Autor Wątek: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021  (Przeczytany 68039 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mosby89

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #225 dnia: Pn, 11 Październik 2021, 21:00:32 »
Ciekawi mnie seria Strażników Galaktyki z Fresha. Zna to ktoś? Warto?

Offline Archie

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #226 dnia: So, 16 Październik 2021, 16:13:04 »
Znam i nie warto.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline LukCook

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #227 dnia: So, 16 Październik 2021, 18:51:01 »
Ciekawi mnie seria Strażników Galaktyki z Fresha. Zna to ktoś? Warto?

Z Marvel Fresh, które wyszło i jest zapowiedziane na ten rok to warto Hulka i Venoma. Można przeczytać X-Men Czerwonych. Pozostałych tytułów nie warto.

Offline Mosby89

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #228 dnia: Nd, 17 Październik 2021, 10:24:13 »
Venom i Hulk już na półce. Poza tym Avengers i Spider-Man z sentymentu kupuję. Chciałem wejść w nową serię więc myślałem o Strażnikach, ale w takim razie sobie podaruję, skoro nikt nie poleca.

Offline Simon11

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #229 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 09:59:59 »
Ciekawi mnie seria Strażników Galaktyki z Fresha. Zna to ktoś? Warto?

W miarę ok jest tylko drugi tom, ale niestety wcześniej trzeba przeczytać pierwszy a następnie trzeci, więc jest to słaba opcja ;) BTW. w kontekście tych marnych guardiansów Duggana ciekawi mnie fala hejtu która przetoczyła się  przy premierze GotG Bendisa. Przecież bendisowi strażnicy przy tym paździerzu to jest arcydzieło! ;)

Offline bogi1

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #230 dnia: Wt, 19 Październik 2021, 10:50:48 »
W miarę ok jest tylko drugi tom, ale niestety wcześniej trzeba przeczytać pierwszy a następnie trzeci, więc jest to słaba opcja ;) BTW. w kontekście tych marnych guardiansów Duggana ciekawi mnie fala hejtu która przetoczyła się  przy premierze GotG Bendisa. Przecież bendisowi strażnicy przy tym paździerzu to jest arcydzieło! ;)

Ale on sie pyta o Catesa a nie Duggana. Seria z Fresh będzie miała 2 tomy a potem mamy kolejną Ala Ewinga

Offline Maragast

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #231 dnia: Wt, 19 Październik 2021, 15:58:17 »
Przecież ta seria Bendisa była dużo gorsza niż Duggana - u Duggana przynajmniej to wszystko gdzieś dążyło, a u Bendisa nigdzie. U Bendisa postacie nie miały żadnego charakteru ani nie przeszli żadnej drogi, a u Dugga każda postać miała swój wątek, który miał swoje rozwinięcie - inna kwestia czy się komuś te wątku podobały ale przynajmniej jakieś były zamiast latania bez sensu jak u Bendisa.

Offline Simon11

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #232 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 09:44:50 »
Przecież ta seria Bendisa była dużo gorsza niż Duggana - u Duggana przynajmniej to wszystko gdzieś dążyło, a u Bendisa nigdzie. U Bendisa postacie nie miały żadnego charakteru ani nie przeszli żadnej drogi, a u Dugga każda postać miała swój wątek, który miał swoje rozwinięcie - inna kwestia czy się komuś te wątku podobały ale przynajmniej jakieś były zamiast latania bez sensu jak u Bendisa.

Po pierwsze u Bendisa była dość dobra kreska, u Duganna wygląda to jak fanfic.
Po drugie u Bendisa historia przynajmniej zwiastowała coś ciekawego i miała wciągające momenty, u Duggana są nudy od początku do końca, brak twistów i brak jakichkolwiek beatów które utrzymają czytelnika (poza tymi one shotami z drugiego tomu). Nie mówię, ze Guardians Bendisa to świetna seria ale porównując do wyczynów następcy, jest co najmniej bardzo solidna.

Offline Mosby89

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #233 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 16:41:26 »
Po pierwsze u Bendisa była dość dobra kreska, u Duganna wygląda to jak fanfic.
Po drugie u Bendisa historia przynajmniej zwiastowała coś ciekawego i miała wciągające momenty, u Duggana są nudy od początku do końca, brak twistów i brak jakichkolwiek beatów które utrzymają czytelnika (poza tymi one shotami z drugiego tomu). Nie mówię, ze Guardians Bendisa to świetna seria ale porównując do wyczynów następcy, jest co najmniej bardzo solidna.
Wszystko się zgadza tyle że pytałem z początku o nową serię (Cates) i ewentualną kontynuację. Bendisa i Duggana mam i nie wiem czy brnąć dalej, czy oszczędzić trochę kasy.

Offline zerodwatrzy

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #234 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 17:45:53 »
Jako największy fan Catesa na tym forum muszę przyznać, że jego Guardiansi są raczej przeciętnym komiksem i lepiej wydać pieniądze na coś innego.

Offline xanar

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #235 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 17:52:37 »
Wszystko się zgadza tyle że pytałem z początku o nową serię (Cates) i ewentualną kontynuację. Bendisa i Duggana mam i nie wiem czy brnąć dalej, czy oszczędzić trochę kasy.
Kup i sam przeczytaj, jak widzisz jeden napisze, że słabe a drugi, że dobre, jeżeli nawet jest słabsze niż inne Catesy to i tak pewnie lepsze niż większość tego co pojawia się od Marvela.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Hasszz

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 14:16:34 »
Ktoś mi moze wytlumaczyc o co chodzi z tym marvel fresh start. marvler 2.0 itp?

Offline laf

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 14:24:12 »
Ktoś mi moze wytlumaczyc o co chodzi z tym marvel fresh start. marvler 2.0 itp?

Są to po prostu kolejne sezony tego samego serialu  ;)

Offline xanar

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 14:24:55 »
"Resetują" uniwersum, albo jest to hard reset, soft reset albo żaden reset :) jak się słabo sprzedaje, dają jedynki (bo jedynki najlepiej się sprzedają), no i po jakimś czasie od resetu coraz gorzej się sprzedaje i później znowu resetują, takie błędne koło.  :)



Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Hasszz

Odp: Restart Marvel (Marvel Fresh Start) - Egmont 2021
« Odpowiedź #239 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 14:29:11 »
"Resetują" uniwersum, albo jest to hard reset, soft reset albo żaden reset :) jak się słabo sprzedaje, dają jedynki (bo jedynki najlepiej się sprzedają), no i po jakimś czasie od resetu coraz gorzej się sprzedaje i później znowu resetują, takie błędne koło.  :)
Czyli jakby wszystko od nowa, nowe historie tylko ci sami bohaterowie z czysta kartoterka tak?