Autor Wątek: Ms Marvel  (Przeczytany 6493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 08:34:27 »
A na koniec dochodzi do wniosku, że powinna bronić swojego domu... i wraca do USA zamiast zostać w Pakistanie. Bum - tyle w tym sensu i logiki.

Może warto użyć czegoś takiego jak spoiler dla osób, które nie czytały?

Offline Frank_C

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 08:48:58 »
Może warto użyć czegoś takiego jak spoiler dla osób, które nie czytały?
Ci, co tego do tej pory nie czytali już nie przeczytają i tak.

Offline gashu

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 12:30:29 »
Oj pełna zgoda! Z tym, że MS Marvel po 8 tomach takich samych przygód, zaczyna po prostu nudzić.

Spider-man po prawie 60 latach tych samych przygód nie nudzi?

Offline xanar

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 12:42:19 »
Raczej jest wręcz przeciwnie jak za bardzo pozmieniają to się nie podoba.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 15:05:23 »
Spider-man po prawie 60 latach tych samych przygód nie nudzi?

Był jedną z pierwszych postaci z takimi przygodami. Trudno jest wybić się poza superbohaterską średniawkę, schematy gonią schematy, nawet jeśli są przykryte płaszczykiem innej narodowości. IMHO czuć zmęczenie autorski, brakuje już pierwotnej lekkości scenariusza.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Online Bazyliszek

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 26 Luty 2021, 21:10:15 »
Zmęczyłem tą "Mekkę" ale naprawdę od "Supersławnej" jest to samo męczenie buły. Ważne wydarzenia to się dzieją w serii "Avengers" i "Champions". A w solowej serii, to jest tylko teen drama o chłopaka i bóle dojrzewania, zmaganie się z brakiem akceptacji. I śmieszy mnie to, że Pakistankę pisze się tak jakby była rodowitą mieszkanką USA. Wybiera się z lewicowych postulatów tylko to co jest wygodne dla autorki, a prawdziwe problemy pomija.

Niech Egmont da temu spokój jak Aquamenowi i wyda Champions - przecież tam też jest Ms Marvel. Ale co ja się produkuje, skoro zamierzam kupić i 9 tom. :/

Offline Pan M

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #36 dnia: So, 27 Luty 2021, 12:42:14 »
Zmęczyłem tą "Mekkę" ale naprawdę od "Supersławnej" jest to samo męczenie buły. Ważne wydarzenia to się dzieją w serii "Avengers" i "Champions". A w solowej serii, to jest tylko teen drama o chłopaka i bóle dojrzewania, zmaganie się z brakiem akceptacji. I śmieszy mnie to, że Pakistankę pisze się tak jakby była rodowitą mieszkanką USA. Wybiera się z lewicowych postulatów tylko to co jest wygodne dla autorki, a prawdziwe problemy pomija.

Niech Egmont da temu spokój jak Aquamenowi i wyda Champions - przecież tam też jest Ms Marvel. Ale co ja się produkuje, skoro zamierzam kupić i 9 tom. :/

My po prostu nie jesteśmy targetem tego komiksu, ale z drugiej strony wcześniej wspomnianego  młodego Pajęczka wspominam miliard razy lepiej. Wrogowie, otoczenie jego najbliższych, szkoła wszystko zapada jakoś w pamięci, a u Ms. Marvel tak średnio bym powiedział.

Co do "męczenia buły". Są autorzy, którzy od nowa analizują ten sam problem jak Tom King, a czyta się ich o niebo lepiej od Wilson.

Offline miragepl89

Odp: Ms Marvel
« Odpowiedź #37 dnia: So, 30 Grudzień 2023, 20:45:52 »
Czy możecie pomóc mi z rozwikłaniem, jak czytać przygody Kamali po runie, który wydał Egmont?

Aktualnie czytam Magnificent Ms Marvel (18 zeszytów), ale co po nim? W jakim kierunku iść? Chyba, że macie jakąś stronę, gdzie jest to wszystko fajnie rozpisane. Z góry dzięki.