Autor Wątek: Moon Knight - Co czytać?  (Przeczytany 4827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online donT

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 10:46:18 »
Dzieki wielkie xanar.
Wchodzic na grubo nie zamierzam, interesuje mnie tylko ten konkretny album, a z Twoich filmow okazuje sie, ze to bardzo dobry starting point  8)
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Bazyliszek

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 11:11:18 »
Całkiem fajny ten Moon Knight Bendisa. Facet miał zawsze dobre, śmieszne początki. A ponieważ akcja dzieje się jeszcze przed Wojną Domową, to klimat historii jest lżejszy. Chociaż widać ten sam motyw co w West Coast Avengers czy Runways. Skoro wszyscy superhohaterowie są w Nowym Yorku, to po co kopać się z koniem, skoro Los Angeles i Kalifornia są "puste" i tylko czekają na zagarnięcie. Zobaczę jak to się Bendisowi rozwinie.

Offline michał81

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 11:21:55 »
Wojna domowa lata 2006-2007. Moon Knight Bendisa 2011. Nie wiem jak ty to liczyłeś Bazyli, ale nie dzieje się przed Wojną Domową.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Październik 2023, 11:23:51 wysłana przez michał81 »

Offline Bazyliszek

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 11:25:24 »
Bo 1 zeszyt wygląda jakby zaczął się w 2005-2006 roku, bo jest tam stary skład New Avengers. Dopiero dalej wyjaśnia się dlaczego tak jest. I pojawia się kolejny komiczny efekt w scenie w mieszkaniu Marc'a kiedy dochodzi do spotkania wielu postaci. :) No ale jak to jest 2009, to HAMMER powinien się pojawić, bo Moon Knight raczej nie był zarejestrowany.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Październik 2023, 11:48:40 wysłana przez Bazyliszek »

Offline michał81

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 12:48:52 »
Bazylu kolejny raz wykazujesz się niewiedzą i lenistwem (bo można to było sprawdzić). Jaki stary skład New Avengers? Jaki HAMMER? Przecież Bendis, kiedy pisał Moon Knigta w 2011 (a nie w 2009) to odnosił się do składu z serii Avengers z 2010, który też pisał. Czy ty naprawdę czytasz te komiksy superbohaterskie, czy tylko udajesz? Seria z 2009 to Vengeance of the Moon Knight tworzona przez Gregga Hurwitza, który pisał Moon Knighta od 2006. Wprowadzasz tylko zamieszanie przez swoje lenistwo, bo można to sprawdzić przez internet, ale nawet tego ci się tego nie chciało.

Już ci pisałem kilka razy jak chcesz dyskutować ze mną to miej chociaż wiedzę, bo cytując klasyka:
A serio - ty jesteś fanem komiksów, czy fanonem? Sezonowców to my nie potrzebujemy.

Offline Bazyliszek

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 14:01:37 »
Zeedytowałeś post, choć sam najpierw napisałeś 2009 i oczywiście mnie się czepiasz jak odpowiadam na to co napisałeś. Ja na pewno nie chcę z tobą gadać, bo mi już tylko agresywnie odpisujesz i rzucasz wycieczki osobiste.

Bendis pisał też New Avengers od 2005 roku i tutaj w pierwszym zeszycie widać członków tamtego składu Avengers.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Październik 2023, 14:09:29 wysłana przez Bazyliszek »

Offline michał81

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 14:13:01 »
Zeedytowałeś post, choć sam najpierw napisałeś 2009 i oczywiście mnie się czepiasz jak odpowiadam na to co napisałeś. Ja na pewno nie chcę z tobą gadać, bo mi już tylko agresywnie odpisujesz i rzucasz wycieczki osobiste.
Pokaż screeny, że tam było 2009? Może literówki poprawiałem, tego nie wziąłeś pod uwagę?

Jeśli już jesteśmy tacy skrupulatni to moja poprawka jest o czasie 11:23:51. Twój post ląduje na forum o 11:25:24. Mogłeś przez te 2 minuty sprawdzić tak jak ja to zrobiłem, bo mi coś się nie zgadzało. Widzisz, ja przeczytałem tyle komiksów, że nie zawsze pamiętam dokładnie kiedy co wyszło, tym bardziej przy Marvelu potrafiącym resetować numerację serii i zaczynanie jej od nowa. Więc jeszcze raz jak chcesz dyskutować ze mną o komiksach to miej chociaż o nich wiedzę, a nie wypisujesz głupoty. Cytat już znasz. ;)


Offline Bazyliszek

Odp: Moon Knight - Co czytać?
« Odpowiedź #22 dnia: Wt, 03 Październik 2023, 15:44:02 »
Niezła kumplowska fabuła, chociaż oczywiście szkoda jednej rzeczy w końcówce. Spokojnie mógłbym czytać dalej przygody Moon Knighta pisane w takim stylu. Ale może się wezmę za ten tom Lemiere'a, bo ciągle leży nieprzeczytany na mojej półce. Do rysunków Maleev'a nigdy się nie przyzwyczaję, ale jak dodał trochę kalifornijskiego słońca, zamiast mroku jak w DD, to oglądało się to lepiej.