Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 34223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #15 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 23:05:40 »
Thunderbolts zaczyna się robić znośne od 4 tomu, Ghost Rider się pojawia więc fajnie jest :]
Od 3 tomu już jest lepiej Imo, jeśli chodzi o historie (rysunków Jocka nie lubię, postacie wyglądają blokowato, wręcz jak patyczaki).
Ale TK wydał, bo lubi tę serię (Guilty pleasure to dla niego chyba jest), a Deadpool jest jedną z głównych postaci to się sprzeda w końcu :P

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #16 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 23:08:48 »
A właśnie, rysunki są najpierw tylko znośne, później już straszne. Deadpool z kolei jest sobą (w 1. tomie) tylko w 1 scenie, dlatego odradzam.

Online Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #17 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 23:45:28 »
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi - będę omijał ten tytuł jak radzicie (dobrze, że ktoś wspomniał o obecności Deadpoola bo nie lubię tej postaci - dzięki tej informacji na pewno będę się trzymał z daleka).

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 00:13:40 »
Te zeszyty, które pisze Charles Soule wyróżniają się na tle całej reszty.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline nori

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 07:07:54 »
W ramach nadrabiania zaległości, niedawno skończyłem czytać Thunderbolts i ogólnie jest to przeciętna seria, a dwa pierwsze tomy, to straszna słabizna. Ale od trzeciego zaczynają nabierać smaku, pojawiają się specyficzne pomysły, i naprawdę resztę czytało mi się bardzo dobrze.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 07:24:39 »
Dla mnie nawet z tomami 1 i 2 jakiejś strasznej tragedii nie było. Było kilka rzeczy gorszych od Thunderbolts np Wolverine - 3 Miechy do Zgonu cz Hulk VS Iron Man.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 07:43:57 »
Te dwie historie akurat sobie odpuściłem. Ogólnie wybrałem sobie takie tomy, że mogę powiedzieć o nich wiele dobrego i złego, ale tylko na ten narzekam.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 09:49:17 »
Dla mnie nawet z tomami 1 i 2 jakiejś strasznej tragedii nie było. Było kilka rzeczy gorszych od Thunderbolts np Wolverine - 3 Miechy do Zgonu cz Hulk VS Iron Man.

A właśnie co jest złego w Hulk vs Iron Man? Bo chciałbym zacząć czytać tie-eny do Original Sin

JanT

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 10:21:12 »
Scenariusz jest zły  :)

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 10:28:34 »
Problemem jest to, że nie wydali u nas serii z Hulkiem i Iron-manem więc nie ma za bardzo jak się emocjonalnie związać z tymi postaciami, inna sprawa, że ten tie-in szału nie robi.

Chociaż w jednej recenzji napisali, że bardzo dobry komiks  ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Kwiecień 2019, 10:32:28 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline nori

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 17:42:31 »
Tomik z Hulkiem i Iron-manem zaczyna się tak sobie, ale po skończeniu lektury, raczej u mnie na plus. Ot takie zatarczki w sumie między przyjaciółmi. Jak to w życiu, chcieli dobrze a wyszło jak zawsze. Tomik jest dość cienki jeżeli chodzi o ilość stron, więc dużo czasu na lekturze nie schodzi.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Gascon200

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 17:58:31 »
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi - ewentualnie przeczytam w przyszłości.
Póki co planuje przeczytać inny tie-en do Original Sin - ten z Thorem i Lokim. Przyda się, bo aktualnie czytam serię Loki: Agent of Asgard, która u nas nie wyszła, i nie wyjdzie w bliskiej przyszłości.
Co prawda nie kupię tego raczej, ale na pewno wypozycze w bibliotece.

Offline dziku77

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 21:54:20 »
Co powiecie o serii Thunderbolts z tej linii wydawniczej?
Bo pominąłem całkowicie tą serię i teraz zastanawiam się czy sobie z allegro nie kupić kompletu.
Waszym zdaniem warto czy nie?
Jak to wypada w porównaniu do innych serii Marvela
Według mnie ta seria została wydana tylko dlatego że występują w niej popularni bohaterowie. Nie sądzę żeby ktoś z czystym sumieniem mógł ją polecić , gdyż jakość scenariusza i rysunków jest bardzo niska.

Offline nori

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 22:12:44 »
dziku77, czytałeś?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Itachi

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 22:26:01 »
Wydali zapewne z dwóch powodów, jeden dobrze opisał dziku. Jest Deadpool, jest Punisher, jest Elektra także ludzie mogą dla tych bohaterów wydać dwie dyszki, a druga to już kwestia techniczno-taktyczna. Marvel nie może sprzedawać samych "hitów", bo nikt by wtedy "shitów" nie kupił. Jakaś proporcja musi być.