Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 236407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #825 dnia: Śr, 24 Czerwiec 2020, 13:34:16 »
Wygląda to dobrze, a i sam Omar chwali.

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #826 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 12:49:37 »
Czy jest jakiś problem z Sensational She-Hulk by John Byrne Omnibus? MVM myslałem, że będzie wczoraj w dostawie, ale nie było,  a teraz nie ma w sklepie do zamówienia. Pisałem do ATOMu, czy da radę ściągnąć i pisali, że chyba już nie dostaną.
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Czerwiec 2020, 12:55:35 wysłana przez isteklistek »

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #827 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 13:13:56 »
Czy jest jakiś problem z Sensational She-Hulk by John Byrne Omnibus? MVM myslałem, że będzie wczoraj w dostawie, ale nie było,  a teraz nie ma w sklepie do zamówienia. Pisałem do ATOMu, czy da radę ściągnąć i pisali, że chyba już nie dostaną.

Ja już dotałem paczkę od Atomu z tym omnibusem.

Yossarian

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #828 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 13:17:10 »
W MVM wczoraj były oba warianty okładkowe, ale prawdopodobnie po jednej sztuce, bo zanim zdążyłem się zalogować i złożyć zamówienie, to już zniknęły.
Też pisałem do obu sklepów i dostałem odpowiedź:
"Jeżeli pojawi się ponownie dostępny u dystrybutora to będzie ponownie
dostępny u nas. Na ten moment nie jest dostępny."
Czyli OOP po dwóch tygodniach od premiery.
Jak ktoś nie zamówił w preorderze, to pozostaje mu eBay, a tam już kosztuje powyżej 1000 zł.
Paranoja :(

Online xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #829 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 13:45:24 »
Spokojnie, na pewno będzie dostępne, to samo było x-force i teraz można kupić wszędzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #830 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 14:48:08 »
Też myślę, że nadrukują tego omniaka, że będzie jeszcze w przecenach. Szkoda, że się ociągałem, bo byłem przygotowany, że MVM będzie miało w dostawie, a nie chciało mi się pisać meili i prowadzić z nimi korespondencji, bo wolę wszystko na klikniecie mieć.

Yossarian

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #831 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 15:34:50 »
Mam nadzieję, że będą jeszcze dostępne, bo jak dotąd w pierwszej „powirusowej” dostawie nie było wcale, a we wczorajszej były przez jakieś 2 minuty. Zanim się zdążyłem zalogować i dodać do koszyka to zniknęły.
Trochę jak powrót do PRL-u, mam pieniądze, chcę kupić, ale nie można - towaru brak.
Przepraszam wszystkich za narzekanie, rzadko udzielam się na tym forum, ale tym razem musiałem z siebie wylać żal, bo czekałem na tego omnibusa od miesięcy… Moja ulubiona kobieca bohaterka z Marvela od ulubionego  rysownika z czasów dzieciństwa i zapowiada się, że zostanę z wydaniem SBM i tradem w miękkiej oprawie. Jprdl :(

Online xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #832 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 15:35:26 »
Chociaż z drugie strony, może być różnie bo to było z tej Malezyjskiej drukarni  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #833 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:02:49 »
Moim zdaniem nie będzie tej sytuacji co z Uncanny X-Force, bo She-Hulk nie jest tak popularną postacią. Tam był nakręcany hype bo pierwsze wydanie miało status białego kruka więc naprodukowali sporo. Tutaj może być kiepsko. No i cena okładkowa też bardzo wysoka. Dlatego ja zawsze kupuję w preorderach i płacę od razu, a nie czekam na dostawy. Teraz to w ogóle już cyrk na MVM. Ja wolę kupić na Atomie.

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #834 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:05:53 »
Ma być serial She Hulk, więc raczej zainteresowanie będzie poza tym na tego omniaka ludzie czekali długo, bo chyba nie było wcześniej żadnego? Poza tym jeszcze będzie Slotta omniak, więc sporo jak na jeden rok z mało znaną postacią.

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #835 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:15:07 »
Ma być serial She Hulk, więc raczej zainteresowanie będzie poza tym na tego omniaka ludzie czekali długo, bo chyba nie było wcześniej żadnego? Poza tym jeszcze będzie Slotta omniak, więc sporo jak na jeden rok z mało znaną postacią.

No ale ten Slotta kosztuje 100$, a Byrne'a 125$. Slotta to jednak wspólczesność, a Byrne lata 80-90. Nie jestem włodarzem Marvela, nie wiem jakie decyzje zapadły odnośnie nakładów. Wiadomo to bardzo dobry run ale jakoś nie widziałem żeby ludzie się zachwycali nim u nas albo tom SBM kolekcji był rozchwytywany. Sam z trudem go sprzedałem praktycznie za bezcen bo nikt nie chciał kupić. I podejrzewam, że podobne nastroje panują za granicą. Jest pewna część komiksiarzy, którzy czekają na to ale nie licz, że casuale rzucą się na niego i nakład ma być spory. Do tego dochodzi jeszcze sytuacja z wirusem. Nie wiem, może rzucą jeszcze jakąś partię. Ja wolę nie ryzykować. Takie czasy.
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:16:59 wysłana przez Antari »

Online xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #836 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:19:27 »
Ciężko stwierdzić, z dodrukiem Anihilacji było tak, że się rozszedł na szybko i podobno ma już nie być, najlepiej to w preorderach teraz zamawiać.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #837 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:22:15 »
Mądry po szkodzie, ale cierpliwie poczekam, bo raczej przepłacać nie mam zamiaru.

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #838 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:25:02 »
Ciężko stwierdzić, z dodrukiem Anihilacji było tak, że się rozszedł na szybko i podobno ma już nie być, najlepiej to w preorderach teraz zamawiać.

W obecnej sytuacji ekonomiczno-gospodarczej to cud, że w ogóle coś wydają a nie skupiają się na digitalu albo tpb. Wydaje mi się, że ilość dodruków omniaków spadnie, biorę w ciemno te X-meny Lee i te inne co zapowiedzieli w tym roku (New Mutants Claremonta, Uncanny X-men 4), bo zniknie szybko.

Online xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #839 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 16:29:19 »
Mogli pozmniejszać nakłady wszystkiego, bo oprócz Spiderów i X-men reszta zazwyczaj ląduje na wyprzedażach.
Twój komiks jest lepszy niż mój