Komiksy > Komiksy amerykańskie

Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce

(1/270) > >>

Kyms:
Na grupie facebookowej "Czytelnia Komiksu Między Kadrami" pojawił się wpis o pierwszym egzemplarzu rzutu testowego kolejnej serii od Hachette w Polsce zatytułowanej "Marvel Origins".



Czyli chodzi o tą zagraniczną kolekcję https://www.hachette-collections.com/fr-fr/collection-comics/

ukaszm84:
Ciekawe jaka cena regularnych tomów. Jest coś napisane w tej ulotce? Brałbym na pewno gdyby nie było teraz kolekcji DC, ale czy dwie naraz będę kupował? Stawiam, że mała szansa.

emedzi 12:
O proszę, a ja przez przypadek wczoraj natrafiłem na prawdopodobną zawartość. Na podstawie kolekcji włoskiej od innego wydawcy, ale pierwsze 6 tomów pokrywa się z pierwszą 6 z kolekcji Hachette. W tym w trzech tomach, gdzie znana jest zeszytowa zawartość francuskiej kolekcji, ta pokrywa się z włoską w 100%.


--- Cytat: emedzi 12 w Wt, 20 Wrzesień 2022, 17:45:16 ---Thor (14 tomów) - ostatni zeszyt w "100" - Thor vol 1 #161
Avengers (11 tomów) - ostatni zeszyt - Avengers vol #56
Spider-Man (15 tomów) - ostatni zeszyt - Amazing Spider-Man vol 1 #65
Fantastyczna Czwórka (18 tomów) - ostatni zeszyt - Fantastic Four vol 1 #80 oraz Annual #6
Daredevil (9 tomów) - ostatni zeszyt - Daredevil vol 1 #43
Hulk (8 tomów) - ostatni zeszyt - Incredible Hulk vol 2 #112
Iron Man (10 tomów) - ostatni zeszyt - Iron Man vol 1 #12
Kapitan Ameryka (7 tomów) - ostatni zeszyt - Captain America vol 1 #114
X-Men (8 tomów)- ostatni zeszyt - X-Men vol 1 #40

Link do strony włoskiej kolekcji: store.gazzetta.it/fumetti/super-eroi-classic/MhisEWcWzBgAAAFa6ZIO3Os9/ct
Link do strony z rozpiską tomów w włoskiej kolekcji: www.comicsbox.it/serie/SUPEROICLA&limite=0
--- Koniec cytatu ---

Choć to i tak test i nie wiadomo czy wyjdzie

PS: Nawet patrząc na miniaturki głów superbohaterów na panoramie kolekcji od Hachette to z tego co jest widoczne w 100% pokrywają się z kolejnością tomów w włoskiej kolekcji, zatem jeśli "Marvel Origins" faktycznie wystartuje, to prawie na pewno, będzie można się w niej spodziewać zawartości z włoskiej kolekcji, przynajmniej ja się będę tego trzymał, dopóki nie pojawi się jakaś zmiana ;).

Czarek.:
Ktoś wie w jakich miastach jest rzut testowy?

Szekak:
Duzo dubli w tej wloskiej kolekcji by bylo? :p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej