Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 236142 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #705 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 15:41:57 »
A u nas narzekaja na Maximum carnage a tutaj taki piekny wynik :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #706 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 16:46:28 »
To jest Absolute Carnage, a nie leciwe Maximum ;)

Offline Arne

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #707 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 16:57:30 »
Ryba, Maximum jest trzy pozycje nizej. :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #708 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 17:04:29 »
Wzrok już chyba nie ten :P No to na nic moja uwaga ;) Dzięki za zwrócenie uwagi.

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #709 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:42:02 »
Dokladnie chodzilo mi o tego Tpb😉

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #710 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:47:43 »
Narzekają tak jak narzekają na wszystko z lat 90. Mechanizm jest podobny. Czytali za dzieciaka, a po próbie ponownej lektury po latach nie spełniło oczekiwań przez nabyty bagaż doświadczeń. Ale to generalnie u nas, za granicą lata 90 są bardzo lubiane. Podejrzewam też, że na wynik Maximum Carnage miał wpływ bardzo dobry wynik Absolute Carnage. Ogólnie hype na Carnage'a.

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #711 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:49:49 »
Zgadzam sie ze to cos nie tak u nas, bo hejtowana Saga klonow za granica miala napewno 2 lub 3 dodruki

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #712 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:54:50 »
The Big Tease: A Naughty and Nice Collection Paperback – August 3, 2020
by Bruce Timm (Artist)



Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #713 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:56:51 »
Bo jest spora grupa ludzi, która szufladkuje komiks jako coś co musi być wyzwaniem intelektualnym i koniec. Komiks, który zapewnia po prostu czystą rozrywkę przestaje ich "jarać", tak jak to robił za dzieciaka. Tak ja to sobie tłumaczę.

Ale już hejtu na styl graficzny lat 90 nie rozumiem. Tzn. nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Jasne, jest to kicz, ale ma w sobie więcej duszy niż to co odwalają artyści w większości dzisiejszych regularnych serii. Cycki, pośladki i klaty, które wyglądają jakby miały zaraz pęknąć to jest to na czym przyjemnie zawiesić oko :D

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #714 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:05:17 »
Ale to kto nie lubi, chyba te youtubowe autorytety ?
Omnibusy Sagi klonów się sprzedały.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #715 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:10:47 »
Bo jest spora grupa ludzi, która szufladkuje komiks jako coś co musi być wyzwaniem intelektualnym i koniec. Komiks, który zapewnia po prostu czystą rozrywkę przestaje ich "jarać", tak jak to robił za dzieciaka. Tak ja to sobie tłumaczę.

Ale już hejtu na styl graficzny lat 90 nie rozumiem. Tzn. nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Jasne, jest to kicz, ale ma w sobie więcej duszy niż to co odwalają artyści w większości dzisiejszych regularnych serii. Cycki, pośladki i klaty, które wyglądają jakby miały zaraz pęknąć to jest to na czym przyjemnie zawiesić oko :D

Kurde jakbys czytal mi w myslach mam identyczny poglad 😀😀

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #716 dnia: Cz, 20 Luty 2020, 20:52:03 »
To już oficjalne ze strony Flesku.... ktoś zamawiał kiedyś?

"New Bruce Timm book! Pre-order on the Flesk website starting on March 3rd!

This new collection of Bruce Timm's art is done. Bruce and I have been working behind the scenes on this collection for over a year. We wrapped it up and the book is ready for the printer. I'll be sharing the full details about this title on the 3rd. There will be a free item for the first 200 hardcover pre-orders!".

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #717 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 08:55:51 »
Ciekawe czy na Atomie bedzie ten Bruce timm?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #718 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 10:41:37 »
Ale to kto nie lubi, chyba te youtubowe autorytety ?

Wielu tutejszych forumowiczów również wyszydza ten styl kwadratowych szczęk i cycków oraz pośladków rodem ze snu dojrzewającego chłopca. A potem jara się jakimiś bazgrołami, na których nic nie widać.

Powyższa wypowiedź ma charakter czysto akademicki, bo oczywiście trudno opinię tutejszych forumowiczów traktować jako wartościową. Chyba że na zasadzie odwrotności, co czasami przydarza się mi - jest tu kilka osób o tak wypaczonym guście, że biorę ich zdanie pod uwagę i gdy oni coś rekomendują, ja trzymam się od tego z dala ;)

Offline Koro

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #719 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 12:26:09 »
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat omnibusa Spider-Man vs Venom? Historie jeszcze strawne?
Nakład chyba widze, że na wykończeniu?