Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 34205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online michał81

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #135 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 00:16:27 »
Black Vortex nie polecam. Jedyne co musisz wiedzieć co ten crossover robi to
Spoiler: PokażUkryj
zmienia skrzydła Angela z pierzastych w energetyczna. Serio, nic więcej nie wnosi. Inni bohaterowie, którzy zyskali moc i tak z niej rezygnują.

Offline WolfSazen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #136 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 10:19:07 »
Black Vortex nie polecam. Jedyne co musisz wiedzieć co ten crossover robi to
Spoiler: PokażUkryj
zmienia skrzydła Angela z pierzastych w energetyczna. Serio, nic więcej nie wnosi. Inni bohaterowie, którzy zyskali moc i tak z niej rezygnują.


Heh, serio to jest jedyny skutek całego zamieszania? ;) Nawet czysto rozrywkowo się to nie sprawdza?

Online michał81

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #137 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 10:37:54 »
Jakby to trwało może 4 zeszyty to by się sprawdzało w jakieś formie rozrywkowej, ale całość jest rozpisane na 13 zeszytów (aż musiałem sprawdzić bo nie pamiętałem) różnych serii i finalnie nic nie wnosi w świat Marvela poza tym co napisałem powyżej.

Online xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #138 dnia: Śr, 03 Marzec 2021, 10:38:52 »
czyli tak ja większość eventów/crossów  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 09:41:19 »
Wie ktoś czym się różni pierwsze polskie wydanie Ery Ultrona z 2015 roku, od późniejszego dodruku? Podobno dodruk jest cieńszy.

Offline misiokles

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 09:51:10 »
Zgaduję, że grubością papieru.

Online xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 22 Czerwiec 2021, 10:50:02 »
Gdzieś muszą ciąć koszty żeby utrzymać cenę, uczą się od największych.  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline WolfSazen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #142 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 23:49:48 »
Pytanie do posiadaczy 4. tomu przygód Hawkeye'a "Rio Bravo": czy w Waszych egzemplarzach też strony były tak mocno posklejane? Trafił mi się egzemplarz gdzie co kilka stron muszę je rozrywać i niestety wygląda to bardzo źle...

Online xanar

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #143 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 23:57:11 »
Reklamuj.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline laf

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #144 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 13:32:17 »
Przymierzam się do przeczytania Hawkeye'a z Marvel NOW i NOW 2.0. Mam tylko pytanie czy te tomy łączą się w jakikolwiek sposób z eventami czy też można je czytać niezależnie?

Online OokamiG

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #145 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 13:34:06 »
Można czytać niezależnie, to historia stojąca na własnych nogach.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #146 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 13:50:06 »
Z tego co pamiętam moje Rio Bravo miało strony normalnie ucięte. Ale to że w części egzemplarzy nożyki słabo chodziły i zostały sklejki, to jest typowe dla produktów Egmontu.

Offline WolfSazen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 19:11:03 »
W moim wydaniu strony są przycięte ok, bardziej tusz skleił strony ale po problemie, tantis przyjął reklamację.

Mam jeszcze pytanie o Taje Wojny - jak czytać? Czy najpierw prześledzić sobie strefy wojenne, potem "Thorów" a na końcu sam event czy wpleść to wszystko w pojedyncze zeszyty głównego eventu?

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #148 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 19:25:09 »
Ja polecam przeczytać najpierw "Czas się kończy" by zobaczyć jak to wszystko się stało i może pierwszy i drugi zeszyt Tajnych Wojen, by zobaczyć na czym stoisz. Potem te wszystkie tie-iny i resztę Tajnych Wojen. A na koniec A-Force Hiperczas, jeśli chcesz wiedzieć co się stało z niektórymi bohaterami, gdy wszystko wróciło na miejsce po tym evencie. Ultimates też można.





Offline WolfSazen

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #149 dnia: Wt, 21 Wrzesień 2021, 19:40:59 »
Do samego eventu jestem przygotowany, cały Marvel Now wydany w Polsce + kilka wydań oryginalnych przeczytane. Jestem dosłownie tuż przed Tajnymi Wojnami, mam to co wyszło z Polsce + ze 20 innych wydań zbiorczych ze stref wojny. Dlatego chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto zgłębił event ponadto co wyszło u nas. A A-Force i Omniwersalnych czytałem już dawno (kiedy to wyszło u nas 2017?18?). I niestety oba tomy to straszny paździerz był...