Autor Wątek: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021  (Przeczytany 67801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #90 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 14:48:54 »
Dzięki za te opinie! Od jakiegoś już czasu noszę się z zamiarem (znów) odpuszczenia sobie super-hero, tylko jakoś tak głupio było mi porzucać rozpoczęte serie. Czekałem na kolejny restart i się doczekałem. Biłem się jedynie z myślami ze względu na Avengers i Spidera właśnie, bo Hulk czy Venom nie są moimi ulubionymi postaciami. Ale planowałem zaryzykować i skoro już miałem wejść w dwa pierwsze, to zamierzałem wziąć i Hulka z Venomem. W końcu kto bogatemu zabroni  8) Ale skoro odpuszczę sobie Avengers i Spidera, to i Hulka z Venomem. A skoro odpuszczę współczesnego Marvela, to chyba wypadałoby również zrezygnować z DC  8)

I tym sposobem jakoś lżej mi na sercu się zrobiło  ;D Bo mi życia zaczyna brakować na czytanie tego wszystkiego.

Swoją drogą ciekawe czy włodarze Marvela i DC analizują również te swoje restarty pod kątem "wyjścia" czytelnika ;) Bo wiadomo, argumentują że dzięki temu pozyskują nowych czytelników. Ale ciekawe czy czasem nie będą niedługo więcej tracić, niż pozyskiwać.

Offline LukCook

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #91 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 15:55:20 »
Życzę silnej woli  ;) Dużo razy rzucałem superhero, zawsze wracałem.


Offline Capsee

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #92 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 16:10:22 »
Też z bierzącego SH planuję wziąć tylko Hulka. I raczej się skupię na jakiś starszych rzeczach typu Epici itd.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #93 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 16:24:51 »
Życzę silnej woli  ;) Dużo razy rzucałem superhero, zawsze wracałem.

U mnie też to będzie drugi raz ;) Aczkolwiek niepełnoprawny, bo rzucam jedynie współczesne superhero, z pewnymi wyjątkami. Zamierzam kupować kanoniczne historie, w tym wspomniane wyżej epici, czy klasyczne DC. Wybiórczo. No i biorę wszystko co X-Menowe, aczkolwiek tutaj poziom SJW jest już mocno niestrawny, a jest to jeden z powodów mojego negatywnego nastawienia do Marvela. No ale X-Men to X-Men, z sentymentem walczyć się nie da.

Offline jotkwadrat

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #94 dnia: Pt, 07 Maj 2021, 16:41:44 »
Ja urwałem swój kontakt z Marvelem (nie licząc Spidera) po Now 1.0. Przestało to się nadawać do czytania dla mnie. 

Offline Jigsaw

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #95 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 23:06:48 »
 To ja mam nadzieję, że jak Wolverine powraca, to znowu wszystkich pozamiata, bo te Kapitany i Avengersy kompletnie mnie nie ruszają.

Online Kandor

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #96 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 23:40:08 »
To ja mam nadzieję, że jak Wolverine powraca, to znowu wszystkich pozamiata, bo te Kapitany i Avengersy kompletnie mnie nie ruszają.
O, to poczekaj 5-6 lat jak Wolvie pozamiata Kapitany i Avengersy w MCU ;-D

Offline death_bird

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #97 dnia: Nd, 09 Maj 2021, 23:48:19 »
W ramach MCU to on może dostać pluszowe szpony i alergię na używki.  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #98 dnia: Pn, 10 Maj 2021, 10:51:57 »
To ja mam nadzieję, że jak Wolverine powraca, to znowu wszystkich pozamiata, bo te Kapitany i Avengersy kompletnie mnie nie ruszają.

Obawiam się, że prędzej zmieni orientację seksualną  ::)
Już była przymiarka...

Offline Adolf

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #99 dnia: Wt, 11 Maj 2021, 01:50:39 »
Czerwiec zapowiada się boleśnie dla naszych kieszeni. Ale nie żałujmy. Egmont się stara, to trzeba docenić.

W ramach MCU to on może dostać pluszowe szpony i alergię na używki.  ::)

Wolverine w PG 13 nie ma sensu. Nie przypominam sobie by jakiś film pokazał nam sensowne cięcie mięsa, gdzie jucha bucha, a członki latają. Co innego gra X-Men Origins Wolverine - prawdziwe ukazanie możliwości bohatera.

Offline Sebo

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #100 dnia: Wt, 11 Maj 2021, 06:11:10 »
Jedynie w "Loganie" dosyć dobrze go pokazali, ale to faktycznie nie było PG13. W innych filmach to głównie tylko groźne miny stroił.

Offline death_bird

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #101 dnia: Wt, 11 Maj 2021, 15:40:02 »
Ale przynajmniej nikt nie zabierał mu cygar.  8)
Ba. Jedno czy dwa przekleństwa nawet się trafiły.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jotkwadrat

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #102 dnia: Wt, 11 Maj 2021, 16:47:54 »
Ale przynajmniej nikt nie zabierał mu cygar.  8)
Ba. Jedno czy dwa przekleństwa nawet się trafiły.
No, wapujący Logan to już by było przegięcie  ;D

Offline Jigsaw

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #103 dnia: Cz, 13 Maj 2021, 01:50:56 »
Filmowy Constantine też rzucił, ale skupmy się na komiksie. Loganowi zresztą palenie niegroźne i to nie ono go zabiło.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #104 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 19:07:43 »
Rozmowy w niniejszym wątku tematycznym toczą się aż miło. I również ja jestem zainteresowany nie tak dawnym startem "Marvel Fresh" w Polsce... o czym nie miałem w ogóle pojęcia; ostatnio miernie wręcz śledzę aktualności na rynku wydawniczym w Polsce. Trzymam się raczej tytułów starszych i bardziej ,,klasycznych" - w każdym gatunku czy Uniwersum Komiksowym.

Przytoczę z ciekawości opis / streszczenie komiksu "Wojny Nieskończoności: Odliczanie":

- to pierwsza część nowej linii wydawniczej Marvel Fresh, która wchodzi na rynek w miejsce serii Marvel NOW! 2.0; kolejne albumy z wydawnictwa Marvel będą od tej pory ukazywać się pod jej szyldem. Zarówno prezentowane wydanie, jak i jego kontynuacja pod tytułem "Wojny nieskończoności" stanowią łącznik obu linii wydawniczych. Albumy prezentują finał historii Strażników Galaktyki oraz wstęp do nowych przygód superbohaterów ze świata Marvela, których rozwinięcie znajdziemy w kolejnych tomach z serii Marvel Fresh.

I teraz pytanie: czy nie mając kompletnie żadnego przeczytanego na geekowskim koncie zeszytu czy komiksu z linii wydawniczej "Marvel NOW! 2.0", tym samym nie posiadając nawet drobnej cząstki wiedzy o tym, co tu się rozgrywało, opłaca się brać za czytanie "Marvel Fresh", począwszy od "Wojny Nieskończoności: Odliczanie"? Z czym to się je?