Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 34221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nemen

Marvel NOW!
« dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:20:09 »
Właśnie postanowiłem dokończyć serie Avengers/New Avengers, według mnie jedyną wartościową serie z Marvel NOW! To jedno z lepszych superhero jakie czytałem, kręci mnie zarówno fabularnie jak i wizualnie (z wyjątkami, zwłaszcza w późniejszych tomach).
Przeczytałem wstęp do Czas się Kończy tom 1 i niestety mam problem. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdę wspomnianą tam walkę z Iron Nailem, która miała opłakane skutki dla Kapitana Ameryki? Przejrzałem na szybko poprzednie tomy i nic nie znalazłem.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #1 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:26:15 »
Nie dzieje się w to żadnej serii wydanej w Polsce. Tylko tu https://www.amazon.com/Captain-America-Iron-Nail-Marvel/dp/078518953X.

Offline Nemen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:29:37 »
Cytuj
Nie dzieje się w to żadnej serii wydanej w Polsce. Tylko tu https://www.amazon.com/Captain-America-Iron-Nail-Marvel/dp/078518953X.


Wielkie dzięki! Czy orientujesz się może, jak wartościowa jest to historia?

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:35:21 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 18:38:31 »
Niestety nie bo sam tylko doczytałem o tym fakcie w jakimś streszczeniu, bo dla mnie też to było konfundujące i chciałem uzupełnić luki w historii. Nie byłem tez precyzyjny, ze ta seria nie wyszła w Polsce, bo wyszedł jej pierwszy tom:https://www.gildia.pl/komiksy/352749-wielka-kolekcja-komiksow-marvela-132-kapitan-ameryka-uwieziony-w-wymiarze-z. Sam jednak nie jestem jakimś fanem kolekcji i tego tomu nie czytałem, więc o jego poziomie się nie wypowiem. Jeśli angielski ci nie straszny to obczaj ta serie na marvel unlimited, nie wiem czy pierwszy miesiąc jest nadal darmowy, ale jeśli nie to i tak za niespełna 40 złotych z miesiąc możesz obczaić ta serię i potem anulować subskrypcję.

Offline nori

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #5 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 22:26:18 »
To przy okazji, jeżeli można zapytać: jakie wydane w Polsce albumy z WKKM, WKSB i innych inicjatyw uzupełniają Polskie wydanie ogólnie serii Avengers w ramach Marvel NOW! od Egmontu?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Darth_Simon

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 06:49:20 »
Jeżeli chodzi o Marvel Now i Marvel Now 2.0 to chyba w miarę kompletna lista komiksów wydanych w Polsce jest na Wikipiedi

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marvel_Now!
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline bogi1

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #7 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 09:23:29 »
Jeżeli chodzi o Marvel Now i Marvel Now 2.0 to chyba w miarę kompletna lista komiksów wydanych w Polsce jest na Wikipiedi

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marvel_Now!

A nawet kompletna ;) Sam o to dbam nie chwaląc się ;)

Offline Nemen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 09:27:05 »
Cytuj
To przy okazji, jeżeli można zapytać: jakie wydane w Polsce albumy z WKKM, WKSB i innych inicjatyw uzupełniają Polskie wydanie ogólnie serii Avengers w ramach Marvel NOW! od Egmontu?
Z tego co się orientuje to nic z kolekcji nie zahacza o historie z Avengers, ale mogę się mylić. Chyba, że myślisz też o crossoverach, to wydanie wkkm Grzechu Pierworodnego ma jakieś dodatkowe zeszyty, a Nieskonczonosc rozwijana jest w kilku innych seriach z Marvel NOW!


Offline nori

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #9 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 20:14:21 »
Oczywiście znam listę na Wiki, bogi1 dobra robota, jest naprawdę bardzo przydatna! Natomiast bardziej chodzi mi o to, czy są jakieś tytuły, które dobrze znać, gdy czyta się Avengers z Marvel NOW!, gdyż np.: są tu bezpośrednie nawiązania, czy nawet uzupełnienie wydarzeń.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #10 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 20:33:10 »
Po polsku za dużo tego chyba nie ma. Jeśli coś jest, to nic nie przychodzi mi do głowy. Po angielsku za to jest cała masa luźniej lub ciaśniej powiązanych serii, np. ta : https://www.marvel.com/comics/series/18398/avengers_world_2014_-_present?byZone=marvel_site_zone&offset=20&byType=comic_series&dateStart=&dateEnd=&orderBy=release_date+desc&byId=18398&limit=18&count=20.
 

Offline Maragast

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #11 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 21:39:43 »
Co powiecie o serii Thunderbolts z tej linii wydawniczej?
Bo pominąłem całkowicie tą serię i teraz zastanawiam się czy sobie z allegro nie kupić kompletu.
Waszym zdaniem warto czy nie?
Jak to wypada w porównaniu do innych serii Marvel Now?

PS Z czytanych przeze mnie pozycji (a czytałem wszystko inne poza mutantami) najmniej przypadli mi do gustu Strażnicy Galaktyki, a najbardziej Thor i Superior Spider-Man (chociaż lubię też Avengers i Ms. Marvel).

Offline xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #12 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 21:46:56 »
Dla mnie słabe, ale mi się Strażnicy podobali (pewnie dlatego, że poprzednich nie czytałem), także tobie może się spodobają, ogólnie to wspominam jako męczące.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Itachi

  • Gość
Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #13 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 21:51:14 »
Co powiecie o serii Thunderbolts z tej linii wydawniczej?

OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM

Najgorsza seria superhero jaką miałem okazję poznać, a raczej nieprzyjemność poznać. Sztuczne rysunki, scenariusz skonstruowany dla najmniej wymagających czytelników, a raczej osób które nie chcą widzieć niczego innego jak bicie się po mordzie. W jakim celu? To już mniej istotne. Ważne żeby lać się po mordzie.

Sprzedałem bez żalu, szkoda pieniążków na ten syf.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #14 dnia: Nd, 14 Kwiecień 2019, 23:04:29 »
Kupiłem 1. tom i wyciągnąłem z niego chyba maksimum przyjemności, bo nie zostało nic z niej, gdy chwyciłem za niego ponownie, dlatego nie kupowałem dalej.