Komiksy > Komiksy amerykańskie

Scott Snyder

<< < (39/39)

michał81:

--- Cytat: Odyn w Cz, 11 Sierpień 2022, 07:17:56 ---Tylko jeden tom AW nie przypadł mi do gustu (nie pamiętam już numeru, ale ten który zbierał krótkie opowiadania - nie cierpię kilku stronnicowych historyjek).

--- Koniec cytatu ---
Być może dlatego, że Synder tworzy tylko część otwierająca i zamykająca album zbiorczy, a resztę historii z tej antologii napisali inni scenarzyści.

death_bird:

--- Cytat: Odyn w Cz, 11 Sierpień 2022, 07:17:56 ---Mnie ta seria się bardzo podoba.
--- Koniec cytatu ---

Bo seria generalnie jest fajna i dobrze się ją czyta także jako tytuł można ją spokojnie polecać, ale jak kiedyś tam bazgrałem w innym wątku, po Spoiler: PokażUkryjodejściu dwóch z kluczowych postaci to już nie jest to samo. No i przeboje z ósmego tomu to za dużo tego Hollywood.
Będzie po polsku - pewnie się skuszę; nie będzie - nie będę rozpaczał.

R3wolw3rowi3c:
Pytanie do posiadaczy polskiej wersji Amerykańskiego Wampira. Czy Egmont w którymś z tomów dorzucił Anthology 2?
Czy jest tak jak w wydaniu anglojęzycznym tomów tzn. brak jej w tomach 1-9 (antologia 2 jest dostępna jako samodzielna lub dopiero w omnibusie)?

michał81:

--- Cytat: R3wolw3rowi3c w Śr, 28 Czerwiec 2023, 10:50:45 ---Pytanie do posiadaczy polskiej wersji Amerykańskiego Wampira. Czy Egmont w którymś z tomów dorzucił Anthology 2?
Czy jest tak jak w wydaniu anglojęzycznym tomów tzn. brak jej w tomach 1-9 (antologia 2 jest dostępna jako samodzielna lub dopiero w omnibusie)?

--- Koniec cytatu ---
Nie ma w polskim wydaniu Anthology 2. Z tego co pamiętam to na emefce była zapowiedź wraz z tomem 9 jako oddzielne wydanie. W tym roku nie ma w katalogu tego tytułu, jak kilku innych komiksów, które pojawiły się wtedy w prezentacji. Może zostało to przesunięte na rok 2024.

nocny:
9 tom jest reklamowany jako ostatni więc chyba nie będzie tej drugiej antologii :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej