Autor Wątek: Scott Snyder  (Przeczytany 29210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #180 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:20:59 »
Na filmiku Kołodziejczak mówił także, że nie będą odpowiadać na pytania, co wydadzą, a czego nie wydadzą, bo nie mogą ogłaszać wydania tytułów, których jeszcze nie mają dogranych, dogadanych, zaklepanych itd. Więc być może o to chodziło z odesłaniem do filmiku - nie mogą potwierdzić, bo nie załatwili jeszcze spraw formalnych (może nawet nie zaczęli). Nie nastawiałbym się więc, że to oznacza, że nie wydadzą ostatniego tomu. Może wydadzą go w przyszłym roku, ale po prostu za szybko jeszcze, by o tym mówić.     

Offline Szekak

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #181 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:28:17 »
Wiadomość mega słaba, ale może jak się kołodziejczaka przyciśnie o to na KW, to może coś powie... być może to błąd i planują dokończyć... oby. To byłoby straszne ostatniego tomu nie wydać.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Odyn

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #182 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:40:29 »
Na filmiku Kołodziejczak mówił także, że nie będą odpowiadać na pytania, co wydadzą, a czego nie wydadzą, bo nie mogą ogłaszać wydania tytułów, których jeszcze nie mają dogranych, dogadanych, zaklepanych itd. Więc być może o to chodziło z odesłaniem do filmiku - nie mogą potwierdzić, bo nie załatwili jeszcze spraw formalnych (może nawet nie zaczęli). Nie nastawiałbym się więc, że to oznacza, że nie wydadzą ostatniego tomu. Może wydadzą go w przyszłym roku, ale po prostu za szybko jeszcze, by o tym mówić.   
Wydaje mi się, że wtedy nie dawaliby podpisu "ostatni tom" przy tomie 8. W ostatnich latach taka notka była jednoznaczna z ucięciem serii.
Te jego wypowiedź bardziej odniosłem np. do Ptaków Nocy, których run Simone mają wydać (trzeci tom miał premierę w 2021 w USA), a które nie są póki co zapowiedziane (nie mają też tego feralnego dopisku przy tomie 2).
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

ukaszm84

  • Gość
Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #183 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 09:52:57 »
W katalogu przy Thorgal Młodzieńcze Lata - Łzy Hel jest dopisek, że to ostatni tom, a już wiadomo, że we wrześniu wyjdzie kolejny. Więc wyjątki się zdarzają. Moim zdaniem nikt tam nie wiedział, że po dłuższym czasie wyszła kontynuacja American Vampire i dlatego jest to tak oznaczone. A odpowiedź jaką dostałeś to też po prostu kwestia wytycznych, które mają pracownicy sociali, czyli żeby na pytanie o jakikolwiek tytuł odsyłać do tego filmu, tak sądzę. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że po prostu trzeba uświadomić kogoś decyzyjnego, że coś takiego wyszło :P

Offline Odyn

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #184 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 11:00:42 »
Thorgal to flagowa seria, więc o to bym się nie martwił :)

Możesz mieć rację. Szkoda, że czasem ciężko od nich wyciągnąć jakiś konkret. I tak sukces, że założyli fejsa, bo pamietam, że na maile mi nigdy nie odpisali.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline misiokles

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #185 dnia: Śr, 18 Maj 2022, 21:26:23 »
Co roku katalogi Egmontu były pełne różnych błędów. Nie przywiązywałbym się aż tak bardzo do informacji z nich.

Offline WolfSazen

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #186 dnia: Wt, 09 Sierpień 2022, 00:54:34 »
Jeśli Egmont nie zdecyduje się wydać 9. tomu Amerykańskiego Wampira to będzie to naprawdę mega słaba zagrywka. Choć 8. tom nie jest najlepszy z serio to jednak fajnie by było skompletować całość i zamknąć historie. Teraz pytanie czy sprzedawać komplet i zaopatrzyć się w wydanie zagraniczne czy liczyć na cud ze jednak Egmont koniec końców wyda.

Offline Odyn

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #187 dnia: Wt, 09 Sierpień 2022, 08:15:27 »
Jeśli Egmont nie zdecyduje się wydać 9. tomu Amerykańskiego Wampira to będzie to naprawdę mega słaba zagrywka. Choć 8. tom nie jest najlepszy z serio to jednak fajnie by było skompletować całość i zamknąć historie. Teraz pytanie czy sprzedawać komplet i zaopatrzyć się w wydanie zagraniczne czy liczyć na cud ze jednak Egmont koniec końców wyda.
Ja zamówiłem z Atoma 9 tom po angielsku (oczywiście w twardej oprawie, by pasowało do kompletu). Polskich wydań nie sprzedam (zresztą wyszły taniej nie ang), nauczyłem się już by mi nie przeszkadzało mieszanie ang wydań z polskimi.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline death_bird

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #188 dnia: Śr, 10 Sierpień 2022, 21:11:08 »
Ja po ósmym nie wiem czy chcę czytać dziewiąty. Przy czym jak znam życie to jeżeli Egmont wyda to wtedy pewnie się skuszę, ale w oryginale chyba jednak nie chciałoby mi się brać.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Odyn

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #189 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 07:17:56 »
Ja po ósmym nie wiem czy chcę czytać dziewiąty. Przy czym jak znam życie to jeżeli Egmont wyda to wtedy pewnie się skuszę, ale w oryginale chyba jednak nie chciałoby mi się brać.
Mnie ta seria się bardzo podoba. Obok Trybunału Sów, Śmierci rodziny, Batmana który się śmieje (tom 1) i pierwszego Metalu w mojej opinii najlepsze co się przydarzyło Snyderowi. Tylko jeden tom AW nie przypadł mi do gustu (nie pamiętam już numeru, ale ten który zbierał krótkie opowiadania - nie cierpię kilku stronnicowych historyjek).
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline michał81

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #190 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 09:08:24 »
Tylko jeden tom AW nie przypadł mi do gustu (nie pamiętam już numeru, ale ten który zbierał krótkie opowiadania - nie cierpię kilku stronnicowych historyjek).
Być może dlatego, że Synder tworzy tylko część otwierająca i zamykająca album zbiorczy, a resztę historii z tej antologii napisali inni scenarzyści.

Offline death_bird

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #191 dnia: Cz, 11 Sierpień 2022, 20:28:27 »
Mnie ta seria się bardzo podoba.

Bo seria generalnie jest fajna i dobrze się ją czyta także jako tytuł można ją spokojnie polecać, ale jak kiedyś tam bazgrałem w innym wątku, po
Spoiler: PokażUkryj
odejściu dwóch z kluczowych postaci
to już nie jest to samo. No i przeboje z ósmego tomu to za dużo tego Hollywood.
Będzie po polsku - pewnie się skuszę; nie będzie - nie będę rozpaczał.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #192 dnia: Śr, 28 Czerwiec 2023, 10:50:45 »
Pytanie do posiadaczy polskiej wersji Amerykańskiego Wampira. Czy Egmont w którymś z tomów dorzucił Anthology 2?
Czy jest tak jak w wydaniu anglojęzycznym tomów tzn. brak jej w tomach 1-9 (antologia 2 jest dostępna jako samodzielna lub dopiero w omnibusie)?

Offline michał81

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #193 dnia: Śr, 28 Czerwiec 2023, 14:30:37 »
Pytanie do posiadaczy polskiej wersji Amerykańskiego Wampira. Czy Egmont w którymś z tomów dorzucił Anthology 2?
Czy jest tak jak w wydaniu anglojęzycznym tomów tzn. brak jej w tomach 1-9 (antologia 2 jest dostępna jako samodzielna lub dopiero w omnibusie)?
Nie ma w polskim wydaniu Anthology 2. Z tego co pamiętam to na emefce była zapowiedź wraz z tomem 9 jako oddzielne wydanie. W tym roku nie ma w katalogu tego tytułu, jak kilku innych komiksów, które pojawiły się wtedy w prezentacji. Może zostało to przesunięte na rok 2024.

Offline nocny

Odp: Scott Snyder
« Odpowiedź #194 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 22:44:32 »
9 tom jest reklamowany jako ostatni więc chyba nie będzie tej drugiej antologii :(