Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 232902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mane

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #570 dnia: Pn, 30 Grudzień 2019, 21:39:22 »
Stwierdziłem że zaryzykuję i zamówie omnibusa z amazon uk, i już wiem że to byla moja ostatnia przygoda z amazonami w ogóle ;) Opakowanie rozerwane, omnibus zgnieciony po krawędzi, paczka już gotowa do zwrotu. Jednak lepiej zamawiać z pewniejszych źródeł kosztem kilku zlotych więcej. Wszystkie preordery już też anulowalem szkoda nerwów i czasu na reklamację.
Aha pakowanie w środku tylko kawalek papieru zero jakiegokolwiek zabezpieczenia czy babelek tragedia.

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #571 dnia: Wt, 31 Grudzień 2019, 20:01:40 »
Dc malo wydaje coraz mniej Grubasow a Marvel idzie w najlepsze z wydawaniem coraz mniej znanych  tytulow - teraz zapowiedzieli np Salomon Kane Omnibus.

Czym to idzie?

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #572 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 18:16:39 »
O 18:00 przedpremierowy przegląd premier  ;D na kwieceń 2020 r.

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #573 dnia: Pt, 10 Styczeń 2020, 21:36:55 »
Epic Vol.9 Silver Surfera nieźle.

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #574 dnia: So, 11 Styczeń 2020, 01:21:11 »
FIRST LOOK: Incredible Hulk by Peter David Omnibus Vol. 1

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #575 dnia: So, 11 Styczeń 2020, 22:21:12 »
Dan DiDio o cancel'ach:

https://www.bleedingcool.com/2020/01/10/why-dc-comics-has-been-cancelling-so-many-collections/

z taką polityką na pewno będą więcej sprzedawać  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline arczi_ancymon

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #576 dnia: Nd, 12 Styczeń 2020, 08:51:51 »
Dan DiDio o cancel'ach:

https://www.bleedingcool.com/2020/01/10/why-dc-comics-has-been-cancelling-so-many-collections/

z taką polityką na pewno będą więcej sprzedawać  ;D

Czyli co, te cancele wynikają z małej ilości zamówień przedpremierowych? No to faktycznie znaleźli niezły sposób na ich dodatkowe obniżenie. Od jakiegoś czasu nie rozumiem tego DC.

Offline zerodwatrzy

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #577 dnia: Nd, 12 Styczeń 2020, 12:08:22 »
Kompletnie mnie to nie przekonuje, nie chce mi się wierzyć żeby Man of Steel Byrne, jeden z najbardziej wyczekiwanych Omnibusów miał zbyt mało zamówień przedpremierowych.

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #578 dnia: Nd, 12 Styczeń 2020, 12:25:01 »
Pewnie Phantom Strangera sie nigdy nie doczekam ;/

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #579 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 11:04:24 »
Kompletnie mnie to nie przekonuje, nie chce mi się wierzyć żeby Man of Steel Byrne, jeden z najbardziej wyczekiwanych Omnibusów miał zbyt mało zamówień przedpremierowych.
Zwłaszcza, że anulowali go bardo szybko po tym jak go ogłosili. Dziwne to wszystko.

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #580 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 16:12:38 »
A mnie na maksa denerwuje, że chyba anulowali drugi tom Deluxe'a Animal Mana Morrisona w wersji na 30 lecie. Jakiś czas temu zaczęli to wydawać na miękko i sporo osób zostało z "Book one" w OHC. Niby jeszcze nic oficjalnie nie padło ale na zagranicznych forach się spekuluje, że już nie wyjdzie "Book two". Szczyt chamstwa ze strony DC, żeby nie wydać nawet 2 tomów do końca... Tym bardziej lipa, że omnibus od dawna jest OOP więc alternatywy po prostu nie ma.

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #581 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 16:54:06 »
Z tym DC to ogólnie porażka, jak ktoś zbiera starsze wydania to będzie miał inną obwolutę House of Secrets na vol.2 ;D


Z tymi deluxami też ostatnio słabo bo dają jakiś papier toaletowy, czyli kolejny produkt odpada z zakupów, Chciałem kupić te nowe wydanie Flash;a w omnibusach, no ale poczekam aż wszystkie się pojawią, bo tak to strach kupować  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #582 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 17:50:50 »
Nie siej paniki na razie z tym papierem. Dostałem właśnie drugi tom Promethei w Deluxe i jest normalny. :P

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #583 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 19:18:56 »
No to nie wiem jaki klucz jest tych Deluxów w Batmanie 4 i Justice League By Scott Snyder był słaby.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #584 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 20:27:14 »
Co mają powiedziec ci którzy zbierali DC Archives  wyszło kilkadziesiat tomów i żadna  skończona;/

Ja mam ten problem z Marvel Masterworks na miekko w tpb  zaczalem to kupowac a po 110 tomie koniec i lipa, teraz planuje to sprzedac...