Autor Wątek: Strażnicy  (Przeczytany 24784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Strażnicy
« Odpowiedź #210 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2024, 13:13:22 »
Zawsze jak czytam tych święcie oburzonych na ten Doomsday Clock to wszyscy piszą to samo, co ja mam wam powiedzieć, daliście się oszukać na pieniądze  :)

Ja tam się nie spodziewałem, że dostane drugich strażników, tylko dobry event DC no i nie zawiodłem się, też sprzedałem swoje polskie wydanie, podejrzewam, że zrobiłem gorszy interes niż 90% ceny zakupu  :) ale tak mi się spodobało, że kupiłem sobie absoluta (książkę, nie butelkę) :), powiem więcej, życzyłbym sobie, żeby DC sypnęło kasą i zrobiło Johnsa głównym kreatorem tego uniwersum.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Strażnicy
« Odpowiedź #211 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2024, 13:19:10 »
(...)O tym, że Johns srodze się przy tej pracy napocił znać już tylko po przedłużającym się trybie publikacji poszczególnych epizodów. (...)
Zbierałem wtedy serię w oryginale (głównie warianty) i z tego co pamiętam jeśli był obsuw to minimalny i obstawiałem pocącego się Franka ;)

"Zegar Zagłady" nie zachowuje nawet pół procenta ducha oryginalnych "Strażników" i aż po oczach bije cynizm twórców/wydawców i chęć podpięcia się pod uznaną markę, by jeszcze raz zmonetyzować legendę oraz w jakiś sposób nobilitować te kolorowe muppety z DC poprzez włączenie ich do świata stworzonego przez Moora i Gibbonsa.
(...)
No proszę jak różny można mieć odbiór tego samego dzieła. Mam nadzieję, że głos zawiedzionych nie wpłynie na potencjalnych nowych odbiorców i sami wyrobią sobie zdanie na temat.

Online Raveonettes

Odp: Strażnicy
« Odpowiedź #212 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2024, 14:01:19 »
Zawsze jak czytam tych święcie oburzonych na ten Doomsday Clock to wszyscy piszą to samo, co ja mam wam powiedzieć, daliście się oszukać na pieniądze  :)

Ja tam się nie spodziewałem, że dostane drugich strażników, tylko dobry event DC no i nie zawiodłem się, też sprzedałem swoje polskie wydanie, podejrzewam, że zrobiłem gorszy interes niż 90% ceny zakupu  :) ale tak mi się spodobało, że kupiłem sobie absoluta (książkę, nie butelkę) :), powiem więcej, życzyłbym sobie, żeby DC sypnęło kasą i zrobiło Johnsa głównym kreatorem tego uniwersum.
Ja nie oczekiwałem drugich Strażników, ale nie spodziewałem się takiego ścieku w warstwie scenariuszowej. Do tego to jeden z najnudniejszych komiksów jakie czytałem w życiu. Niby akcja skacze z miejsca na miejsce, ale tak naprawdę nic się tam nie dzieje.

Offline xanar

Odp: Strażnicy
« Odpowiedź #213 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2024, 15:25:21 »
No jak ? Nic to się nie dzieje w takiej Promethei, tam to chodzą kobiety w kółko i rozmawiają o tym co czują.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Strażnicy
« Odpowiedź #214 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 13:57:31 »
Odnoście dodruku Strażników

Online michał81

Odp: Strażnicy
« Odpowiedź #215 dnia: So, 06 Kwiecień 2024, 14:21:34 »
Strażnicy z tego co pamiętam zostali umieszczeni w Kanonie Komiksów. Są to wg Egmontu takie evergreeny które mają być zawsze dostępne. Jeśli nie można ich kupić w danej chwili to trzeba poczekać na dodruk, który na 100% będzie.

Szczerze to ja już się pogubiłem, który będzie dodruk tego komiksu. 4? 5?