Autor Wątek: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021  (Przeczytany 68025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #120 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 09:35:05 »
o ten chodzi https://www.amazon.pl/Marvel-Legacy-Jason-Aaron/dp/1302911023 ?

Tak, całkiem przyjemna historia, wprowadzająca w nowe realia planów Aarona.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Bazyliszek

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 27 Lipiec 2021, 23:05:53 »
Nie wiem czemu tom z samodzielnymi przygodami Iron Mana się nie sprzedał Egmontowi. Ja go kupiłem bo fajnie że był podwójny. I teraz w sumie przydałby się ciąg dalszy. O tym jak Tony wybudził się z tej śpiączki, akurat na start Marvel Fresh i zebraniu Avengers.

Online michał81

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #122 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 05:34:48 »
Nie wiem czemu tom z samodzielnymi przygodami Iron Mana się nie sprzedał Egmontowi.
Podaj jakieś źródło że się nie sprzedał. Bo można napisac tak o każdym komiksie Egmontu który jest dostępny. Wydali kompletną seriem, która była prologiem do Wojny Domowej.
A jeśli chcesz poczytać kolejne serie (powtórze się) skorzystaj z Marvel Unlimited.
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Lipiec 2021, 05:47:52 wysłana przez michał81 »

Offline Bazyliszek

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #123 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 08:54:31 »
Jakby się sprzedał powyżej przeciętnej, to raczej zapowiedziano by 2 tom. To wyniki sprzedaży decydują o tym że jeden serie są kontynuowane, a inne się urywa. Iron Man się nie załapał skoro nie dali jego solowych przygód się nie kontynuuje, jak Thora na przykład. A szkoda, bo takie podwójne tomy Starka, ja bym łykał.

Offline Sparnage

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #124 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 09:16:28 »
Nie zapowiedzieli drugiego tomu, bo takowy ukaże się dopiero za rok około.
Pierwszy tom zawiera 12 zeszytów, a 13-15 są tie-inami do Wojny Światów(która jest zapowiedziana w Venomie).
Dodatkowo robiąc zwykły research można zobaczyć że Venom właśnie najlepiej się sprzedał wsród pierwszych Freshy(przynajmniej w internecie), pokazują to wyniki sprzedaży z Gildii oraz najwyższe miejsce w zakładce Marvel Fresh w kategorii "Popularność malejąco".

Offline Bazyliszek

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #125 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 09:25:59 »
@UP
Ale ja pisałem o 2 tomie przygód Iron Mana a nie Venoma bro... Jak drugi Venom wyjdzie to będzie super.

Oooo właśnie - niech ktoś mi przypomni w którym komiksie Egmontu pojawił się wcześniej zły Richards? W którychś Avengers? W "Zderzeniu Światów"? Bo nie mam pod ręką swojej całej Kolekcji i nie mogę sprawdzić.

Offline Takesh

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #126 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 10:29:53 »
@up
No przecież napisał, że drugiego (2) tomu NIE MA, będzie ZA ROK. W USA. Dlatego zły E NIE WYDAŁ  2 tomu Iron Mana.

Online michał81

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #127 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 10:52:55 »
Jeszcze raz Egmont wydał kompletną serie Ironmana. O jaki drugim tomie wy za przeproszeniem piszecie?

Offline eridraven

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #128 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 10:56:17 »
Jeszcze raz Egmont wydał kompletną serie Ironmana. O jaki drugim tomie wy za przeproszeniem piszecie?

O Venomie Catesa ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Rodrigues

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #129 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:03:03 »
Oooo właśnie - niech ktoś mi przypomni w którym komiksie Egmontu pojawił się wcześniej zły Richards? W którychś Avengers? W "Zderzeniu Światów"? Bo nie mam pod ręką swojej całej Kolekcji i nie mogę sprawdzić.

Nie wiem jak jest z Egmontem, ale ta postać pojawia się też w tomiku Infamous Iron Man z SBM.

Offline Bazyliszek

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #130 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:03:44 »
Czyli chcecie mi powiedzieć, że od zakończenia Civil War II a startem Marvel Fresh, nie ukazały się żadne zeszyty z solowymi losami Tonego Starka? Że nie dałoby się wydać czegoś takiego jak "Powrót Wolverine'a" po polsku? Ale dało się kiedyś wydać tomik Strażników Galaktyki składających się z 3 zeszytów.

Online michał81

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #131 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:18:40 »
@Bazyliszku weź wykup sobie Marvel Unlimited i sam sprawdź. Egmont musiałby wydawać dwie serie jednocześnie: Ironheart oraz Ironmana, a potem jeszcze Ironmana z Legacy (i potem chyba coś jeszcze) co by wg ciebie zajmowało sloty wydawnicze, o których tak namiętnie potrafisz pisać. Nie wiem czy warte jest zachodu poświęcanie dobrze sprzedających się takich serii jak Deadpool czy Ms Marvel dla przeciętniaków. Patrząc jaką masz awersję do Ms Marvel wolałbym nie czytać twoich smentów o Riri.

Offline eridraven

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #132 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:21:10 »
Może otworzymy Patronite dla Bazyla na MU? Będzie spokój ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Bazyliszek

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #133 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:26:25 »
No to co mi piszesz, że nie ma z czego zrobić 2 tomu Iron Mana, skoro jest.
A to, że próba zastąpienia jedynie słusznych bohaterów ich żeńskimi/mniejszościowymi następcami, była z góry skazana na porażkę, to było wiadome dla wszystkich. Poza ludźmi z kierownictwa Marvela. Ale czytelnicy nie chcieli kupować ich słabych komiksów o następcach, cały koncept się załamał i wrócono do oryginałów. Tak jak powinno być. I to nie jest tylko moje zdanie jak się okazało.

1 tom o Iron Heart został wydany - można było znowu wpleść tylko te dalsze, istotne zeszyty jak to zrobiono w tomie o Iron Manie.

Offline bogi1

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #134 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:27:36 »
Może otworzymy Patronite dla Bazyla na MU? Będzie spokój ;)

Na bilet w jedną stronę do UK. Tam będzie miał dostęp do wszystkiego a kaczki będzie sprowadzał sobie z Polszy xD