Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 233041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzmichuj

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 17:00:12 »
Ty to widzę, że w rękawiczniczka czytasz książki, masz odpowiednią wilgotność w pomieszczaniu i sterylne warunki, mam nadzieje, ze nie robisz tego przy otwartym oknie bo ci jeszcze tusz smog zassie, on to uwielbia takie rzeczy trzeba uważać, nie ma żartów.

Niestety, nawet rękawiczki nie pomogą. Potwierdzają to badania policji, która bez problemu ściąga odciski palców z przedmiotów używanych w rękawiczkach. Siedzę w tym temacie z deka.
A reszta cynizmu nietrafiona. Wystarczy normalnie przewracać strony, za krawędź komiksu, gdzie zazwyczaj jest biały margines, by nie zostawić widocznych śladów. Ale wycieranie rąk w farbę niedopuszczalne
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 17:19:47 »
Straciłem 5 min. swojego życia i przejrzałem komentarze pod tym filmem (z 50 parę było), żaden z nich nie przypominał tego co ty napisałeś, albo z nimi wszystkimi coś jest nie tak albo z tobą. Dobrze byłoby abyśmy przestali się zachowywać jak ludzie z Pastwa Trzeciego Świata i nie podniecali się książką z Ameryki, może i jest to trochę droższa książka, ale to tylko książka.

Tu jeszcze jeden film na ten temat:
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Marzec 2019, 17:27:30 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 17:29:24 »
  Jakim cudem można zostawić odciski palców przez rękawiczkę?

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 17:34:19 »
Moze jakaś eko ta rękawiczka  ;) a jak nie ma białego marginesu i kartki są cienkie co wtedy począć, można nie trafić i się palec osunie po kartce  :) Niestety nie znalazłem filmu jak otworzyć książkę bez jej dotykania  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Grzmichuj

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 00:01:00 »
xanar, kojarzę cię z Gildii i twoje wiecznie nietrafione szydery. Aż miło mi się zrobiło.

Najnowsze techniki gantiskopii jasno mówią, że zakładanie rękawiczki z czego by ona nie było, nie powoduje nie zostawiania śladów, a w przypadku niektórych materiałów nawet odcisków palców. (w podanym linku case o komiksach)
https://bezprawnik.pl/gantiskopia-odciski/

I to ty się pałujesz (xanarujesz) nad tym jak otwierać książkę, a potem apelujesz żeby się nie podniecać książką z Ameryki. Ja ci tylko mówię, że smarowanie ręką każdej strony jest niehigieniczne i niezdrowe dla papieru bez zabezpieczeń.
A jak chcesz, to pokażę ci kiedyś "książkę z Ameryki" wartą więcej niż wszystko co zarobisz w swoim cynicznym życiu i największy wpływ na wartość tej "książki z Ameryki" będzie miało właśnie to, że nikt jej smarował łapami :D :D
Zjedzony xanarek na każdej płaszczyźnie, mniam, jesteś moim numero uno
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Marzec 2019, 00:14:16 wysłana przez Grzmichuj »
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 12 Marzec 2019, 09:35:04 »
No widzisz ja ciebie w ogóle nie kojarzę z konkurencyjnego forum, najwyraźniej nic ciekawego czy też wartościowego żeś tam nie napisał.

Super są te twoje wywody na temat rękawiczek itd., tylko to nie jest temat o odciskach palców, zostawiania śladów, raczej powinieneś się udać na jakieś kryminalne forum czy coś w tym rodzaju.

Nie wiem w czym masz problem, człowiek się pytał jak otwierać Omnibusa, Antari wklej link z filmem i ja dałem innym film i to wszytko temacie "Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd", no niesamowite.

Załóż sobie temat - jak nie zatłuścić stron w książce, moje kryminalne podejście czy coś w tym stylu i tam będziesz się produkował do woli, chyba nie oczekujesz, że wszyscy zaczną przewracać strony pęsetą.

Ale ty pocieszny jesteś, skąd ty wiesz ile ja zarabiam, zarobiłem czy też zarobie. Szczerze, średnio mnie interesuje jaką ty masz drogą książeczkę, czy co tam jeszcze masz super drogiego.

Strasznie zadowolony jesteś z tego posta, jakby to była najlepsza rzecz jaka ci się w życiu udała, cóż może następnym razem pójdzie ci trochę lepiej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #51 dnia: So, 16 Marzec 2019, 17:58:29 »
Idą, idą:

Baltimore Omnibus Volume 1 HC

Witchfinder Omnibus Volume 1

A Lobstera nie ma.  >:(
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline rekinn

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 20:02:30 »
Orientujecie się jak to w końcu będzie z Batgirl of Burnside Omnibus? Na wielu stronach internetowych piszą, że projekt został porzucony (info z lutego), a mimo to, na oficjalnej stronie DC comics, jak wół stoi, że wypuszczają 9/4. Komu wierzyć? :D Dodatkowo: 9/4 oznacza 9 kwietnia, czy 4 września? ^^

https://www.dccomics.com/graphic-novels/batgirl-2011/batgirl-of-burnside-omnibus

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 21:17:51 »
Anulowany, miał być we wrześniu. Nie jest wykluczone, że może będzie w przyszłym roku, ale to tylko przypuszczenia.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 21:48:57 »
Dc pisalo ze anuluje lub odala w czasie sporo omnibusow bo jest malo zamowien...

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 19 Marzec 2019, 21:54:36 »
Za dużo naprodukowali tych z silver/bornze age
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 10:16:08 »
Szkoda bo z tych czasów najwięcej biorę...

Offline arczi_ancymon

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #57 dnia: So, 23 Marzec 2019, 00:18:45 »
Ktoś ogarnia o co z tym chodzi? Czemu akurat ten run Collins wydają w omnibusie? Z tego co kojarzę, to po odejściu Moore'a było jeszcze trochę historii ze "Swamp Thingiem" (m.in. Veitcha):
https://www.edelweiss.plus/?fbclid=IwAR24RYYtnfLWk_d3qe0khuhHHpdoXiEWJ-282TuxU0EnK5Dl7oXmhF7fgGA#catalogID=4348306&page=4

Offline Kalander

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #58 dnia: So, 23 Marzec 2019, 13:33:55 »
Nie wiem, czemu pomijają Veitcha, ale akurat z tego runu Collins bardzo się cieszę, bo wcześniej nigdy nie był zebrany nawet w trade'ach, a same dobre rzeczy o nim słyszałem.

Offline arczi_ancymon

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #59 dnia: So, 23 Marzec 2019, 15:19:45 »
No a nie ma tam jakiejś ciągłości? Ja za to trochę dobrych rzeczy słyszałem o runie Veitcha, dziwny pomysł z ich strony.