Autor Wątek: Marvel NOW!  (Przeczytany 10027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #90 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 16:44:11 »
Tak sobie nadrabiam II Wojnę Domową, Dr Strange'a, grubego Iron Mana i mnie trochę denerwuje, że Egmont znowu tie-iny wrzuca na koniec tomu. Dlaczego w Dr Strange'u nie mógł ich dać do środka pomiędzy odpowiednie zeszyty? Dlaczego tych pojedynczych zeszytów z serii Iron Man nie mogli dać do tomu z II Wojną Domową? Znowu powtarza się zły sposób z tych trzech tomów o "Nieskończoności", gdzie trzeba było żonglować komiksami. W WKKM było to zrobione lepiej.

No i jak Inhumans zniszczyli Wieżę Starka, skoro w 2 zeszycie Civil War II Kapitan Marvel wyraźnie powstrzymuje Karnaka przed uderzeniem?

I jeszcze bardzo dobrze, że w WKKM ukazał się choć pierwszy tom o Ultimates. Dzięki temu mozna się było przyjrzeć temu co oni naprawdę robią i nabrać zaufania do tej grupy. Poza tym dowiedzieć się kim jest Blue Marvel i Miss America, co w Civil War II wyjaśnione nie jest.

Offline michał81

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #91 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 21:41:09 »
Było to już kilka razy tłumaczone. Tak jest w oryginalnych TPB. WKKM to przeszłość, proponowałbym się przyzwyczaić do tego.

Offline Bazyliszek

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #92 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 11:44:07 »
Na szczęście w SBM będzie jeszcze 1 tom Iron Heart, który też wypełni to, czego o Riri w zeszytach Iron Mana nie powiedziano.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel NOW!
« Odpowiedź #93 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 15:26:42 »
Tie-in Iron Mana to tie-in, nie wszyscy muszą być tym zainteresowani, a idąc tą logiką trzeba by było wrzucić wszystkie tie-iny i sam event do jednego tomu. Bezsens.