Autor Wątek: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce  (Przeczytany 150328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miragepl89

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 18:54:23 »
Przyznam szczerze, że nie wiem do kogo kierowana jest ta kolekcja.

Ludzie mają problem z Epic Collection, który o ile w pierwszych tomach był spoko, tak im dalej, tym czyta się go gorzej. A tutaj mówimy o komiksach 20-30 lat starszych. Dla koneserów? Bardzo spoko. Ale ich grono jest zbyt małe, by to jakkolwiek ruszyło. Wg mnie sprzeda się to gorzej, niż kolekcja Spider-Mana, która nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Jaki Hachette ma na to pomysł? Bo jakoś trudno mi uwierzyć, że będą te komiksy z początku lat 60. wysyłać do infulencerów, tak jak to miało miejsce przy kolekcji DC.

Pozostaje przeczekać rok i odpalić Marvel Legendary ;)

Offline Motyl

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 18:54:31 »

Offline Szekak

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 18:57:01 »
Kupiłem, przejrzałem, papier w tym pierwszym tomie cieniutki, prześwituje trochę, widać, że chcieli jak najtaniej wydać, ale tylko nieznacznie podnieśli cenę względem poprzedniej kolekcji.
Imo 25% to dosc znaczna podwyzka.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Motyl

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 18:58:06 »
Imo 25% to dosc znaczna podwyzka.

Jak będzie w empikach to z rabatem wyjdzie 40 zł.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 19:00:02 »
Jak będzie w empikach to z rabatem wyjdzie 40 zł.

Obecna kolekcja DC w Empikach z rabatem to 32 zł. Czyli nadal to 25% i nadal spora podwyżka ;)

Offline Motyl

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 19:10:21 »
Obecna kolekcja DC w Empikach z rabatem to 32 zł. Czyli nadal to 25% i nadal spora podwyżka ;)

Na razie, bo na razie drukarnie mają jeszcze prąd po tegorocznych stawkach. Może być problem po nowym roku, jeśli kolekcja ruszy, z utrzymaniem tej ceny 49,99 zł. Chyba że podpiszą z drukarnią jakąś długoterminową umowę jeszcze w tym roku.

Kilka fotek - https://paradoks.net.pl/read/43907-wystartowal-test-kolekcji-marvel-origins
« Ostatnia zmiana: Śr, 21 Wrzesień 2022, 19:17:04 wysłana przez Motyl »

Offline eridraven

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 19:46:39 »
Obecna kolekcja DC w Empikach z rabatem to 32 zł. Czyli nadal to 25% i nadal spora podwyżka ;)

Akurat trzeba przyznać, że Hachette długo opierało się przed podwyżkami, lecz patrząc na inflację to było na 100% pewne.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline misiokles

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 19:47:46 »
Przyznam szczerze, że nie wiem do kogo kierowana jest ta kolekcja.

Dla lubiących czytać 12-latków, których nie odrzuci ramotkowatość fabuł i kwieciste opisy i z wypiekami będą czytać proste historie o ulubionych bohaterach, bez współczesnego 'mroku' i bagażu psychologicznych doświadczeń postaci.

Online michał81

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 20:02:07 »
Przyznam szczerze, że nie wiem do kogo kierowana jest ta kolekcja.
Dla tych co na forum domagali się od Egmontu zdecydowanych obietnic wydawania epików Spider-man (i nie tylko) od samego początku.

Offline OokamiG

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 20:13:30 »
Ja chcę Epici Spidera od początku i ta kolekcja tylko to zablokuje, więc mam nadzieję że test upadnie i dostaniemy porządne wydania a nie znowu jaką namiastkę.

Offline Castiglione

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 20:26:26 »
W sumie to Egmont w starym stylu pewnie będzie chciał podkopać kolekcję, więc na MFKiG spodziewajmy się mocnych zapowiedzi starych Marveli ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 20:51:08 »
W sumie to Egmont w starym stylu pewnie będzie chciał podkopać kolekcję, więc na MFKiG spodziewajmy się mocnych zapowiedzi starych Marveli ;)

Obawiam się, że tu nie za bardzo jest co podkopywać.

Offline dmlakers1

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 21:53:48 »
Przyznam szczerze, że nie wiem do kogo kierowana jest ta kolekcja.

Ludzie mają problem z Epic Collection, który o ile w pierwszych tomach był spoko, tak im dalej, tym czyta się go gorzej. A tutaj mówimy o komiksach 20-30 lat starszych. Dla koneserów? Bardzo spoko. Ale ich grono jest zbyt małe, by to jakkolwiek ruszyło. Wg mnie sprzeda się to gorzej, niż kolekcja Spider-Mana, która nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Jaki Hachette ma na to pomysł? Bo jakoś trudno mi uwierzyć, że będą te komiksy z początku lat 60. wysyłać do infulencerów, tak jak to miało miejsce przy kolekcji DC.

Pozostaje przeczekać rok i odpalić Marvel Legendary ;)
Kolekcja ta na pewno jest kierowana do mnie. Jeśli tylko ruszy z przyjemnością kupię każdy tom bo wolę czytać takie ramotki niż te współczesne głupotki.

Offline R3wolw3rowi3c

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 22:47:00 »
Jak pojawi się rzut właściwy to biorę prenumeratę :D

Offline Kandor

Odp: Marvel Origins - Kolekcja kolekcja w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 21 Wrzesień 2022, 22:58:30 »
Jak pojawi się rzut właściwy to biorę prenumeratę :D
Opłaca się z góry czy dostajesz fakturę? Przy odbiorze mnie raczej nie interesuje...  Prenumerowałem tylko WKKDC ale to z innego wydawnictwa było.