Autor Wątek: Mouse Guard  (Przeczytany 1419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lyricstof

Mouse Guard
« dnia: Pt, 22 Luty 2019, 16:03:44 »
David Petersen – twórca znany przede wszystkim z Mysiej Straży, komiksu bardzo ciekawego. Zarówno ilustracje jak i historie świetne. Sam pomysł świata z dużym potencjałem. Bardzo klimatyczne opowieści. Ciekawe czy wydawnictwo BUM projekt ma jakieś plany, co do kontynuacji. Przydałyby się kolejne tytuły po polsku "The Black Axe", "Baldwin the Brave and Other Tales" oraz seria poboczna "Legends of the Guar".
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Luty 2019, 16:05:16 wysłana przez admin »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Kalander

Odp: Mouse Guard
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 22 Luty 2019, 16:25:56 »
Jak gadałem na ostatniej emefce z osobą z wydawnictwa, dowiedziałem się, że są zdeterminowani, żeby serię wydawać dalej, ale sprzedaż nie powala. Na następny ogień ma iść Black Axe, ale wtedy jeszcze nie był znany nawet przybliżony planowany termin wydania.

Offline Alfman

Odp: Mouse Guard
« Odpowiedź #2 dnia: So, 23 Luty 2019, 17:51:14 »
Świetna seria.
Mam w oryginale, ale nasze też kupiłem  :)

Offline Lyricstof

Odp: Mouse Guard
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 18:03:29 »
"Mysia straż" jest świetnym komiksem. Szkoda, że Bum studio nie może trafić w gusta wielu, aby móc spokojnie wydawać to co wydaje. Zarówno Straż jak i Dylan Dog to warte uwagi pozycje. Cieszy fakt, że będą wydawać kolejny tom strażników.  Może coś ruszy w związku z ekranizacją "Mysiej straży"
https://paradoks.net.pl/read/37300-znamy-pierwsze-nazwiska-w-ekranizacji-mysiej-strazy
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.