Autor Wątek: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce  (Przeczytany 146459 razy)

Castiglione, Bushiken, adi90a i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Rodrigues

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:03:44 »
Pierwsza paczka - opłata przy odbiorze. Do kolejnych dołączony jest druczek opłaty, który można wykorzystać (albo przelewem opłacić).

Offline Kandor

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:07:42 »
Dzięki. OK, to wydawnictwo od WKKDCC też miało ten system. Przychodzą po 2 komiksy, tak? Chyba też zacznę prenumerować bo 80 a 100 zł na 4 tygodnie to już "subtelna różnica" :-)
« Ostatnia zmiana: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:09:49 wysłana przez Kandor »

Offline WolfSazen

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:27:01 »
To ja jeszcze nie skończyłem dostawać zaległych prenumerat z Superbohaterami Marvela a tu już testują nowa ;) Chętnie bym poczytał pierwsze numery Pajęczaka ale cała kolekcja oparta na ramotkach to coś chyba czego nie byłbym w stanie przeczytać.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:27:16 »
Dzięki. OK, to wydawnictwo od WKKDCC też miało ten system. Przychodzą po 2 komiksy, tak? Chyba też zacznę prenumerować bo 80 a 100 zł na 4 tygodnie to już "subtelna różnica" :-)

Dokładnie, opłata po przesyłce. Obecnie mam Mitologię Nordycką od Hachette w prenumeracie, przychodzi bez opóźnień, więc jestem zadowolony.

Offline amsterdream

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 23:42:55 »
Mimo, że lubię czytać stare komiksy bardziej niż współczesne, to tych ramotek z lat 60-tych w WKKM nie byłem w stanie strawić. Gdzieś tak od lat 70-tych dopiero dało się to czytać.


Offline Tymon Nadany

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #36 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 09:25:08 »
Zabawne dla mnie było to że Donaldy Barska z lat 50 są mniej archaiczne i bardziej sprawnie napisane niż nudne wypociny Stana Lee z lat 60. Jeżeli ta kolekcja jakimś cudem będzie ogólndostepna to raczej jej kupywać nie będę.

Offline sad_drone

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 09:35:17 »
@misiokles Ich wlasnie najbardziej odrzuci niedzisiejsza narracja i strony zawalone tekstem. Mlodziez jak juz czyta to preferuje komiksy superhero jak najbardziej podobne do filmow marvela, gwarantuje ze ramoty nie maja szans w takim starciu. A "mroczna" era to sie w superhero juz jakis czas temu skonczyla (ofc sa wyjatki), teraz sa wlasnie narzekania ze wiekszosc superhero jest za kolorowe i infantylne.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline stab

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:00:00 »
Ja wziąłbym z chęcią prenumeratę, tylko cały czas odstrasza archaiczność modelu dystrybucji. Mógłbym płacić więcej , tylko żeby to przychodziło po ludzku kurierem, a nie awizo z poczty jak w latach 90tych.

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:02:41 »
Nie obraziłbym się, gdyby jakaś dobra dusza z lubuskiego albo pomorskiego zakupiłaby dla mnie 1 szt. numerów testowych  8)
Rozważę wszystkie propozycje ;)

Offline xardas

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:08:54 »
Jak normalnie hejtuję kolekcje, bo uważam, że robią więcej złego, niż dobrego, to w to akurat bym wchodził, jak dzik w żołędzie. Moim zdaniem to będzie jedyna szansa, żeby polski czytelnik przeczytał początki niektórych bohaterów w ojczystym języku, bo jakoś nie widzę, żeby w najbliższym czasie Egmont wszedł w aż takie ramoty. Niestety - patrząc realistycznie (z bólem serca) - chyba za mały rynek na to jest, żeby się przyjęło. Ale pożyjemy, zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:21:47 wysłana przez xardas »

Offline Crono

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #41 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:28:18 »
Nie obraziłbym się, gdyby jakaś dobra dusza z lubuskiego albo pomorskiego zakupiłaby dla mnie 1 szt. numerów testowych  8)
Rozważę wszystkie propozycje ;)
Ja się z kolei nie obrażę jak ta dusza kupi mi tom 1 tej kolekcji:)

Offline SawiK

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:32:20 »
Pierwszy tomik to bym w sumie kupił 🙃

Offline Voitas

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #43 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:55:38 »
Ja bym brał numery z Pająkiem

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 523
  • Polubień: 894
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 12:58:19 »
Pojawiły się na Allegro Lokalnie, pierwsze sztuki po 30 zł, w czasie trwania aukcji cena wzrosła do 35, a ostatnie numery już gość zrobił po 45 zł (nie, to raczej nie Bazyl).... I zgadnijcie co - rozeszły się w paręnaście minut.