:36:10 »
Może zamierza, ale nie wiadomo kiedy, bo mają zajebisty kontakt z klientem. Nie mam zamiaru kupować innych tomów, póki całość nie będzie dostępna.

Offline Szekak

Odp: Sin City
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 10:43:46 »
Najlepiej jakby E wydał Sin City w formacie w jakim wydał ostatnio Batmana Noir. Fajna limitka i by ładnie zeszło.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline OokamiG

Odp: Sin City
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 10:45:53 »
I bez panoramy, w którą nie umieją.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sin City
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 10:47:54 »
Najlepiej jakby E wydał Sin City w formacie w jakim wydał ostatnio Batmana Noir. Fajna limitka i by ładnie zeszło.

Cholera, brałbym...

Offline Arne

Odp: Sin City
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 23:18:58 »
A ja chyba bym odpuscil. Widzalem cos takiego lub nawet chyba wiekszy format w czytelni Nova w Poznaniu i w ogole mnie to nie chwycilo. A miejsca na polkach brakuje mi juz teraz☺

Offline KubciO

Odp: Sin City
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 04 Październik 2019, 23:31:53 »
Najlepiej jakby E wydał Sin City w formacie w jakim wydał ostatnio Batmana Noir. Fajna limitka i by ładnie zeszło.
Cholera, brałbym...
Ja chyba też. Komiksu nie czytałem. Przymierzałem się kilkukrotnie do zakupów. No ale różnie z dostępnością bywało. Ta kreska w dużym formacie, to by było coś. 8)

Offline WolfSazen

Odp: Sin City
« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 13 Kwiecień 2020, 13:49:12 »
Wszystkie tomy 5 Sin City po wznowieniu mają takie przesunięcie grzbietu względem starszych tomów? A czy chociaż wszystkie dodruki pasują do siebie? ;) Byłym wdzięczny za dobrą radę, gdyż zastanawiam się czy sprzedać starsze tomy, zainwestować w nowe czy generalnie i tak i tak będzie źle..

Offline wiscoming

Odp: Sin City
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 19:05:01 »
Wszystkie tomy 5 Sin City po wznowieniu mają takie przesunięcie grzbietu względem starszych tomów? A czy chociaż wszystkie dodruki pasują do siebie? ;) Byłym wdzięczny za dobrą radę, gdyż zastanawiam się czy sprzedać starsze tomy, zainwestować w nowe czy generalnie i tak i tak będzie źle..
Podbijam pytanie.
Czy ktokolwiek ma poprawną panoramę? A jeżeli tak to prośba o wskazanie który tom z którego wydania tworzy prawidłową całość. Masakra :)
Dlatego wszelkim panoramom mówię stanowcze nie.

Offline Antari

Odp: Sin City
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 23:06:14 »
Stare pasują do siebie ale powodzenia w szukaniu z drugiej ręki. Nie było wznowień do wszystkich tomów więc trzeba robić mixy starych z nowymi jak chcesz sklepowe. Lepiej spróbuj kupić gdzieś Big Damn Sin City.

Offline wiscoming

Odp: Sin City
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 23:16:15 »
@Antari dzięki.
Sęk w tym, że nadrabiam spore zaległości po wielu latach przerwy (czasy TM-Semic) i szkoda mi kasy na inne wydanie skoro mam już komplet.
Myślałem ewentualnie nad wymianą jednego tomu gdyby to było proste.
A skoro nie jest to zostaje mi póki co panorama a'la Picasso.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Sin City
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 23:30:41 »
Wznowili 1,2,3,5. Dostępne są 4 i 6, a zatem na ich dodruk nie ma co liczyć. Brakuje tylko 7 na rynku. Czyli kaszana z panoramy. A miałem brać Big Damn...
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Online JanJ

Odp: Sin City
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 08:26:48 »
Czy ktoś kupił już nowe wydanie tomu 4 i pasuje mu do panoramy wcześniej wydanych tomów? Ja mam pierwsze trzy tomy z nowego wydania, ale dziś Tantins przysłał mi tom 4 ze starego, poprzedniego wydania i obrazek na grzbietach strasznie się rozjeżdża. Pytanie czy gdybym miał pierwsze cztery tomy wszystkie z nowego wydania to czy panorama jest ok?

Offline Castiglione

Odp: Sin City
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 01 Październik 2020, 15:07:38 »
Dzięki pomocy i mega profesjonalizmowi ze strony sklepu Gildii udało mi się dorwać "Żółtego drania" w wersji 2020. W końcu jakoś to wygląda!

Tak było:


A tak jest:

Offline eferce

Odp: Sin City
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 01 Październik 2020, 15:22:56 »
Super - zamieniles mutanta ala Picasso by Papcio Chmiel na fajna lasencje.
Większosc by pewnie machnela ręką i żyła we frustracji..
Jak widac warto warto walczyć o swoje! + propsy dla Gildii.