Autor Wątek: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd  (Przeczytany 237401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stab

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1560 dnia: So, 27 Maj 2023, 19:32:23 »
Cena większa, bo pewnie nakład nie będzie tak duży Spider-Man czy X-Men.

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1561 dnia: So, 27 Maj 2023, 19:46:58 »
Bardziej kwestia odrestaurowania mateiału, raczej nastawią się na dobrą sprzedaż bo walnęli ze 4 obwoluty.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Xmen

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1562 dnia: So, 27 Maj 2023, 19:49:07 »
@xanar przelicz jeszcze jaka jest cena za stronę? Za darmo byś chciał? Ciesz się że wydadzą ;) XD
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline stab

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1563 dnia: So, 27 Maj 2023, 20:12:34 »
Bardziej kwestia odrestaurowania mateiału, raczej nastawią się na dobrą sprzedaż bo walnęli ze 4 obwoluty.

Też może być. Ja to pierwszy raz o tym słyszę, ale chyba się skuszę. Lubię takie ramoty.

Online freshmaker

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1564 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 21:21:47 »
byłem z dzieciakami na spidermanie i tchniety nutka nostalgii zastanawiam się nad omni spidera 2099. czy ktoś z was to czytał i moze polecić? recenzenci z yt leja po nogach ale jak widzę przykładowe strony na tych filmikach to im dalej tym gorzej.
« Ostatnia zmiana: Nd, 25 Czerwiec 2023, 21:41:40 wysłana przez freshmaker »

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1565 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 21:33:02 »
Przecież ty już wyrosłeś z super-hero. Te wszystkie recenzje przez tych starszych gości to są z perspektywy nostalgii.
Przeczytaj sobie zeszyt albo dwa w intrenecie i pewnie stwierdzisz, ze nie da się tego czytać.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online freshmaker

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1566 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 21:41:09 »
zeszyt to mam gdzieś bo był w tm semic z tego co pamietam. ale dziękuje, twoja wypowiedz była bardzo pomocna.

Offline Xmen

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1567 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 21:51:27 »
Nie ma nadziei dla sh, stare rzeczy tylko przez nostalgie można czytać a 90% wszystkiego po roku 2000 to zwykła sraczka której nie da się czytać.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1568 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 22:35:23 »
Czyli zawsze takie było i inne nie będzie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Castiglione

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1569 dnia: Nd, 25 Czerwiec 2023, 23:43:37 »
Nie ma nadziei dla sh, stare rzeczy tylko przez nostalgie można czytać a 90% wszystkiego po roku 2000 to zwykła sraczka której nie da się czytać.
Napisał gość o nicku Xmen xD

Offline Xmen

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1570 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 01:53:05 »
Napisał gość o nicku Xmen xD
Miło że zauważył to specjalista od okładek XD
« Ostatnia zmiana: Pn, 26 Czerwiec 2023, 01:57:35 wysłana przez Xmen »
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Bushiken

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1571 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 11:22:05 »
byłem z dzieciakami na spidermanie i tchniety nutka nostalgii zastanawiam się nad omni spidera 2099. czy ktoś z was to czytał i moze polecić? recenzenci z yt leja po nogach ale jak widzę przykładowe strony na tych filmikach to im dalej tym gorzej.

Jestem po lekturze całości. Nie miałem okularów nostalgii gdyż postać znałem tylko pobieżnie z jego serialu animowanego za dzieciaka a nie TM-Semic.
Sam się zaskoczyłem jak dobra to była lektura. Peter David jednak za co się nie zabierze to jest dobrze.
Przede wszystkim odświeżający był fakt, że historia stoi na własnych nogach i nie jest powiązana z czymkolwiek z podstawowego świata 616.
Wątki rozpoczęte na początku mają ciekawy wydźwięk pod koniec runu także warto odbierać jako całość i nie zrażać się na początku.

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1572 dnia: Pn, 17 Lipiec 2023, 16:11:59 »
Green Latnern Corps by Peter J. Tomasi & Patrick Gleason Omnibus Vol. 1 HC - jednak nie dali tych paru zeszytów.





Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Odyn

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1573 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 09:44:41 »
Ten omniak miał mieć premierę dopiero za miesiąc :o
"Więcej Życie nie pozwoli rozdzielić, niż Śmierć połączyć może" P. B. Shelley

Offline xanar

Odp: Omnibusy i inne "cegły" od Marvela, DC itd
« Odpowiedź #1574 dnia: Śr, 19 Lipiec 2023, 09:55:07 »
Materiał też miał mieć inny  :) Na Amazonie dalej jest 1616 stron.
Twój komiks jest lepszy niż mój