Autor Wątek: Ptaki Nocy  (Przeczytany 9188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grzegorz.cholewa

Ptaki Nocy
« dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 23:37:05 »
"Wielkie łowy" - drugi tom troszkę gorszy od pierwszego lecz niewiele. Dalej dobra rozrywka w niczym nie gorsza od np. przygód Spidermana z obu Epiców. Najsłabszy był dodany epizod z Batmanem, który zapełniał lukę fabularną więc wiadomo po co był.

Argument, że dziewczyny są zbyt ładnie rysowane by trafić do nastoletnich chłopców jest głupi i odejmowanie punktów za to w recenzjach jest niedorzeczny. Tak, są zrobione w taki sposób by oglądać laski w wyzywających pozach. I co z tego?

sum41

  • Gość
Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 08:30:09 »
Serio ktos za to odejmuje z oceny? Pewnie znow jakis poprawnie politycznie innaczej wojownik o prawa wszelakie dla mniejszosci i cierpiacej planety...

Offline Necr09

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 08:40:33 »
Serio ktos za to odejmuje z oceny? Pewnie znow jakis poprawnie politycznie innaczej wojownik o prawa wszelakie dla mniejszosci i cierpiacej planety...

Mówisz masz:
https://filmozercy.com/wpis/ptaki-nocy-tom-2-wielkie-lowy-recenzja-komiksu-w-gotham-rzadza-kobiety

Dla mnie to właśnie rysunki są tą lepszą częścią tego komiksu, ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii
FGO: 758,469,198

Tcoldmeat

  • Gość
Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 08:45:31 »
Swiat ogłupiał. Jakbym czytał grubego w kolorowych włosach.

Online xanar

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 09:05:51 »
Tu macie recenzje kobiety:

https://egzaltowana.com/ptaki-nocy-wielkie-lowy/
https://egzaltowana.com/ptaki-nocy-tajemnice-i-morderstwa/

"To, czego ten komiks zdecydowanie nie potrzebował to tanie szczucie cycem."

"Nadal największą bolączką historii o silnych kobietach, jest sposób ich rysowania. Skąpe stroje i zbliżenia na krocza gryzą się z feministycznym przesłaniem"
Twój komiks jest lepszy niż mój

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 09:47:53 »
Bez jaj, też recenzuję komiksy, ale ładnych rysunków nigdy nie dałbym jako minus. Nie powiedziałbym też, że "szczucie cycem" jest tutaj jakieś nachalne, albo celowe. No bez przesady, to nie hentai. Ciekawe co by powiedzieli o "Wild C.A.T.S.", albo o "Batman i Robin: Cudowny chłopiec"? Poza tym zdziwiło mnie jak dobre są to komiksy. Oba tomy czytało mi się naprawdę dobrze i pomimo, że nie wiązałem dużych nadziei z tym tytułem to wiem już, że będę kupował cała serię, bo zwyczajnie warto.

Offline laf

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 09:54:47 »
Ciekawe, że jak ktoś narysuje nagi męski tors to jakoś nikt się nie oburza, a przecież w takiej sytuacji "tanie szczucie cycem" jest jeszcze bardziej nachalne  :-\

sum41

  • Gość
Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 10:02:00 »
Wystarczy spojrzec na cosplayerki - szczuja cycem ostro, wymyslaja "wlasne" wersje kostiumw ktore sa bardziej "erotyczne" bardziej skape, sa nawet rozbierane sesje wszelakich postaci, poprostu to przyciaga wzrok i to sie od zawsze bardziej sprzedaje.

Tego typu rysunki jakos slabo sie sprzedaja, ciekawe dlaczego...


Online xanar

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 10:12:55 »
Ciekawe, że jak ktoś narysuje nagi męski tors to jakoś nikt się nie oburza, a przecież w takiej sytuacji "tanie szczucie cycem" jest jeszcze bardziej nachalne  :-\
No bo to są podwójne standardy, to samo co z body positivity, nie ma czegoś takiego jak facet plus size, gruby facet po po prostu jest gruby.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Czarorkuk

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 10:35:39 »
 Te bohaterki są aktywne seksualnie  mają wielu kochanków/kochanek. Najczęściej są pięknymi i silnymi kobietami. Czemu seks ma być tabu? Piękna kobieta wie że jest piękna i chce atrakcyjnie wyglądać, oczywiście wiadomo że komiksy w tamtej erze rysowano bardziej dla mężczyzn, ale oglądając influenserki, tictokerki, i innych celebrytów sportowców, aktorów uważamy że jak ktoś miałby supermoce to nie chciałaby wyglądać przed ,,ludem" jak młody grecki bóg?

Online xanar

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 12:31:11 »
Znaczy co, są łatwe :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 09:10:13 »
Wczoraj YT mi zaproponowal i odrazu przypomnial mi sie ten temat, gosc dobitnie tlumaczy czemu chcemy takie nierealne rzeczy oglada w tego typu produkcjach ale spokojnie mozna to odniesc to tez do medium jakim jest komiks.


Offline Odyn

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 10:56:11 »
Ja zauważyłem, że w ostatnim czasie ukazywanie walorów kobiecego ciała jest bee, natomiast ukazywanie dwóch całujących się chłopów jest ok.
Sorry, ale jeśli mam do wyboru zakup dobry komiks (bo takie są akurat Ptaki Nocy), wzbogacony o rysunki z pięknymi bohaterkami które w dodatku bardzo lubię oraz taki komiks który wałkuje problemy z osobowością czy nastawia się na zmianę orientacji to kupię ten pierwszy.
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline Rodrigues

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 11:06:58 »
No dokładnie.

Aż mi się mem przypomniał. Uwaga - tylko dla osób o mocnych nerwach.

Spoiler: PokażUkryj

Online xanar

Odp: Ptaki Nocy
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 11:22:36 »
https://paradoks.net.pl/read/42557-ptaki-nocy-wielkie-lowy-recenzja

Tutaj recenzenta "rysunki rażą" i "czuję lekki dyskomfort"  :) Strasznie delikatni ci ludzie w 2021 roku :)

"Taka, a nie inna oprawa graficzna to znak czasów, który na szczęście odchodzi do lamusa" ja to mam wrażenie, że z tą oprawą scenariusze też odchodzą do lamusa.

Twój komiks jest lepszy niż mój