Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 233011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #315 dnia: So, 27 Lipiec 2019, 22:24:00 »
She Hulk obowiązkowy zakup, coś przeczuwałem, że może się niedługo pojawić. Jeszcze tylko omniak SHE-HULK BY DAN SLOTT THE COMPLETE COLLECTION, bo vol.1 dostępny bez problemu, a vol. 2 nie ma.
« Ostatnia zmiana: So, 27 Lipiec 2019, 22:26:31 wysłana przez isteklistek »

Offline Antari

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #316 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 00:05:22 »
Ale 125$ cover price... hmm...

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #317 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 00:42:44 »
Coś podrożyli te omnibusy od kwietnia, chyba reprint Astonishing X-Men, też droższy, cóż życie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #318 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 13:32:55 »
Omnibusy jeszcze maja w miare cene, to co sie dzieje z Masterworks to porazka cenowa...

Offline isteklistek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #319 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 13:56:35 »
Wypada się cieszyć, że się ukazują, bo kilka tytułów osiągało zawrotne ceny, o ile były do zdobycia, np. She Hulk Byrne'a vol. 2. Poza tym, taki omniak to zawsze lepiej niż trejdy, których dalsze losy są niepewne np. Birds of Prey vol. 1 nowa edycja stanęła na 3 trejdzie. Możliwe, że w czasie filmu coś się zmieni, na co trochę liczę tak, jak na jakieś wznowienie solówki Huntress vol 1 - 19 zeszytów.

 

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #320 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 15:16:43 »
Sensational She-hulk By John Byrne: The Return COLLECTING: SENSATIONAL SHE-HULK 31-46, 48-50
jak o to ci chodzi to normalnie można wszędzie kupić.
Te Masterworksy podobno mają małe nakłady, dlatego taka cena.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #321 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 18:42:51 »
Cieszę się z She-Hulk, ale jednocześnie skrobię w łeb, bom nigdy o PowerPack nie słyszał, a tu brzdęk! i omniaka im wydają. Niezbadane są wyroki Marvela.
,, - Eeeeech.''

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #322 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 22:46:52 »
Tutaj typy to omawiają:



A wie ktoś może gdzie ten katalog można znaleźć? Chętnie bym sobie przejrzał na spokojnie pdfa, zamiast oglądać 1,5-godzinny filmik na YT :)

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #323 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 23:01:19 »
Raczej nie ma, ten koleś dostaje od Marvela jakoś wcześniej te zapowiedzi.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #324 dnia: Nd, 28 Lipiec 2019, 23:17:38 »
Ale to chyba nie żaden katalog, tylko oficjalne comiesięczne solicitations prezentowane przez Marvela.
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Lipiec 2019, 23:19:56 wysłana przez misiokles »

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #325 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 00:01:43 »
No tak, on ma wcześniejszy dostęp.

Aktualnie jest dostęp do tego co wychodzi w lutym:
https://www.previewsworld.com/Catalog?pub=MARVEL%20COMICS
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #326 dnia: Pn, 29 Lipiec 2019, 22:45:02 »
To nie omnibus, ale krążą plotki o wznowieniu Parkera Martini Edition i .. o drugim tomie również.  :)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline rekinn

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #327 dnia: Nd, 11 Sierpień 2019, 11:20:13 »
Myślicie, że wyjdzie Batman by Grant Morrison vol. 3 omnibus? Bo tak gadają zagraniczni youtuberzy, ale nie wiem co miałoby się tam znaleźć. Bo chyba zostaje jedynie Batman incorporated, prawda?

A, jeszcze miałem spytać! Czy Batman i Robin Omnibus Tomasiego da się czytać bez znajomości Incorporated i runu Snydera? Bo podobno ktoś tam ginie, ktoś tam coś tam i nie zabardzo ma to wszystko sens bez wcześniejszego zapoznania się z tymi dwoma tytułami.
« Ostatnia zmiana: Nd, 11 Sierpień 2019, 11:22:25 wysłana przez rekinn »

Offline kelen

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #328 dnia: Nd, 11 Sierpień 2019, 12:37:31 »
Myślicie, że wyjdzie Batman by Grant Morrison vol. 3 omnibus? Bo tak gadają zagraniczni youtuberzy, ale nie wiem co miałoby się tam znaleźć. Bo chyba zostaje jedynie Batman incorporated, prawda?

A, jeszcze miałem spytać! Czy Batman i Robin Omnibus Tomasiego da się czytać bez znajomości Incorporated i runu Snydera? Bo podobno ktoś tam ginie, ktoś tam coś tam i nie zabardzo ma to wszystko sens bez wcześniejszego zapoznania się z tymi dwoma tytułami.

A dlaczego miałby nie wyjść? Do zebrania po kolei w takim formacie zostało całe Incorporated sprzed New 52 i z New 52 + one shoty, w sumie chyba 23 zeszyty, z czego co najmniej jeden o grubości większej, niż standardowe.

Co do śmierci w "Batman and Robin" Tomasiego, to umiera
Spoiler: PokażUkryj
Damian
w ramach
Spoiler: PokażUkryj
Batman, INC Morrisona z New 52
i właściwie to jest jedyna rzecz, którą trzeba wiedzieć spoza tego tytułu. Run Snydera nie jest konieczny.

Offline rekinn

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #329 dnia: Nd, 11 Sierpień 2019, 14:57:36 »
Dzięki za info! Nie wiedziałem, że Incorporated dzieli się na przed new52 i new52. :o